Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
..........[video=youtube;5Z14X9kmqPU]https://www.youtube.com/watch?v=5Z14X9kmqPU&feature=share[/video]

nevoşum o zaman oy isteyenler diskalifiye edilsin yani oy istemeyen arkadaşlar niye mağdur olsun değil mi? oy istemek yasak diye biliyodum.

Canım o konuda haklısınAma inan bu tüm yarışmalarda yaşandı
- Yarışma katılım oranını arttırmak için konu linkini paylaşmak serbest olup, oy istemek kesinlikle yasaktır ! Kendine bunu yakıştıran oy isteyebilir.
Bu mesaj ilk sayfada yazıyor

Hanimabla kararından vazgecsen keşke.kim oy istiyorsa acikca yazilsin.bu en büyük ceza olur ona.

Ablam çok haklısın ben de buna her zaman kızıyorumAma inan bu ilk değil yarışma başladığından beri bu sorunları yaşıyoruz
Yinede sen bilirsin

Son olsun bunlar diyorum,son kararım bu nevoş Kazen'ede bildirdim zaten ..

Hanimabla kararından vazgecsen keşke.kim oy istiyorsa acikca yazilsin.bu en büyük ceza olur ona.

Kazen'e bildirdim ..

Ablacım yapma ya... Oy istemeye devam edecekleri zaten belliydi ve ben de buna devam edileceğini bildiğim için çekilecektim.
Ben sizlerin hatırına devam ediyorum... Zamanım kısıtlı olduğu hal de saatler verip o kadar emek harcadım ben de herkes gibi ama maalesef bir haksızlıktır gidiyor. Ablacım çekilme sen de bu yarışmanın sonunu getirelim beraber

Arkadaş tencere, tencere diye fena hırs yapmış, 1. olursa hayrını görsün...
Bu kadar insanın hakkıyla nasıl olacaksa

Kimmis oy isteyen yahu.cepten arastiramiyorum da.

Sanırım aynı kişi, diğer herkes olduğu yer de sayıyor çün kü

Bosverin yahu.zaten yarisma yarin bitiyor.birinciliği etkilemeyecekse kendi haline birakin.etkileyecekse de vicdanina birakalim.sponsordan olmayalim yarisma bu kadar hareketlenmisken.

Kim o ya hu
daha geçen gün uyarıldı, burada bir sürü yorum yapıldı
hayret valla hala daha nasıl istiyorlar

Bosverin yahu.zaten yarisma yarin bitiyor.birinciliği etkilemeyecekse kendi haline birakin.etkileyecekse de vicdanina birakalim.sponsordan olmayalim yarisma bu kadar hareketlenmisken.

Ben boş verdim canım, eğlenmeme bakıyorum

Uzak kaldım ama ara ara okuma fırsatı buldum.. harika bir yarışma bu Kazen de elinden geleni yaptı.. muhteşem bir ödül ve sponsorlukla enerji,renk ve keyif kattı yarışmaya.bu şekilde olumsuzlukları bence gündem de yorum yaparak tutmamak lazım..herşey çok güzel.emeği geçen ve bizleri bu keyifli ortamda buluşturan herkese çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Ben boş verdim canım, eğlenmeme bakıyorum

Evet canim napalim koskoca insanlar hatalarini anlamislardir herhalde.yarisma bahane sohbet şahane diyerek iyi geceler diliyorum.yarin is var ben halen buradayim.

Selam canım, aslın da sakinlemişti ortalık ama oy isteme olayı tekrar gündeme gelince yine alevlendi
Umalım ki bu son olur böyle olumsuzluklar yaşanmaz bi daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…