Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175

İKİZLER BURCU
♊ Geveze, zeki, her işe yatkın, mantıklı, çabuk kavrayan, eğlenceli, hareketli, kurnaz, meraklı, sinirini kontrol edemeyen..
Buda benim ki:KK9::KK53:

O senin tatliligin canim:KK19:
Hamsili pilav yapacaktin birincilik icin,bak nasil geliyor oylar
:KK60::KK60:
Yok sen bekleme nevoşum, hayırlı işler de acele etmek lazım:KK60::KK60:
:KK60::KK60::KK60:
İkinizde çok tatlısınız:KK69:

O senin tatliligin canim:KK19:
Hamsili pilav yapacaktin birincilik icin,bak nasil geliyor oylar

Düşündüm de, balığı temizleme işini her zaman eşim yapar:104::104:
O da iş de olunca vazcaydım:KK60: Bir de yapıp yiyemek kötü oluyor, balığı çok seviyorum ama yiyemiyorum mideme dokunuyor:KK50:

Düşündüm de, balığı temizleme işini her zaman eşim yapar:104::104:
O da iş de olunca vazcaydım:KK60: Bir de yapıp yiyemek kötü oluyor, balığı çok seviyorum ama yiyemiyorum mideme dokunuyor:KK50:
Gecmisolsun canim:KK16:

Kilciklari cikarmak baya ugrastirdi yanliz:KK6:

Sonra ben yaptım derdi eşin:KK60:

Bana oy var mı diye de sorardı:KK60: Bu ara da hamsi kızartma da eşimin üstüne yoktur:KK1:
Bayram da abimler bendeydi hamsi kızartıcaktım, eşim işteydi arayıp hamsiyi tavaya nasıl diziyordun sen diye sormuştum:KK60::KK60:
15 senedir balık yemeye yemeye pişirmeyi de unutmuşum:KK9::KK9:

Bana oy var mı diye de sorardı:KK60: Bu ara da hamsi kızartma da eşimin üstüne yoktur:KK1:
Bayram da abimler bendeydi hamsi kızartıcaktım, eşim işteydi arayıp hamsiyi tavaya nasıl diziyordun sen diye sormuştum:KK60::KK60:
15 senedir balık yemeye yemeye pişirmeyi de unutmuşum:KK9::KK9:

Yemeyince yapmak zor olur:KK56::KK19::KK31:

Gecmisolsun canim:KK16:

Kilciklari cikarmak baya ugrastirdi yanliz:KK6:
Sağol canım:KK19:
Ayy benim elim balığın iç organlarına değmesin:KK50: Kılçıkları ayıklamak daha zevkli geliyor bana:KK9:
Ama uğraştırıyor da, bir de hamsiler küçükse ikiye katlanıyor:KK30:
Ben de patlıcanları kızartırken gözümün içine yağ sıçradı, gece boyu sızladı gözüm, acısını eşimden çıkardım:KK9::KK9:

Sağol canım:KK19:
Ayy benim elim balığın iç organlarına değmesin:KK50: Kılçıkları ayıklamak daha zevkli geliyor bana:KK9:
Ama uğraştırıyor da, bir de hamsiler küçükse ikiye katlanıyor:KK30:
Ben de patlıcanları kızartırken gözümün içine yağ sıçradı, gece boyu sızladı gözüm, acısını eşimden çıkardım:KK9::KK9:

Allah korumuş canım çok geçmiş olsun:KK5::KK19:

X