Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Patates kızartması iyi fikirAma balık yesinler istiyorumKılçıklarını çıkartıyorum zorlanmasınlar diye
Canım hemşom sen benim gönlümün 1.sinBelki hiç oy kullanamıyacağım
Canim benim büyük azda olsa yiyor..kilciklari cikarim dedigimdede kizar,tadi ordaymis

kücügü hamsiyi yemez,büyük baliklardan ona alirim,zorla,rüsvetle yediririm..pilavi bizde hic denememistik,yerlermi bilmedigimden alternatif olsun diye patates kizartmistim..:26:

Canimsin inan saka takiliyorum..surda eglenelimde,kim hak ediyorsa o kazansin hicte önemi yok

Ellerine sağlık canım çocuklar yesin diye uğraşıp duruyoruz

Ben gönlünün 1.si değilmiyim

Bak işte bu nedenle oy kullanamıyorumSen de gönlümün 1.sin

Banane.onlar beni arasina almadi,söylemem

Gözünden de hiç bir yorum kaçmıyor canım ya
Kuzum sen birinciliğin tadını almıştın zaten Bu sefer twimiz 1.lik alsın istiyorum
Bir daha ki sefer katılırsam beni 1. yapın tamam mı
Kacmaz tabikiside..gözüma soka yazdin bikerem...hem ben belki birincilige doymuyorum,doyumsuzum demi ama

oldu...
O zaman sık sık gelin sohbet edelim
ben zatne burdayimki

Harika olmuş kötü görünen yok ki ellerinize sağlık

Benim için iyi pilav..pirinçleri uzun süre kavrulmuş pilavdır

Bu kritere dikkat ederek oyumu en fazla pirinç kavurana verdim.........zaten tek kelimeyle muhteşem görünüyor hepsi de

Büyüklerimiz derdi ki....kadının hası pilavı iyi yapar

Oylamayı bir oyla bitirirsem sezon sonuna kadar uğramam buralara, gizli gizli seyr ederim
Şuan bir oyun var ben de sana veririm kurtarırız

Kacmaz tabikiside..gözüma soka yazdin bikerem...hem ben belki birincilige doymuyorum,doyumsuzum demi ama

oldu...

ben zatne burdayimki

Daha önce 1.de olsan tekrar 1. olmak istersin
Evet buralardasın

Hoşgeldin canım
Oyunu bekliyoruz

KOÇ BURCU
♈ Atılgan, aceleci, cesur, enerjik, özgürlüğüne düşkün, özgüven sahibi, çabuk sinirlenen..

BOĞA BURCU
♉ Kararlı, güvenilir, güçlü, zeki, becerikli, lüksü seven, soğukkanlı, iradeli, sevecen..

İKİZLER BURCU
♊ Geveze, zeki, her işe yatkın, mantıklı, çabuk kavrayan, eğlenceli, hareketli, kurnaz, meraklı, sinirini kontrol edemeyen..

YENGEÇ BURCU
♋ Sahiplenici, duygusal, evcil, tuttuğunu koparan, sevimli, iyi kalpli, alıngan, dağınık, cin fikirli, heyecanlı..

ASLAN BURCU
♌ Etkileyici, güçlü, canlı, yüce gönüllü, çoşkun, geniş düşünceli, kendisine aşık, cömert, kıvrak zekalı..

BAŞAK BURCU
♍ Titiz, düsürt, dakik, fedakar, hoşgörülü, kuruntulu, iyi kalpli, uyanık, 6. hissi kuvvetli..

TERAZİ BURCU
♎ Büyüleyici, kararsız, duygusal, zarif, uyumlu, zor aşık, sorgulayacıyı, kafaya takan, iyi niyetli..

AKREP BURCU
♏ Tutkulu, kararlı, ağzı sıkı, sezgi gücü yüksek, dik kafalı, ince fikirli, kıskanç, anlayışlı..

YAY BURCU
♐ Özgürlükçü, geniş fikirli, neşe saçan, sorumsuz, araştırmacı, güler yüzlü, felsefik, dürüst, iyimser, zeki..

OĞLAK BURCU
♑ Fedakar, asi, güvenilir, özenli, sabırlı, disiplinli, tutkulu, kesin tavırlı, zor güvenen, zor aşık olan..

KOVA BURCU
♒ İnsancıl, bağımsız, huysuz, iradeli, arkadaş canlısı, değişken, yardım sever, özgür ruhlu..

BALIK BURCU
♓ Sevimli, vazgeçilmez, duygusal, güzel yürekli, hafif sinirli, merhametli, hassas, kolayca altüst olan, duyarlı, eşsiz..

Sizin burcunuz hangisi

oldu...

ben zatne burdayimki
Kız sen çok tatlısınBen de 1.olmak istiyorum ne olacak şimdi
Şuan bir oyun var ben de sana veririm kurtarırız

Daha önce 1.de olsan tekrar 1. olmak istersin
Evet buralardasın

Tamam sen ver düşünürüz nevoşum

Hoşgeldin canım
Oyunu bekliyoruz

Verdim canııım......epey katılım olmuş uzun süre inceledim haksızlık olmasın diye baya baya bakındım....kendimce doğru yere gittiğinden eminim.....inşaallah kazanır arkadaşımız
Hemen hemen iki güne bir pilav yapıyorumdur...keşke katılsaymışım....bizim sofralar pilavsız olmaz ....pirinçleri uzun uzun kavururuz.....savrulur kokusu tüm eve ooohhhh ev yuva gibi kokar....
biliyor musun canım bazı bayanlar evim kötü kokmasın düşüncesiyle bir çok yemeği yapmaktan kaçınıyor:44:
Oysa ki bir evde kadının varlığı mutfaktan savrulan kokuyla anlaşılır....
Evi yuva yapan pişen yemeğin kokusudur

Hayırlısı olsun canım teşekkür ederiz
Bir kategoride senide bekliyorum o zaman
Öyle canım yemek kokusu çok önemliAyrıca erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…