Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

ben genellikle gündüzleri sürüyorum ondan mı fazla bir değişiklik göremedim. 40 günü aştı.

önümüzdeki hafta bende alicam bu hafta evdeyim burda pahali ama olsun artik napiyim izini bekleyemiycem valla izine kadar en azindan gelisme olur

evet, bende burda bulamadim medine den geitren biri oldu tesaduffen ondan aldim, 7euro kucuk bir sise belki 200ml bile ancadir, evet cok pahali yaaa

evet, bende burda bulamadim medine den geitren biri oldu tesaduffen ondan aldim, 7euro kucuk bir sise belki 200ml bile ancadir, evet cok pahali yaaa

sanslisin canim sevindim senin adina insallah sonuclar süper olur ben artik pahali demiycem alicam 20 ml 7 euro diyo kadin napalim

sabahları süren de aynı etkiyi gördü mü, akşam hücreler yenilenir diye mi, akşam yapanlar sabaha dolgunluk hissettiler. ben genellikle sabahları sürüyorum 45 gündür falan sürdüm sanırım.çörekotu yağı

denedin mi canım her hangi bir değişim oldumu ? bende kullanıcamda merak ettim gerçekten işe yarıyomu diye :)

Canım denedimde öyle sabahtan akşamada süper bir etki yaratmadı, hatta hiç etki etmedi.
ama belki bi kaç gün kullanımda farkeder, durumu yazarım buraya etki ederse...

ben 5 gundur kullaniyrm: aksam corek otunun yagini suruyrm ve masaj yapiyrm, kol ve gogus kaslarini gelistirecek egzersiz yapiyrm (en fazla 30 dakka fazla zamanim yok).
sonuc: dokundugumda sanki hafifce dolgunluk var gibi ama psikolojik de olabilir, aynaya baktigim zmnda aynilar degisiklik yok... zayif bir insansim ve sonucu uzun surebilir bence..

Etki etmedi mi peki tatlım 45 gündür bir farklılık yok mu? bilmiyorumkismile

kizlar sonuc alanlar varmi yazsin lütfen bende pts alcam ama aklima ya etki etmesse diye sorular takiliyo sonuclari yazin bekliyoruz

Etki etmedi mi peki tatlım 45 gündür bir farklılık yok mu? bilmiyorumkismile

ölçmemiştim tam o yüzden cm olarak bilmiyorum da dolgunluk var ve dik. ben yeni ölçtüm 22 cm küçük olanı, 2 cm büyütüp diğerine eşitlemeye çalışıyorum.

kizlar bende hem çörekotu hem mersin yagini karistirip bir kür hazirladım:)) ev zaten aktara döndü otlar yağlar bakalım sonuç alabilecek miyim:))

Çörek otu yağını 2 ay kadar kullananlardanım bu topikten :) dolgunlaşma olmuştu fakat iş güç başlayınca bırakmıştım.puf diye söndüler tekrar başalayacağım hadi kolay gelsin bayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…