Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Yarışmadan dileyen çekilebilir. Çocukça bir davranış ama dileyen çekilebilir.

Fakat size oy verenlere olanlara haksızlık olmayacak mı ? Bir daha oy hakları yok, bir diğer konu karşıda ki kişiye ceza mı olacak yoksa mükafat mı ?

kedi dağa küsmüş dağın haberi yok ....

Hastayım ama formumdayım bugün baya baya toparladım ...

Not : Nasıl ki bu bölüm hareketlendi bir sponsor bulduk bu tür gerginlikler sponsor firmanın da bu başlıktan çekilmesine sebep olacaktır. Yeni yarışmalarda ben gene yatak örtüsü vermeye devam ederim....

Evet haklısınız.Siz o yarışmada benim çekilmemi kabul etseydiniz ben ikinci oldum diye hava atamayacaktım.:KK1:Sonra iyiki isteğimi kabul etmemiş dedim.İnsan bazen sinirle birşeylere kalkışabiliyor:)Sponsorumuz bir yere gitmesin.Daha mutfak eksiklerimiz var.:KK53:

Fakat size oy verenlere olanlara haksızlık olmayacak mı ? Bir daha oy hakları yok, bir diğer konu karşıda ki kişiye ceza mı olacak yoksa mükafat mı ?

Not : Nasıl ki bu bölüm hareketlendi bir sponsor bulduk bu tür gerginlikler sponsor firmanın da bu başlıktan çekilmesine sebep olacaktır. Yeni yarışmalarda ben gene yatak örtüsü vermeye devam ederim....
kazen abi nasılsın iyi oldun mu,rüyamda senin sesini duydum:KK53:

İlk bebeğim:) Çok heyecanlıyım:) Çok şükür sorun yok. Zaten ilk kontrolüme önümüzdeki hafta gidicem.
Korkular var bir şey olur diye..
Onları da yerine sapasağlam tutunduğunu öğrendiğim zaman atıcam üstümden inşallah:nazar:

Sende çocuk çok var gibi konuştun ama var mı:)

Hadi inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin :nazar::nazar:
Bendede var 1 tane kızım var,büyüdü artık 25 yaşında kendisi :KK1:

Merhaba,nasıl oldunuz iyileştinizmi biraz..
Hep şunu dedim yarışmayı hak eden kazansın,gizliden oy istemek ne kadar doğru tartışılır elbette..
Eğer reelde görüşme bile varsa oy yine istenir,kimsede fark etmez bunu..

Sizin çok güzel sözünüz var kulağımdadır hep ..
Sizin görmediklerinizi ben görüyorum demiştiniz..

Ablacım bu sorunları yarışma başladığından beri hep yaşadık:KK34:Bu yola girdiysek sonuna kadar devam ederiz:KK31:
İlk sayfada bir mesaj var..''Kendine yakıştıran oy istesin''Çok güzel bir söz bence:KK34:
Sürekli link ekliyorum oy vermek isteyen verir:KK31:

Haklısınız oy veren arkadaşla da haksızlık olacaktı.
Geçmş olsun...

Son düzenleme:
Evet haklısınız.Siz o yarışmada benim çekilmemi kabul etseydiniz ben ikinci oldum diye hava atamayacaktım.:KK1:Sonra iyiki isteğimi kabul etmemiş dedim.İnsan bazen sinirle birşeylere kalkışabiliyor:)Sponsorumuz bir yere gitmesin.Daha mutfak eksiklerimiz var.:KK53:

Evet sponsorumuz gitmesin daha çok kategorimiz var.:KK56::KK52:Bizimle olmaya devam etsin:KK9::KK9::KK9:

Dikkat edin kendinize iyi bakın..
Hediye hiç önemli değil,desemde çok azimliyim kızıma çeyiz yapacakdım tencerelerle,hatta beğendim bile :KK1::KK1:

Ablacım bu sorunları yarışma başladığından beri hep yaşadık:KK34:Bu yola girdiysek sonuna kadar devam ederiz:KK31:
İlk sayfada bir mesaj var..''Kendine yakıştıran oy istesin''Çok güzel bir söz bence:KK34:
Sürekli link ekliyorum oy vermek isteyen verir:KK31:

Hiç bişey engel olamaz buna zaten :KK31::KK31:

Son düzenleme:
Merhaba,nasıl oldunuz iyileştinizmi biraz..
Hep şunu dedim yarışmayı hak eden kazansın,gizliden oy istemek ne kadar doğru tartışılır elbette..
Eğer reelde görüşme bile varsa oy yine istenir,kimsede fark etmez bunu..

Sizin çok güzel sözünüz var kulağımdadır hep ..
Sizin görmediklerinizi ben görüyorum demiştiniz..

Ben sizin benim bilmediğimi sandığınız her şeyi biliyorum, görüyorum : )

Bu arada sağlık konusunda olukça toparladım, hal hatır soran telefon edip geçmiş olsun diyen herkese teşekkür ederim.

X