Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Arkadaşlar yarışmadan çekilme kararı aldım,bunuda Kazen'e mesajla yazdım..
Oy istemek bu kadar normal ise neden bende yapmayayım demi..
Bu kadar emek var ortada,herkes en iyisini yapmak için çaba sarf etti..
Görülüyor ki,ilk olaydan sonra devamıda gelmiş bunun..
Kazanan arkadaşımız kim olursa olsun şimdiden tebrik ediyorum kendisini..
Bu ilk ve son olacak benim için,eğlenmek güzel bişeyler paylaşmak adına katıldım,ama bana göre hüsran oldu yaşananlar..

Bu ilk ve son olacak benim için,eğlenmek güzel bişeyler paylaşmak adına katıldım,ama bana göre hüsran oldu yaşananlar..
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

hanım ablam noldu neden çekiliyosun yarışmadan? bi arkadaş daha çekilmiş galiba ne güzel kalabalıktı bu yarışma :26:

Ablam sende mi çekiliyorsun:KK5:Yapma ne olur:26:

hanım ablam noldu neden çekiliyosun yarışmadan? bi arkadaş daha çekilmiş galiba ne güzel kalabalıktı bu yarışma :26:

Ablam sende mi çekiliyorsun:KK5:Yapma ne olur:26:

Gerekçelerimi yazdım zaten,emek verip karşılığı bu olmamalıydı.
Kısmet değilmiş artık,ama yinede çok keyif aldım bunu belirteyim,değişik şeyler de öğrendim burada ..

Kısmet değilmiş artık,ama yinede çok keyif aldım bunu belirteyim,değişik şeyler de öğrendim burada ..

olayın başı ne anlamadım abla ama emek harcadın o kadar şimdi geri çekilmek hiç olmaz,emeğine yazık değil mi?

Ablacım sana oy verenleri düşün böyle yaparsan onlara haksızlık olmaz mı:26:
Diğer yarışmadan çekilen arkadaşa oy verenler çok üzgün :KK14:
Bu yarışmaya başladığınızda sizin kadar sizi beğenen ve oy verenlerinde hakkı var onlara haksızlık olmuyor mu:26:

ablacığım ne olur:KK43::KK43:

olayın başı ne anlamadım abla ama emek harcadın o kadar şimdi geri çekilmek hiç olmaz,emeğine yazık değil mi?

Ablacım sana oy verenleri düşün böyle yaparsan onlara haksızlık olmaz mı:26:
Diğer yarışmadan çekilen arkadaşa oy verenler çok üzgün :KK14:
Bu yarışmaya başladığınızda sizin kadar sizi beğenen ve oy verenlerinde hakkı var onlara haksızlık olmuyor mu:26:

Emeğe yazık ,evet kabul ediyorum okadar vakit harcadım güzel bişeyler yapabilmek adına..
Haksızlık oluyor biliyorum kabul de ediyorum bunu,ama ortada yapılan bir haksızlık var,bunu kabul edemiyorum ..
Oy veren arkadaşlarımada çok teşekkür ediyorum buradan,onlardan da özür diliyorum böyle olduğu için.

Emeğe yazık ,evet kabul ediyorum okadar vakit harcadım güzel bişeyler yapabilmek adına..
Haksızlık oluyor biliyorum kabul de ediyorum bunu,ama ortada yapılan bir haksızlık var,bunu kabul edemiyorum ..
Oy veren arkadaşlarımada çok teşekkür ediyorum buradan,onlardan da özür diliyorum böyle olduğu için.
:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Ablam çok haklısın ben de buna her zaman kızıyorum:KK31:Ama inan bu ilk değil yarışma başladığından beri bu sorunları yaşıyoruz:KK31:
Yinede sen bilirsin :KK31:

Canım oy isteyen arkadaşlar var:KK31:Buda diğer emek veren arkadaşlara haksızlık oluyor:KK31:Ama bir yola girdik ve sonunu geldik :26:

nevoşum o zaman oy isteyenler diskalifiye edilsin yani oy istemeyen arkadaşlar niye mağdur olsun değil mi? oy istemek yasak diye biliyodum.

X