Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

bende kılo almak ıstıorum.kılo alsak goguslerde buyucek bnce :çok üzgünüm:

osmanlı iksiri kullandım. 1 ay sonunda 5 kilo aldım. 2 ay oldu kilo alalı, kilo vermedim. tekrar kullanıcam 5 kilo daha almak için
ama 5 kilonun küçük göğüslerime hiçbir etkisi yok.sizde büyüme yaparmı bilmem.

tatlm iştah mı açıyor yoksa içindekiler mi kilo aldırıyor bir de tadı nasıll :S

Canım burası kilo almak isteyenlerin topiği değil ama sormadan edemedm.
Bu osmanlı iksiri diye bahsettiğin şeyi nerden ve ne kadara aldın acaba bilgi verebilir misin

Ben hem kilo almak istiyorum hem de memişlerimi büyütmek istiyoruummmm

bende göğüslerimi bıraz buyutmek ıstıorum anlatırmısınız ne gıbı cözumler bulabıılırım

tatlm iştah mı açıyor yoksa içindekiler mi kilo aldırıyor bir de tadı nasıll :S

iştah açıyor ama ilk anlarda.
eskisi gibi yedim içtim. ama metabolizmam hızlıydı onu yavaşlattı. kabızda olmadımda. sindirimim yavaş oldu. banada böyle birşey lazımdı.
tadını tam almıyorum çünkü hap oldugu için direk suyla içiyorum.
adı osmanlı iksiri besin takviyesi . nette araştırabilirsiniz.

ben hepsiburada.com dan aldım. 75 tl ye.şimdi yine sipariş verdim. 5 kilodaha alırsam ideal kiloma sahip olucam. içinde 60 tablet var. bitkisel karışım yan etkisi yok.kullananların yorumlarıda var bu siitede.bakabilirsiniz.

haziranda kullandım bitti.kilom aynı hala.yemem normal.

bende memişleri büyütmek istiyorum. forumu takip ediyorum.

kilomun memişlere etkisi olmadı. ama sizlerde etkisi olabilir. her bünye aynı değil.

bende göğüslerimi bıraz buyutmek ıstıorum anlatırmısınız ne gıbı cözumler bulabıılırım

ben kendimce cevap vereyim.masajın çok faydası oldugu muhakkak. çörekotu yağıyla masaja başladım 1 hafta oldu memişlerimde sızlama var. inş. büyürler.

ben kendimce cevap vereyim.masajın çok faydası oldugu muhakkak. çörekotu yağıyla masaja başladım 1 hafta oldu memişlerimde sızlama var. inş. büyürler.

evet, ben mayis ve haziran ayi kullandim ve farkini gordum, ck az bile olsa dolgunlasti, simdi geri basladim persembe den beri ve bende de sizlama var, hassaslastilar sank halbuki masaji agir yapmiyr, bastirmiyrm.. benim yagimda corek otu yagi.
ben kilo almak istemiyrm zayifim ama kilo alinca arkam sisiyor
yazin oyle oldu, biraktim fazla yemegi..

ewet mersın yagının kasları guclendırme etkısı oldugundan sertlestırıyor.kaslar gelısıor anlıcagın cnm

saol canım yaklaşık 3gün oldu kullanıyorum hem mersin yağı hem çörekotu yağı gece sürüp masaj yapıyorum hassaslaşma olsu sızlıyo bu sertleştiğinin ve büyüdüğünün bi işereti midir kızlar ?

bugün aldım yarın kullanmaya başlarım umarım işe yarar birazcık dolgunlaşsa daş gbi olcam zemuszemus:dance:

teşekkürler cnm :)

arkadaşlar bende tüm mesajları okudum ve işe yarayacağını inanarak aldım. ama 15 yaşındayım göğüslerimde normal aslında. ya daha kötü olursa diye bir kuşku var içimde :S sizce kullanmka için daha erkenmi yoksa :S

tatlım daha göğüslerinin gelişmesi için en az 5 yılın var bence daha çok erken. 17ne geldiğinde hala küçük geliyorsa sana o zaman bir şeyler denemeye başla bence

peki canım sağol. ama ne biliyim bazı arkadaşlarımın daha büyük oyüzden böyle bir meraka kapıldım :S

kızlar toparlanıp sert ve dik olması için hangi yağı kullanmalıyım mersin yağını kullanyom ama sizinde bi fikriniz var mı bilmiyorumkismile

kızlar daha once belırtmıstım 1 kucuk sıse corekotu yagı bıttı dıye mersın yagı henuz bıtmedı cunku her aksam suremıyorum.corekotundan sonra mersın yagını 3 gunde 1 falan surdum ucuk sıse hala bıtmedı o derece az surebıldım yanı ama gogus olcum 78 ıken 80 olmus dun ölçtümmm alkisalkisalkis ama mersın yagını her aksam suremesemde normal bı nemlendırıcı krem surup masaj yapıyorum we 1 haftadır goguslerımde bı agrı war.ve yuvarlaklıgıda cok guzel oldu.artık gogus aram war :) masaj yapın kızlar masajjsositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…