Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Kızlar bende çörek otunu 2 - 3 akşamdır soğuk su tuttuktan sonra sürüyorum ve yatıyorum kaşıntı falan olmadı, birde şu masaj nasıl yapılıyor acaba bilgi verebilirmisini lütfen..

ben bu akşam 5. yi yapıcam ciddi söylüyorum kesinlikle faydası var hissedebiliyorum dolgunluğu deneyin kızlar :lepi:

kızlar bişey diyeyim mi isteğinizi kırmak gibi olmasın da sadece yağ sürerek büyümüyorlar,her akşam yatarken yağ sürülmeli,her gün masaj yapılmalı,hergün rezene çayı içip küç yenmeli,hatta yapabiliyorsanız buzla masaj yapın,büyüme böyle kalıcı olur.sadece yağlarla 2 cm anca büyür,üstelik kalıcı değil bıraktığınız an fısss diye söner.

yoo bu kadar abartmaya gerek yok ben hergun duzenli masaj yaptım 5 dakika yanlarına altına ortasına iice yedirdim.çok gusel buyudu hem de aynı duruolar.2 ay kadar daha yapacam.

Kızlar ben dün başladım.. yani dün aldım yağı ve eve gelir gelmez masaj yaptım. (saat 7gibiydi) sonra bide gece yatarken yaptım 12de... Reglim yakın onun için biraz dolgunluk vardı ama hiç bu kadar büyümüyorlardı... :) gerçekten etkili bence denemelisiniz.. ilk günden gördüm faydasını..

slm, emzirmeyi bıraktıktan sonra göğüslerim deforme oldu. aktarlardan şerbetçi otu, melekotu, çemen otu, rezene, anason karışımını çay olarak aldım. göğüs losyonuda aldım, şimdide çörek otu yağı aldım masaj yapmak için. Bugün 3. gün pek bişey anlamadım. inşallah faydasını görürüm. 1.5 ay kadar sonra etkini görürsün dediler ya bakalımkaydirigubbakcemile2

slm, emzirmeyi bıraktıktan sonra göğüslerim deforme oldu. aktarlardan şerbetçi otu, melekotu, çemen otu, rezene, anason karışımını çay olarak aldım. göğüs losyonuda aldım, şimdide çörek otu yağı aldım masaj yapmak için. Bugün 3. gün pek bişey anlamadım. inşallah faydasını görürüm. 1.5 ay kadar sonra etkini görürsün dediler ya bakalımkaydirigubbakcemile2

Hadi bakalim.. Sonuclari aciklarsan sevinirim..

benim daha erken 3 gecedir masaj yapiyorum gece yatmadan sütyenimi cikarip yatiyrum 5-10 dk arasi masajla yediriyorum daha tik yok ama ben bekliycem bu yag bitincede mersin yagina basliycam
sonuc alanlar kac günde nasil gelismeler oldu yazin fikir olur bizede
günde kac defa yapiliyo ben geceleri uyguluyorum acaba daha fazlami kullanmakk gerekiyo

ben bir haftadır yapıyorum hafif bi dolgunluk var kızlar yılmadan devam derimopuyorumnanaktan

X