Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Ahhh ahhhh zirvede bırakacaktım bu işi.:KK60:Önceden ikincilik almış insansın otur oturduğun yerde dimi.Şimdi sondan kaçıncı olurum Allah bilir.:KK53:

Rüyaya bak kesin ya eleniyorum,ya sonunucu oluyorum yada hediye bana geliyor :KK53::KK53: süpriz hediyede bana gelebilir :KK52::KK52:
Sen patronu rüyanda görmüşsün ..
Ben bizzat kendisiyle tanıştım :21::21: 3 sene önce buluşma olmuştu kk'da :KK34:
:KK60:bence ben sonuncu olaciğim:KK60::KK60:
ay ne güzel:26:bende istiyorum:84::84::84::84:

Ahhh ahhhh zirvede bırakacaktım bu işi.:KK60:Önceden ikincilik almış insansın otur oturduğun yerde dimi.Şimdi sondan kaçıncı olurum Allah bilir.:KK53:

Deme öyle deme,yemeğin çok güzeldi bi kerem hakszlık etme sakın :KK34:

kimsecikler yok mu ? :KK24::KK24::KK24:

Ben varım hatta kahve bilem yaptım içelim diye :nazar::nazar:

:KK60:bence ben sonuncu olaciğim:KK60::KK60:
ay ne güzel:26:bende istiyorum:84::84::84::84:

Hiç belli olmaz muzum :KK53:
Tanıştık bilee hemde kalabalık idik :KK52::KK52:

Ben varım hatta kahve bilem yaptım içelim diye :nazar::nazar:

Hiç belli olmaz muzum :KK53:
Tanıştık bilee hemde kalabalık idik :KK52::KK52:
ben üniyi kazanıyım yine yapın olma mı:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:böhü:KK43:
muniş abla bekret konusuna bakıyo,çok kişi güme gitcek:KK53:allahtan rahat durdum:KK53:

Evet ben de katılıyorum sana çok güzeldi.:KK1:Ama zirvede bırakacaksın bu işi.:KK9:Gerçi birinciliğim yok olana kadar devam dimi.:KK53:

Son düzenleme:
muniş abla bekret konusuna bakıyo,çok kişi güme gitcek:KK53:allahtan rahat durdum:KK53:

müdür çok fena kızmış peri.banlanacak çok kişi var demiş.baya bi geyik döndü konunun açıldığı gün.pöfff

Evet ben de katılıyorum sana çok güzeldi.:KK1:Ama zirvede bırakacaksın bu işi.:KK9:Gerçi birinciliğim yok olana kadar devam dimi.:KK53:

aslında hepinizin pilavları çok güzel.çeşit çok olunca insna karar veremiyor hangisine oy vereceğini.en azından tadına baksak dımı:KK39::KK53:

aslında hepinizin pilavları çok güzel.çeşit çok olunca insna karar veremiyor hangisine oy vereceğini.en azından tadına baksak dımı:KK39::KK53:
Evet canım hepimiz çok güzel pilavlar ekledik.Yine söylüyorum oylama sistemi çok çok yanlış.Değişse kimsenin hevesi gitmez,herkes her yarışmaya katılır.Benim de tadına çok bakmak istediğim pilavlar var.Vakit oldukça deneyeceğim artık:)

Allahım sonuncu olmayı nasip edecek herhalde:KK1:

Hiç belli olmaz :KK34: öyle düşünme sakın

ohh ellerine sağlık ablacım misss gibi :KK54: nasılsın

Yarasın afiyet olsun :KK16: iyiyimsağol sen nasılsın

Bitti artık buluşmlar önceden ne güzel buluşup tanışıyorduk :KK14::KK14:
Müdüdürm hallediyor o konuyu :KK52:

Durmk yok yola devam edeceğiz :13::13:

müdür çok fena kızmış peri.banlanacak çok kişi var demiş.baya bi geyik döndü konunun açıldığı gün.pöfff

Mapıs damları dolacak şimdiden :KK53::KK53:

aslında hepinizin pilavları çok güzel.
çeşit çok olunca insna karar veremiyor hangisine oy vereceğini.en azından tadına baksak dımı:KK39::KK53:

Oda olmuyor en güzeli kaşıkla yermişiz gibi yapacaz :KK52::KK52:

X