Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Rahatsizliklarimizi dile getirdik lutfen cocukluk edip ben cekiliyorum demeyin ya,
zaten adminler okuyunca karar verir yani yapmayin lutfen...

abla nereye ya:KK43:.. kuralları ihlal edenler varsa zaten kazen başta ilgililer olaya el atcaktır tadında devam etsin.. lütfen :KK54:

Canım, dün geceye kadar gayet tadın da gidiyordu, eğleniyorduk da:KK34:
Ama hoş olmayan durumlar eğlence, heyecan bırakmıyor maalesef...

ablacım ya söylemeden edemicem senin milföylü tarifini dün annemle içine soslu tavuk koyarak yaptık pilavsız ...baharatlı göğüs etini kavurup açtığımız milföylere koyup bürdük sonra yuvarlak borcama koyduk üstüne de bi parça pekmez gezdirip fırına verdik böleee bişiii yoookkkkkk :KK52::KK52::KK52::KK52: öneririm haddime düşmez ablacım senin gibilerin yanında ama güzeldi diye söyliyim dedim:KK17::KK17::KK17: foto çekçektik de kocacığım çok açtı hemencik ikram ettik sıcak sıcak :)))) fikrin bizim ufkumuzu açtı teşekkürlerr:KK16::KK16::KK16::KK16:

Güzel olmuştur kesin ellerinize sağlık bal şeker olsun..:KK16:
Şimdi gene yaptım bu sefer etli ama,minik güveç kabına eti döktüm üzerinede milföyde kapattım fırında pişiyor şimdi,buda pilavsız olanı,pilavı yanına yapacam :KK56:
Beğendiyseniz ne mutlu bana :KK19::KK19:

Güzel olmuştur kesin ellerinize sağlık bal şeker olsun..:KK16:
Şimdi gene yaptım bu sefer etli ama,minik güveç kabına eti döktüm üzerinede milföyde kapattım fırında pişiyor şimdi,buda pilavsız olanı,pilavı yanına yapacam :KK56:
Beğendiyseniz ne mutlu bana :KK19::KK19:

beğenmez olurmuyuz ablacım çok güzeldi tarifin zaten.. ben oyumu başka bi yere verdim ama beğendiğim bi tarifti seninki ve denedim yani :KK42::KK42::KK42:

Pegasuscum,vuslatcım lütfen büyük sözü dinleyin çekilmeyin,ikinizde bir sürü emek sarf edip hazırladınız yemeklerinizi,ani bir karar vermeyin sakın lütfen :KK34:

Pegasuscum,vuslatcım lütfen büyük sözü dinleyin çekilmeyin,ikinizde bir sürü emek sarf edip hazırladınız yemeklerinizi,ani bir karar vermeyin sakın lütfen :KK34:

Evet abla çok doğru söylüyorsun..

Eğleniyoruz şurda sonuçta..

Mesela benim de sadece 4 tanecik oyum var ama olsun sonuçta eğlenmek için katıldık..:KK16:

X