Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
ooff o kısmı hiç karıştırma. masa başında oturdukça yaşla paralel yapışıyor da.. neyse tadımızı kaçırmayalım:KK14:

:KK31::KK31::KK31: valla kilo iyi değilde ben almak istiyordum düğünden sonra aldım biraz ama yüzden çok alamıyorum ona üzülüyorum.. zaten yaşımı göstermiyom bide böle küçük görününce çok kötü hissediom... :KK50::KK50: konuyu değiştrdm hemen :KK52:

abla bir gün de yumurta kırma yarışması yapın da ben de katılayım bari.
bunlar beni çok aşıyor ya..
aslında zaman yok olsa, döktürürüm de:KK12::KK12:

En iyi kşm yımırta kırar yarışması yapalım rekor katılım olur :KK53::KK53: bunlar seni niye aşsın yaaa öle deme demeee :KK19::KK19:

Hem belki biz de sondan 1. oluruz ha haaa....:KK66:))

Dediğin gibi 0 olsa ne olacak..:KK66:

Demi yani her sonuça hazırım nasılsaa :KK42::KK42:

çok yaşa sen hanım abla emi :KK9::KK9::KK9:

:nazar::nazar::nazar: evettt :KK54:

Azıcık kortukmak lazım hepsini :KK15::KK15::KK15:

Hanım ablam sert çık biraz kimse bir yere gitmesin;-( Sana emanet:KK16:

Demoklosiğn kılıcı gibi tepelerşndeyim :KK15::KK15::KK15::KK15:

Amaç eğlenmek değilmi burada,hemde değişik tarifler öğreniyoruz burada ..
Bak benimde 10 tanecik olmuş :21::21: 0 olsa ne olacak benim için hiçte önemli değil yani

Mersi kuzum sağol :KK16:
:KK19:
Ablacım sorun oy alıp almamak değil, hiç oy almasam da eğlenmeme bakarım ben:KK31:
Ama orta da hile yüzünden bütün yarışmacılara haksızlık oluyor.

Tabiki oy önemli değil,amaç eğlenmek değilmi buradA..
İster birincilik,ister sonunculuk olsun hiç fark etmez ..

Öyle tabi ablacım, ben pasta kategorisin de de 8-9 saat uğraşmaya bir kaç oy almıştım...
Ama sonrasın da yine katıldım, yine katıldım:KK31: San ki dersin tam cumhuriyet altını veriliyor:KK9:
Öyle olsa neler olurdu acaba:KK30:

Şehir dışındayım kızlar son bir haftadır bakamıyorum neler oldu ama tarifler rekor kırmış anladığım..
Henüz son eklenen tariflere bakamadığımdan oy kullanamıyorum ilk fırsatta inceleyip oy vereceğim inşallah:KK76::KK76::KK76:

Son düzenleme:
Öyle tabi ablacım, ben pasta kategorisin de de 8-9 saat uğraşmaya bir kaç oy almıştım...
Ama sonrasın da yine katıldım, yine katıldım:KK31: San ki dersin tam cumhuriyet altını veriliyor:KK9:
Öyle olsa neler olurdu acaba:KK30:

Azmiğnden dolayı tebrik ediyorum seni,altını kapamadın demi :KK1: :KK9: birde hepsini kazansaydın varya anammmm anammmmm :KK53::KK53:

Şehir dışındayım kızlar son bir haftadır bakamıyorum neler oldu ama tarifler rekor kırmış anladığım..
Henüz son eklenen tariflere bakamadığımdan oy kullanamıyorum ilk fırsatta inceleyip oy vereceğim inşallah:KK76::KK76::KK76:

Hoş geldin canım :KK3::KK3: çok katılım oldu bu sefer iyide oldu :KK34:

Öyle olsa fena olmazdı aslın da:KK9: Kenara atıp taksitle ev alırdım:KK60::KK60:

Bencede fena olmazdı yani :KK60::KK60: bende çeyiz alırdım kızçeme :KK28::KK28:

rüyamda kazen abiyi hanım ablayı ve nevoş ablayı gördüm:KK53:
kazen abinin yalnızca sesi geliyodu görüntü yoktu ama hanım abla ile nevoş ablanın görüntüler vardı:26:

Nasıl gördün merak ettim:KK23:
yemek yarışmasında:KK60::KK60::KK60:
kazen abi konuşuyodu dereceye girenleri sayıyodu:KK60:sen ile hanım abla önümdeydiniz,kazen abi kazananı söylemeden uyandım:KK14::KK14:
hanım ablanın saçı kısaydı kumraldı,omuzundan biraz kısaydı saçları
sende kumraldın saçın omuzlarındaydı:26:
bu bir işaret mi:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

yemek yarışmasında:KK60::KK60::KK60:
kazen abi konuşuyodu dereceye girenleri sayıyodu:KK60:sen ile hanım abla önümdeydiniz,kazen abi kazananı söylemeden uyandım:KK14::KK14:
hanım ablanın saçı kısaydı kumraldı,omuzundan biraz kısaydı saçları
sende kumraldın saçın omuzlarındaydı:26:
bu bir işaret mi:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Evet bir işaret olabilir:KK60:

X