Çorba Diyeti Günlüğüm >> Son 5 kilo

Gercekler acidir ama kalori yapmaz.

Sen o yaptigin 5 - 5 diyetle sen verdigin kilolari cabuk alirsin. Corba diyeti daha mantikliydi. En azindan detox yapiyorsun.

farkındayım ama çok yavaş kilo veriyordum. hızlandırmak istedim. pek bi vaktim yok açıkçası
bayramdan sonra spora başlamayı düşünüyorum . koruyacağımı düşünüyorum

teşekkür ederim canım uzun süre giremedim evdi iş görüşmesiydi koşturmaca.. ama bunu uygulamak istiyorum ve zannediyorum ki bu veridğin tarifle ödem de atılır çok güzel çok teşekkürler, sonuçları paylaşıyor olacağım :))

güzel haberlerle bekliyorum canımm seni

sevgili günlük kardeş

5 günde 5 kilo diyetini , 4 günde 1.5 kilo ile tamamlamış bulunmaktayım :)
bayrama ise 5 gün kalmış bulunmakta . 5 günde 1.5 kilo daha verirsem 60 olacağım inşallaaaah

bayramdan sonra okul başlıyor. yurtta diyet yapmak zor.
ama spora başlıycam ve akşamları hafif yiyerek korurum diye düşünüyorum :)

GÜNCEL KİLOM : 61.3 - takip edenler için -

yani diyette 3 . haftamın sonundayım yaklaşık 4 kilo verdim.

veeeeee bugün de ayran detoksu yapıcam.
nohut ve yeşil mercimek koyucam sadece.
1 gün yapacağım ben .

bu detoks da bittikten sonra çorbalarıma geri dönüyorumm :)

Ohh iyi vermişsin canım
62.4 oldum bende

evet günlük kardiş ben geldimmm

dünkü ayran detoksu bana yaramadı
öncesinde de 5te5 yaptığım için sanıırım. neyse en azından almadım. iyi yönünden bakalım :)
ve şimdiki hedefim bayrama kadar 60 olabilmek..
çorba diyetime geri döndüm. ancak belki sadece akşamları içerim bu sefer.. duruma göre

bugün kahvaltıda kendime ödül vereyim dedim ama midem artık pek bir şey istemiyor.

sabah : 1 şekerli çay + bir dilim peynir + bir kaç patates kızartması + böreğin 1/4 + kuru üzüm ve kuru kayısı

ara : 5i bir yerde çayı

ara : 1 bardak çay + 1 kurabiye

akşam : 1 kepçe çorba içicem.

bugün kendime tatil ilan ettiğim için böyle kaçamaklarım oldu ama yarın tam gaz devam ediceğim :)

dünkü kaçamaklardan sonra 61.5 olmuşum gene
bu hiç iyi olmadı.

sabah : bir kaç çatal yumurta + 1 bardak şekerli çay + 1 dilim domates + 2 çatal peynir
ara : 1 kupa bitki çayı
öğle : 1 kase yoğurt + yarım dilim ekmek
ara : yeşilçay
akşam : çorba

günü böyle bitirmeyi düşünüyorum....

selam ^^
yeni hedefimi değiştiriyorum günlük.

1 kasıma kadar en az 57 kg olmak
yavaş yavaş vericem bundan sonra inşallah ..

cnm okudum topiğini zacizane fikrim...
az yemekle kilo verilmiyor denedim ve gördüm...
spor şart...
sen bu kadaryemeğe birde sporu eklesen bayrama kadar 60 59 u bile görürdün...
metabolizmayı hızlandırmak için de kereviz suyu duydum ve içmeye başladım
metabolizmam hızlandı mı evet hızlandı....

ben de diyetteyim
kilom az olduğu için diğer topiklerde yazmaya çekindim ama burda yazabilirim herhalde...
ama çorba diyeti yapamam...
60 kiloyla 27 ağustosta başladım
21 eylül de 57 kiloyum çok az verebildim...
ama 2 gün öncesine kadar yanlış yaptığımı anladım ve bilinçlendim...
şimdi düşündüm ve hedefim 1 kasıma kadar 53 kilo olmak....

Canım şuan 57misin kilolarımız aynı sayılır 4gün öncesine kadar 56ydım ama bugün 58.1çıktım iştahıma engel olamıyorum geceleri bile atıştırmaya başladım ve böyle yapıncada çabuk kilo geri geliyo.benimde hedefim 53. Bu kiloyu gördüm hemde kaç kere ama düzen elden gidince çabuk kilo alıyorum.kalıcı yapmam lazım artık.yarışmak iatersen yarışalım motiveye ihtiyacım var.
Boyun kaç bu arada.benim ideal kilom 60 61 miş ama inan bana insan kendini kaçta mutlu hissesiyosa odur ideal kilosu.ben 53te inanılmaz mutluydum tekrar inip bidahada çıkmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…