Çorba Diyeti Günlüğüm >> Son 5 kilo

yoğurt kürünü gece yatarken mi yiyorsun?

Kimsecikler gelmemiş. .
Herkes bayram telasinda herhalde...
Ben de hickimsenin gelmeyeceğini bile bile evimi temizledim tatlimi yaptım. ..

İyi akşamlar..
Bu akşam saat 6da yedim.spagetti 2tabak yoğurtlu ve ketçaplı..
Kırmızı biber kızartması 5 6 çatal..
Sabah 57.5çıktım 300gr daha gitmiş..
Ama sabaha hiç ümidim yok çok yedim akşam farkındayım bide az önce yarım paket lays cips yedim.çekirdek yedim.elma suyu içtim.şiştimde şiştim :-))
2saat sonra yeşil çay içicem.yatmadan öncede yoğurt kürümü yapıcam yine.bakalım sabaha durum ne olucak:KK51:
Şimdiden herkezin kurban bayramı mübarek olsun iyi bayramlar... IMG_20150923_080506.jpg

İyi akşamlar..
Bu akşam saat 6da yedim.spagetti 2tabak yoğurtlu ve ketçaplı..
Kırmızı biber kızartması 5 6 çatal..
Sabah 57.5çıktım 300gr daha gitmiş..
Ama sabaha hiç ümidim yok çok yedim akşam farkındayım bide az önce yarım paket lays cips yedim.çekirdek yedim.elma suyu içtim.şiştimde şiştim :-))
2saat sonra yeşil çay içicem.yatmadan öncede yoğurt kürümü yapıcam yine.bakalım sabaha durum ne olucak:KK51:
Şimdiden herkezin kurban bayramı mübarek olsun iyi bayramlar...Eki Görüntüle 1639070

tuğba çok çok çok olmuş...
yarın inşallah eksi çıkarsın ama pek sanmıyorum:KK43:

cips çok güzel ama ben en son ne zaman yediğimi unuttum...
ben bizim eve alınmasını yasakladım...
eşim bazen alıp geliyor ona da kızıyorum...
kızım çok seviyor ona da yedirmek istemiyorum...

puccakanka bu sabah eksimi çıktın merak ettim?

ben bu sabah eksi çıkmıştım ama yarın hiç öyle olacağını sanmıyorum...:KK43:(

puccakanka bu sabah eksimi çıktın merak ettim?

ben bu sabah eksi çıkmıştım ama yarın hiç öyle olacağını sanmıyorum...:KK43:(
Yok cnm nerdeee..artı çıktım okadar yememe rağmen iyiydi bile dedim ama daha fazla çıkmadığıma şaşırdım doğrusu.çünkü geceden ne yeşilçay içebildim nede yoğurt kürünü yiyebildim.kötüydüm bi kırıklık çökmüştü üstüme.sabah tartıldım 58.1çıktım.sevindim.ama öğleye bi baktım regl olmuşum.bu dönemde epey şişkinlik olurdu bende ama kiloma okadar yansımamış sevindim fena.asıl kiloma düşmem için haftayı reglimin bitmesini bekleyip görücez.
Ve bu dönemde dikkat edildiğinde çok daha hızlı kilo veriliyo metabolizmamız tavan yapıyomuş bu dönemde haliyle dikkat etmesek kilo almıyoruz ama aksine edersek hızlı kilo veriyoruz.iyi bayramlar tekrar..

Bu arada dün bitek sabah adamakıllı kahvaltı yaptım sonra halsizlik uyuşukluk başlayınca kahve içe içe bi hal oldum.devamlı yattım akşama kadar bişey yiyemedim.akşamda bişey istemedi cnm.bende küçük bi kekle elma suyu içtim.yatana kadarda çay içtim bikaç bardak.hiçböyle olmazdım regl başlangıcında çok fenaydım dün yaa:KK14:

Bu arada dün bitek sabah adamakıllı kahvaltı yaptım sonra halsizlik uyuşukluk başlayınca kahve içe içe bi hal oldum.devamlı yattım akşama kadar bişey yiyemedim.akşamda bişey istemedi cnm.bende küçük bi kekle elma suyu içtim.yatana kadarda çay içtim bikaç bardak.hiçböyle olmazdım regl başlangıcında çok fenaydım dün yaa:KK14:

Geçmiş olsun...
Bende duymuştum regl sonrası iyi kilo veriliyor diye...
Bnm kilo da artilarda 56.7 gelmiştim bayram sabahı. .
Dün kavurmayi çok kacirinca bu sabah 57.1 geldim

Okadardan bişey olmaz cnm ya gelen gitmiştir bile son durum ne bakalım.kaç oldun.bak ben senin kilonu gördüm.dikkat ettiğimde söylenemez ama akşamları erken yemeğe çalışıyorum fazla yediğim halde durum güzel gidiyo bende ,, mutluyum...

IMG_20150928_081359.jpg

Halının üstünde baskül her daim fazla gösterir!
Yok cnm o ince bi kilim tartım %100doğru ölçüyo.tartıyı nereye koyarsam koyayım önce deney yapıyorum kendi buluşum.
Şöyleki;5kiloluk damacana aldığımda daha açmadan tartıyı koyduğum yerde tartıyorum suyu tam 5kilo geliyosa tartı doğru zemindedir.herkezede tavsiye ediyorum bu yöntemi hoşlarına gitti.hep deniyolarmış yöntemimi.bence doğru tespit böyle anlaşılır :KK66:

Bu arada halının üstünde baskül hep düşük gösterir.şöyleki 55kilo olduğumda halının üstünde 50bile çıktığım oldu.fazla değil düşük gösterir halı :KK66:

Yok cnm o ince bi kilim tartım %100doğru ölçüyo.tartıyı nereye koyarsam koyayım önce deney yapıyorum kendi buluşum.
Şöyleki;5kiloluk damacana aldığımda daha açmadan tartıyı koyduğum yerde tartıyorum suyu tam 5kilo geliyosa tartı doğru zemindedir.herkezede tavsiye ediyorum bu yöntemi hoşlarına gitti.hep deniyolarmış yöntemimi.bence doğru tespit böyle anlaşılır :KK66:
Süpermiş! Akıllı kadının hali bi başka oluyor tabii :KK54:

X