Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Ben sizin benim bilmediğimi sandığınız her şeyi biliyorum, görüyorum : )

Bu arada sağlık konusunda olukça toparladım, hal hatır soran telefon edip geçmiş olsun diyen herkese teşekkür ederim.

Geçmiş olsun tekrar.Biz de telefonunuzu bilseydik arardık ama yok.

Ben sizin benim bilmediğimi sandığınız her şeyi biliyorum, görüyorum : )

Bu arada sağlık konusunda olukça toparladım, hal hatır soran telefon edip geçmiş olsun diyen herkese teşekkür ederim.

Bilmediğim kısmını atlamışım :)
Tekrardan geçmiş olsun,telefonunuz olsaydı arardık.

Ablam demek hediyeleri beğendinBu kategori olmazsa kazanana kadar devam mı

Şuan işim var sonra belgelerimi çıkartırım

Çok güzel ürnler var orada seçim yapmak ta zormuş cidden..
Sanki kazandım da birde hediye beğeniyorum beğüşe dedim böyle böyle diye nasıl gülüyor varya hadi anne bu azimle kazan diyor :13::13:

gece yarısı 2 3 elimizde tel kazen abii koş koşahahaha komedi olur ya

O saatte açacağını hiç sanmıyorum:)Düşünsene yemek eklemişiz.Telefonu olsa içimizden biri mutlaka arar Kazen benim başlığım niye açılmadı kaç saat oldu neredesin diye.Başına iş mi alsın.Görgüyü herkes yerinde kullanamıyor maalesef.

Oy verirken keşke istek(!) üzerine değil de veya X kırılmasın diye değil de

kriterlerini dikkate alarak oy kullansak ....

Çok doğru gerçekten..

Ben de bu kriterlere uygun resimler çektim , ona göre hazırlık yaptım başarılı olabilmek için ama 5 tanecik oyum var..

Bundan sonra yarışmaya katılırsam eğer , sıradan resimler koyucam , nasıl olsa çoğunluk dediğiniz gibi X kişi kırılmasın diye veriyor oyları..;/

Çok güzel ürnler var orada seçim yapmak ta zormuş cidden..
Sanki kazandım da birde hediye beğeniyorum beğüşe dedim böyle böyle diye nasıl gülüyor varya hadi anne bu azimle kazan diyor :13::13:
Ben röportajda mini fırın alacağım dedim ama var mı onu bile bilmiyorum.Tek meraksız benim herhalde.Önce kazanayım sonra bakarım modundayım.

kazen niçin banladınben bişi yapmamıştım
Önceden vardı,telefonda sorun oldu servise götürdüm baktılar,nerelere baktıysa artık kaç tane numara gitti biranda..
Buna eşim ve kızımın numarasıda dahil oldu
tekrar isteyeydin nolcekonur üyemizsin

aynen özene bezene çektim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…