Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

bir yerden bakmadım hareketlere cnm dambılla çalışıyorum bir de şu yumruk hareketi var onu yapıyorumm

two point five ben bu yağı kullanmıştım gerçekten ayda 2,5 cm büyütmüştü benimkini şu an activabress kremini kullanıyorum bundan sonra tekrar o yağdan almayı düşünüyorum ben memnun kalmıştım umarım sende de işe yararbilmiyorumkismile

Son düzenleme:

Hanımlar bugün benim üçüncü günüm ve sanki biraz da olsunlar dolgunlaştılar gibi geliyor. Regl zamanım da yaklaşıyor ama benim bu dönemlerde pek göğüslerim şişmez, olmadıkları için :) Masajın çok büyük etkisi olduğunu düşünüyorum.

merhaba arkadaşlar,,
benim göğsümün küçüklüğü dışında,uçlarıda küçük
bu yağlar,göğüs uçlarına da çare olur mu aceba ? :S

ya arkadaşlar bu çörekotu yağı kaşıntı yapmadı ben de??? iyi mi kötü mü anlamadım şu an :uhm:

canım o herkeste bir olmaz önemli olan bu uygulamayı olabildiğince uzun süre zarfına yayıp devamlı yapman bu şekilde yaparsan emin ol birazda olsa sonuç alırsın masaj çok önemli olumlu düşünmekte tabiiyerimseniben

evet, katiliyrm, yani arkadaslar birimizde kasinti oldu diye herkeste olmak zorunda dglkii lutfen ama.. ama masaj cok onemli ama masajin yapilis seklide onem verin, bu konuda fazla bilgim yok ama bazi gogusler hassas oluyr, az bir bastirinca hafif agri geliyr..

bugun aktara gittimm kara üzüm cekirdeği aldımm

yağ karısımı olarakta

mersinyağı
çörekotu yağı
rezene yagı aldımm karıstırdım hepsini ve bu aksamdan itibaren düzenli olarak kullanıcam arkadaslar...inş bi çok arkadasımız gibi bana da iyi gelirr opuyorumnanaktan

Östrojen;Kadın yaşamındaki en önemli hormondur. Meme yapısındaki kanalların gelişmesini sağlar. Ayrıca damarlanmayı, çevre bağ dokusunun yapısını ve yağ dokusu birikimini sağlar.Tüm bu etkilerle meme dokusunda hacim ve ağırlık olarak büyümeyi sağlar.
şimdi bakınız arkadaşlar çörekotu için sütü geliştirio diyoruz ya bence salt o değil ki bence değil bilimsel yani.ben hala ayrımındayım mersin mi çörek otu mu bilmiorum ama,çörek otu daha yararlı kalıcı olabilir diye düşünüorum?

Karıştırmak değilde sabah akşam yapıyorsanız birini sabah birini akşam sürün günde bir kez yapıyorsanız bir gün birini bir gün birini yapabilirsiniz

burda corek otu yagini bulma umidim kesilirken birde bakiyrm ki tanidiklarim medine'den corek otu yagini getirmis ) aldim, dun uyguladim bakalim insallah etkisi olur...

Sanki gün geçtikçe farkediyor biraz biraz. Öyle abartı bir değişm yok tabii ki de (5.günüm) ama dolgunlaşma gözlemleyebiliyorum. Umarım böyle devam eder ve bir beden de olsa büyür :)

önümüzdeki hafta bende alicam bu hafta evdeyim burda pahali ama olsun artik napiyim izini bekleyemiycem valla izine kadar en azindan gelisme olur

kızlar bişey diyeyim mi isteğinizi kırmak gibi olmasın da sadece yağ sürerek büyümüyorlar,her akşam yatarken yağ sürülmeli,her gün masaj yapılmalı,hergün rezene çayı içip küç yenmeli,hatta yapabiliyorsanız buzla masaj yapın,büyüme böyle kalıcı olur.sadece yağlarla 2 cm anca büyür,üstelik kalıcı değil bıraktığınız an fısss diye söner.

DestinaX teşekkürler bi an stres olmuştum :)

peki rezene çayını nerelerde bulabilirz?

canım benim sen stres olma olumlu düşünün kızlaarr ne bu gerginlik :):) aktarlarda bulursun canım hatta artık doğuş çay gibi markalrda bitki çayları çıkarmış poşet çay şeklinde bile var büyük marketlerde beni burdan takip edebilirsin çok güzel bi reçete verdim kızlar takipteler sende bak istersen canım
http://www.kadinlarkulubu.com/dogal-gogus-buyutme-yontemleri/363523-kizlarr-adim-adim-gogus-buyutme-burdan-takip-edin-artik.html opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…