Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
yarışmaya katılan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum.. tüm yemekler enfesti.. seçim yaparken çok zorlandım.. ama hem yemeğin aşama aşama anlatılışı, tarifdeki damak tadıma uygunluk ve sunum olarak en beğendiğim yemek etli sebzeli pilav oldu.. hakeden kazansın.. tüm arkadaşlarımın ellerine sağlık..
:KK54::KK54::KK54: rabbim huzuru eksik etmesin yuvanızdan... :nazar::nazar::nazar:

Arkadaslar oy istemenin yasak oldugunu bile bile özel mesajla arkadaslarindan oy isteyen oluyor..lütfen kizlar,bu cok cirkin bisey..sonucta herken emek vermis burda..
belki o oylarla birinci olabilirsin ama baskasinin hakkini yemek oluyor bu...

herkesin arkadasi var,herkes özel mesajla oy istemeyi biliyor..amacimiz hem eglenmek,hemde yarismak..

isim vermek istemiyorum ama ses etmezsemde kendimi aptal gibi görüyorum..ister kizin,ister yadirgayin ama bu sekilde devam ederse ben yarismadan cekilecegim....

Bu guzel sozleri duymakta yetti desemde inanma niye bana oy vermedin heeee :KK20:
:KK60: cok tessekurler :KK1:

artık birdahaki sefere sana veririm oyumu.. desemde inanma yine en beğendiğime vericem
ama en eğendiğim senin yemeğin neden olmasın ki:KK56::KK56:

Arkadaslar oy istemenin yasak oldugunu bile bile özel mesajla arkadaslarindan oy isteyen oluyor..lütfen kizlar,bu cok cirkin bisey..sonucta herken emek vermis burda..

herkesin arkadasi var,herkes özel mesajla oy istemeyi biliyor..amacimiz hem eglenmek,hemde yarismak..

isim vermek istemiyorum ama ses etmezsemde kendimi aptal gibi görüyorum..ister kizin,ister yadirgayin ama bu sekilde devam ederse ben yarismadan cekilecegim....

Kim böyle birşey yapıyorsa bizde bilelim bunu

Selam hanımlar,okuyunca üzüldüm açıkcası,burada hepimiz eğlenme vede birşeyler öğrenme adına buradayız değilmi..

gercekten üzücü..
haksızlıkla kazanınca nasıl mutlu oluyorlar :KK20:
böyle yarışmalar yapılmamalı kkda aslında

Son düzenleme:

arkadaşım..ben 3-4 arkadaşımdan istedim özelden..ama bunun yasak olduğunu bilmiyordum.kusura bakmayın..beni çıkartın yarışmadan..kimse aptal gibi hissetmesin kendisini..herkese teşekkürler..

arkadaşım..ben 3-4 arkadaşımdan istedim özelden..ama bunun yasak olduğunu bilmiyordum.kusura bakmayın..beni çıkartın yarışmadan..kimse aptal gibi hissetmesin kendisini..herkese teşekkürler..

böyle şeylerin yasak olduğunu bilmeye gerek var mı ki?

valla ben yarışmaya katılmadığım halde benim zoruma gidiyor oy istenmesi..
bence kaldırılsın bu yarışmalar. her seferinde aynı sorunlar oluyor .

Bana tanidik topiklere link atmakta etik gelmiyor...:KK34:

Dün bana oy vermek isteyen ama bölümü ve linki bulamayan arkadaş benden rica etti linki verebilirmisin diye,bende biraz tereddüt ederek verdim ..
Sohbet ettiğimiz bölümlerde konusu muhakkak geçiyordur,ama oy istemek benim aklıma bile gelmez..
Hep dedim ya hak eden kazansın diye..

Dün bana oy vermek isteyen ama bölümü ve linki bulamayan arkadaş benden rica etti linki verebilirmisin diye,bende biraz tereddüt ederek verdim ..
Sohbet ettiğimiz bölümlerde konusu muhakkak geçiyordur,ama oy istemek benim aklıma bile gelmez..
Hep dedim ya hak eden kazansın diye..

ablam oy vericem link at demek baska bisey.. e benimde konusu gecmiyormu bilenler biliyor katildigimi ama anket acilinca anket basladi kizlar hadi oy kullanin demedim kimseye dedin diyen varsa buyursun... :KK23:

X