Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

bende çok kullanmak istiyorum ama güvenemiyorum ...büyütücü hap kremler baktım ama onlara hiç güvenmiyorum .kafam karıştı bir sürü yöntem var hangisi kalıcı ve güvenli

kızlar ben bunu saçlarıma sürüyorum ve acaip saç çıkarıyor, kullanıp da tüylenme sorunu olan var mı? uyarmak için söylüyorum yanlış anlamayın

her bunyeye gore değişir bazısına etkı etmıyo ben daha yeni başladım valla 1 hafta olsun oyle anlıcaz fıs dıye sonuyo mu sonmuyomu

ben de zamanında 1 şişe bitirdim çörek otu yağından yaklaşık 3 cm bir büyüme oldu ama bırakınca 2 cm e düştü ve dolgunluğu kalmadı. yani o dolgunluk yapılan masajla çok ilgili.

kızlar bende yeni üyesiyim buranın ve paylaşımlarınızdan çok memnun kaldım. Bende iki gündür mersin yağını kullanıyorum ama kokusu çok kötü hemde sanki biraz daha küçüldüler gibi geldi bana acaba çörek otunu kullansam bi etki edermi ve ne kadar süre kullanmamız gerekir acaba

bende 5cm bir büyüme oldu 1 hafta düzenli olarak hayıt ve rezene içtim ve yatmadan önce çörekotu yağı ile 10dk göğüslerime masaj yaptım işe yarıyor yani 1 ay daha devam etmeyi düşünüyorum..

Slm kızlar yaklasık bir aydı yorumlarınızı takip ediyorum. Çörek otu yağını bende kullaniyorum iki haftadan fazla oldu ki kullanıyorum. Benim göhüs altim 78 üstü de 85 idi ama çörek otunu kullandigimdan beri cok büyükfark gördüm 85b giyiyordum artik olmuyo :) devam edecegim. Gelişmeleri yazarim

esmer tenlimisin peki? tüylenme yaşadın mı?
ben esmer tenliyim bu yüzden cesaret edemiyorum pek sonu kötü olmasın

kızlar bende çok madurum yıllardır bıktm artık 19 yasındayım 75i dolmdurmuyo düşünün. dn okudum hemen gittim aldım ama yağ oyle çok kokmadı yani ve yağın rengi koyudu siyahımsı gibi bi renkti sürdüm oyle çok yanma olmadı ama sabah kalktığmda göğüsümde bi ağırlık hissettım insallah işe yarar :)

Nasıl kullanıyosunuz çörek otu yağını ?? 10 gün kullanıp 2 gün ara şeklinde yapmayı düşünüyordum ben.. Ara vermeden kullanınca vücut alışıyooo büyüme olmuyoo diye duydum .. Sizler nasıl kullanıyosunuz ? Ara veriyomusunuzz pekii

çörek otu yağı büyütüyor mu?

ben 2 haftadir kullaniyorum 7cm büyüttü aslinda dolgunluk veriyo hepsi bu her gece uyumadan önce yap ara vermeden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…