Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

arkadaşlar benim göğüslerim kilo alıp vermekten iice söndü ve hafif sarktı.hap ve kerm kullandım hiç bir etkisini göremedmburdaki sonuçları görünce mutlu oldum denemek isiyorum.benim sorunum göğüslerimi büyütmek deil dolgunlaştırmak dikleştirmek faydası oluyorumu acaba((

bende çörekotu yağını dibine kadar kullandım kullandığım sürede baya dolgunlaştılar yağ bitince bıraktım yakasını fooosss oldularr söndüler.....masajı yanlardan içe doğru yukardan aşağı doğru yaparsan doğru olur canm

Alerjik sorunlara karşı yararlıdır. diye yağ için
biri sormuşta
demek ki kaşınma olunca korkmaya gerek yok :lepi:
alcam yarın:lepi:

benim ilk zamanlar küçük küçük kırmızı noktacıklar olmuştu göğsümde..alerjik bir durumdu sanırım daha sonra geçtiler. Öyle etkileri de oluyor çörekotu yağının

Uzun süre masaj yapmak gerekiyor birden bırakmayın yawaş yawaş bırakın sabah aşkam yapıyosanız aşkamları yapın birer gün arayla yapın sonra iki gün arayla böyle yawaş yawaş bırakın küçülme olmaz o zaman

valla ben bir anda bırakmıştım puf diye de sönüverdiler
bu akşam başlıcam tekrar... ama acaba aynı şişeden devam etsem bişey olur mu? Çörek otu yağı bozulur mu yada tarihi geçer mi acaba

benim ablamın göğüsleri hiç yok gibiydiler bu forumda çörek otu tarifini okudum hemen söledim 1 ay boyunca düzenli yaptı 5ck e yakın büyüme oldu daha sonra az sıklıkla yapmaya devam etti 2 hafta önce falan yapmayı bıraktı göğüsleri şu an istediği dolgunlukta ve hiçç inme durmu falan olmadı

valla ben bir anda bırakmıştım puf diye de sönüverdiler
bu akşam başlıcam tekrar... ama acaba aynı şişeden devam etsem bişey olur mu? Çörek otu yağı bozulur mu yada tarihi geçer mi acaba

Canım ne zaman almıştın 1 seneyse bişey olmaz kullanabilirsin üztünde yazıyordur son kullanma tarihi kullanya bişey olmaz bencebilmiyorumkismile

[QUOTE=nur ummm;13145771]Canım ne zaman almıştın 1 seneyse bişey olmaz kullanabilirsin üztünde yazıyordur son kullanma tarihi kullanya bişey olmaz bencebilmiyorumkismile[/QUOTE]

yok canım bu senenin ya. Bişey olmaz herhalde kullancam bakalım ohaoldumsmile

şuan denedim bende çörek otunu umarım işe yarar.. bunun yanında portakal yağıyla mersin yağını duydum üçünü karıştırıp yapsam kesin bir sonuca ulaşır mıyım acaba deneyeniniz var mı kızlar ?

Selam arkadaşlar,
Bende bu akşam başlayacağım ama benim korkum yaşa bağlı olarak etki eder mi bilen var mı? Hee bu arada ben 74 lüyüm. Bu konuda sınıtısı olan herkese şifa olsun inşallah...

ablan için çok sevindim darısı başımıza kaydirigubbakcemile5

Yaptığın hareketi açıklayabilir misin?

Bir de, büyüme olan arkadaşlara soruyorum, kaşıntı, hafif hassaiyet, sızı vs. ile karşılaşmışsınız. Bunlar aynı zamanda derideki (özellikle kilo alıp-vermelerde olan daha doğrusu derinin gerilmesinden kaynaklanan) çatlak habercisi. Göğsü büyürken göğüs derisinde çatlak oluşan oldu mu?

kizalr ben aldim bugün 20ml nasil kullancaz lütfen birisi yardim etsin aksam yaparrim

valla canım bende hiç öyle çatlak falan olmadı..olduğunu da kimseden duymadım burada. kaşıntı evet çok fazla oldu,hassasiyette öyle..hatta alerjik minik minik noktalar oldu kırmızı..sonra geçtiler ama çatlak oluşmadı..
kizalr ben aldim bugün 20ml nasil kullancaz lütfen birisi yardim etsin aksam yaparrim

canım sayfaları geriye doğru okusan zaten sorunun cevabını bulurdun..üşengeçlik etmişsin biraz......
neyse, çörek otu yağını avucuna bir miktar alıp göğüslere masaj yapacaksın bu yağla..Aşağıdan yukarı, içe doğru ve dışa doğru masaj yapacaksın göğüslerine 5-10 dk yeterli. Akşamları yatmadan yapabilirsin.. Ben önce akşamları başlamıştım sonra günde 2'ye çıkarmıştım. Sabah ve akşam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…