Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Ben 17 yaşındayım 80-b 85 takıyorum ama daha diri ve dik olmasını istiyorum gerçekten faydası olabilirmi yaşım küçük olduğu için ?

canım ayda 1 cm gayet iyi, hatta çok iyi. fasülye mi bu pamuğa dik, serpilsin:)
sen ayen devam et, ben 7.5 ayda 4.5 cm ancak büyüttüm ve 1 senede 3 cm, 6 cm büyütenler falan var. bu iş oyle 100m koşusu değil, maraton koşusu, ok? sen 1 sene yap bak nasıl oluyor !!! aynen devam, süpersin!!!
arkadaşlar bir aydır bende çörekotuyla her akşam masaj yapıyorum ve sabah akşam küçç içiyorumm ama sadece 1cm büyüdü bu ayda 2-3 cm büyütenlerr nasıl başardı merak ediyorumm yaa acaba şimdi mersin yağıylamı yapcam onun faydası varmıı daha çabuk büyütürmü acaba????

ACELE ETMEYİN BÖYLE ŞEYLER KESİNLİKLE ZAMAN İŞİ BENDE HAFTAYA BASLIYORUM.SONUÇLARI BELLİ Bİ ZMAN GEÇTİKTEN SONRA YAZARIM BURYADA KOLAY GELSİN KIZLARRkaydirigubbakcemile5

Bende bu sayfanın sessiz takipçilerindenim, zaman zaman yeni yöntemler varmı diye bakıp kafama yatanı yapmaya çalışıyorum bundan daha önce,küç kullanmıştım bana bir faydası olmamıştı doğum kontrol hapıyla göğsü sönük olduğu halde kullanınca adeta balon gibi şişen arkadaşlarım oldu onlardan hevesle onuda kullandım olmadı yaklaşık 15 gün öncede çörekotu yağını kullanmaya başladım 1.5 cm lik büyüme var bende ve yaşım 32 gerçekten bende inanamadım reglim yakın olduğu için pek ümitlenmedimde ama şu an reglimide atlatmış durumdayım 1.5 cm den 1 cm ye düşmedi yalnız benim tavsiyem masajı 5 dakika ile sınırlamayın en az 15 -20 dakika arası yapın ve göğüs sıkılaştırıcı bir kaç hareketide içine katın, umarım istediğimiz sonuçları alırız

...yaa arkadaşlar bnm de çok küçük gögüslerim ve artık büyüsün istiorum az da olsa :KK43: ben bu çörek otunu denedim bi gece sürdüm ama öle kaşıntı falan olmadı bnde :S birde bişi anlamadım hem sürücez hemde içecekmiyiz snra sadece geceleri yatarken mi sürecez :S

kıZlarrr bende denemek istiyorum bugün yada hafta başı aktardan mutlaka alıp deneyeceğim yaa benim göğüslerimde minicik inşallah büyürler ve kalıcı olur arkadaşım paylaşımın için çok eşekkürler :) faydasını görürüz burayada yazarım zaten zemuszemus

merabalar arkadaşlar öncelikle hepinize hepimize bu uğraştırıcı çoğu zaman sıkan ama umut da veren süreçte çok çok başarlılar diliorum...''sady'cım sen dmeişsin ya ben göğüs geliştiric hareketler de yaptım diye ne oluyor onlar tam olarak senin öğrendiğin yerin linki falan var mı???bir de genlerle ilgili denmişşe ya kardeşim annem maşallah ben böyleim bi bakalım inş..hepimize inş.. ben de her gün 15 dk kadr masaj yapmayı (tabi doğrumu acaba bilmem)sürdürmeyi düşünüorum bgn başladım bakalım zararı d aolmaz düşüncesindeyim ve çok üşeniorum aslında=(

arkadaşlar bende az önce yorum yazdım...snra araıştırdım çörek otu anne sütü artırıcı özellik yapıyormuş eee süt olunca gögüsler tabi şişer :S ben vazgectim bunu yapmayı mersin yağı var dikleştiriyor vee büyütüyormuş onu deneyecem size yazarım...birde sarımsak var ama o pis kokuyor :S

yapmayınn lüüüüüüütfeeeeen...daha yeni aldım çörek otu yağını.şimdi ne olur ki süt şeyini geliştirse falan sonuçta göğüs bundan oluşuo bir de yağdan ve br yağı haricen kullanarak yağlandıramayacağımıza göre orayı :S çörekptu yağı dikleştirmio mu yani mersin diorsunuz?

mersin yağının kokusu çok kötü diolar arkadaşlar?
ben de aynen baktım kas güçlendiriciymiş mersin yağı çörek otuda hormonları etkileyip büyümesini sağlıomuş?napıcaz biz şimdi ya da ben?ne yapmalıyız hangisi????????
karıştırsak mı ya da çörekotu bitince mersin alsam onu mu devam etsem?yoksa çörekotuna mı?annlamadım hiç..

prolaktin hormonu artarsa hormonal bozukluktan ve bunu artırıcı bir diğer şey de göğüs ucuna fazla masajdır. bebek emmesi gibi bir etki yapar. bazılarında hiç doğurmadan da süt gelir. tabi bu bozukluk. bunlarda adet düzensizliği de oluyor bu hormonal bozukluktan ötürü. bu forumda bu sorunu olan hastalar vardı bir topikte.

hadi bekliyrz...

:)nette bir ürün araştırırken forumdaki yorumlara ulaşmıştım ortam hoşuma gittiği için üye oldum.Ama epeydir pek girip katılamadım.Arasıra bilgi almak istediğim şeyler var mı diye girip bakıyor yorum okuyup çıkıyordum.Gögüs olayına bende 3-4 sene önce merak salmış sonra bırakmıştım.Burdaki topiklerle merakım tekrar merhaba dedi.Dediğim gibi topik yorumlarıyla karışım yaptım.Kendime yağ hazırladım ve arkadaşım gözlerime inanamıyorum bikaç gündür ve hayran hayran bakıyorum:KK70:fakattt reglim çok yakın bikaç güne bile olabilir.O nedenle yanıltmaca olsun istemiyorum çoookkk emin olmadan birşey yazmıcam ben ne zaman net emin oldum topic açcam.Benim belirli egzersizlerimde var kesinlikle onunda faydası olduğunu biliyorum.2004te çok güzel gögüslere sahip bir arkadaşa sormuştum bana tek bir hareket göstermişti.Tembellikten yapmamıştım belkide aman sende olayı ama şimdi o hareketi yapıyorum:KK66:aklıma estikçe gün içi belkide 500ü buluyor çok basit çünkü ve o hareketi yapınca gögsümün üst kısmı şişiyor gibi oluyor sertleşiyor.Dediğim gibi şuan harika bir görüntü var gözlemlerime inanamıyorum ama regl geçsin bide en azından 15 günü falan tamamlayım o zaman net olcam.Belkide fiyaskoymuş dicem bellimi oluraklinialirimsmilesüperler şimdilikzemuszemuszemuszemus

Son düzenleme:
doğurmadan süt felan olmaz merak etmeyin sırnaşık şey

belkide doru söylüorsundur doğurmadan süt falan olmaz :) bi arkadaş yazmış mersin yağı yağları güçlendiryor çörek otu ise süt oluşumunu...valla bende kararsız kaldım ama sanırım mersini kullanıcam eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

X