Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

ewt.benımde oyle oldu cunku.umarım durmazlar buyurler acırsa acısın :))

kızlar ben bu akşam denemeye başladım bunu. çörek otu yağıyla 5 dk masaj yaptım. masaj yaparken biraz şiştiler sanki ama bittikten sonra gene eski hallerine döndüler. hemen etki etmesini beklemiyorum ama ne bi yanma oldu ne kaşıntı ne de sızlama. çörek otundan sonra bi de kokusun bastırsın diye çilek yağıyla masaj yaptım. bırakınca bunu kullanmayı tekrar eski haline döner mi ki??

bayanlar çörek otu yağının sonucunu merak ediyorum gerçekten işe yarıyor mu yada herhangi bir yan etkisi var mı??????

Bende 2 gündür kullanmaya başladım,çok hassaslaştı
hani ergenlik çağında acırya aynen öyle acıyor,inş.işe yarar
bide hayıt tohumu içmeye başladım aynı gün,gelişmeleri yazarım kızlar

kızlar en az 3 ay denenmeli yöntemler çünkü 3 aydan sonra başlıyormuş büyüme yani sade ö
çörekotu yağı için demiyorum her yöntem

Kızlar ben bu yağı bir kremle karıştırıp kullandım yaklaşık 1 ay süre falan 75 beden göğüslerim 80bedene çıktı benimde istediğim bu olduğu için kullanmayı bırakdım aradan yaklaşık 2 ay sonra göğsümde kitle hissettim mamografi falan yaptırdım 2 tane iyi huylu kitlem var ilerleme yok suanda ailede de bu sekilde bir rahatsızlıgı olanda yok doktorum kullandığım herhangi birseyden olabileceğini söyledi o zamanlarda çörek otunu kullandığım için ben ona yordum dikkat edin derim söylemeden geçmek istemedim.

:1shok: geçmiş olsun cnm yaa inşalah bizde böyle bi sorunla karşılaşmayız peki doktor söylemedi mi nelerin buna neden olabileceğini? yani masaj yapmak veya herhengi bi yağ sürmek buna mı neden oluyo off kafam karıştımafoldumben

doktorum masajın değilde kullandığım birseyin etken olabileceğini söyledi. süt bezlerini çörek otu şişiriyor sanırım ondan ötürü olmuş olabilirbilmiyorumkismile

arkadaşlar zaten göğsü asıl dolgunlaştıran masaj deil mi o halde yağ falan sürmeden sadece masaj yapsak olmaz mı en azından içimiz rahat olur siz ne düşünüyorsunuz bu konuda???

arkadaşlar ben dün gece itibariyle çörekotuyağı da dahil tüm yağ ve kremlerle masaj yapmayı bıraktım kitle oluşumuna neden olması beni baya bi korkuttu sonuçta sağlık herşeyden önce gelir diye düşünüyorum tabi herkeste olacak diye birşey yok ama yine de riske atmamak gerek bu forumda bi çok arkadaş zaten önemli olan masaj yapmak diye belirtmiş bundan sonra sadece kuru kuru masaj yapıcam bir de günde bir bardak hayıt içmeye devam edicem biraz da kilo alsam belki istediğim sonucu elde ederim ama bundan sonra yağ ve krem sürmeyi düşünmüyorum umarım verdiğim doğru bi karardır:bbo:

arkadaslar sımdı okuyunca bende farkına wardım benımde sol gogsumde sert bısey oldugunu farkettım..corekotundan once yoktu.sımdı farkedıyorum.yagı kullanmayı bırakın ben bırakıyorum.we en kısa zmanda dr a gıdıcem

fibroadenom olabılır dıe okudum ınternette.hormonlarla ılgılıymıs.corekotu gogustekı hormon salgısını arttırdı sanırım..fibroadenom cogu genc kızda gorulurmus.zararsızmıs.aa yınede dr a gıdıcem nolur nolmaz :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…