Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Evet abla çok doğru söylüyorsun..

Eğleniyoruz şurda sonuçta..

Mesela benim de sadece 4 tanecik oyum var ama olsun sonuçta eğlenmek için katıldık..:KK16:

Amaç eğlenmek değilmi burada,hemde değişik tarifler öğreniyoruz burada ..
Bak benimde 10 tanecik olmuş :21::21: 0 olsa ne olacak benim için hiçte önemli değil yani

Canımsın ablam:KK19:

Mersi kuzum sağol :KK16:

abla bir gün de yumurta kırma yarışması yapın da ben de katılayım bari.
bunlar beni çok aşıyor ya..
aslında zaman yok olsa, döktürürüm de:KK12::KK12:

Hamsili pilav favorim kesinlikle.hem sunum hem anlatım hem fotolar falan on numara olmuş.elinize sağlık :)

sen de yarışmada mısın?

evet sonunculuk için yarışıyorum.. iddam yok bunu defalarca belirttim ve çok güzel yemekler öğrenim burda bi kaçını denedim deniyorum.. çok da faydalı buluyorum burayı.ama kimse haksızlık yapmasın çok üzüldüm emek sarfediliyo.. işten o yorgunlukla gidip bi su kaynatmak bile ölüm gibi gelirken gidip yemek yapmışız,bazıları çocuklarına eşine ayrcağı vakti vermiş.. kimse hak yesin istemiyom :26::26::26:

evet sonunculuk için yarışıyorum.. iddam yok bunu defalarca belirttim ve çok güzel yemekler öğrenim burda bi kaçını denedim deniyorum.. çok da faydalı buluyorum burayı.ama kimse haksızlık yapmasın çok üzüldüm emek sarfediliyo.. işten o yorgunlukla gidip bi su kaynatmak bile ölüm gibi gelirken gidip yemek yapmışız,bazıları çocuklarına eşine ayrcağı vakti vermiş.. kimse hak yesin istemiyom :26::26::26:

hangisi bir de ben bakayım..
bence yemekler bir yana medeni cesaretiniz yeter.

teşekkür ederiz ( herkes adına bu iltifatı alıyorum :nazar: ) ya öyle saçma sapan var ya bitane o... :KK9::KK9::KK9::KK9:

çok mütevazisin:KK23:
ilk gördüğümde onu.. millet neler yapıyor demiştim..
çok güzel.oylar da fena değil bence.
zaten biz millet olarak hamur işine düşkünüz hamurun girdiği her şey bizim damak tadımızda güzeldir...

çok mütevazisin:KK23:
ilk gördüğümde onu.. millet neler yapıyor demiştim..
çok güzel.oylar da fena değil bence.
zaten biz millet olarak hamur işine düşkünüz hamurun girdiği her şey bizim damak tadımızda güzeldir...

:26::26::26: yaptım bişiler iştee :KK55::KK55::KK55: evet niye bilmiyorum hamuru çok seviyoruz ya ah bide kilo alsak ne güzel olur demiii:KK31::KK31::KK31:

:26::26::26: yaptım bişiler iştee :KK55::KK55::KK55: evet niye bilmiyorum hamuru çok seviyoruz ya ah bide kilo alsak ne güzel olur demiii:KK31::KK31::KK31:

ooff o kısmı hiç karıştırma. masa başında oturdukça yaşla paralel yapışıyor da.. neyse tadımızı kaçırmayalım:KK14:

X