Çok takipçili giyim sayfası dolandırıcılığı

Merhaba çok geçmiş olsun yıllar evvel ben de iki tane ipek eşarp aldım iki tişört geldi ama suç bendeydi ucuz diye hemen atlamıştım dersimi aldı
Yine Instagram butiklerinden alışveriş yapıyorum ama didik didik inceliyorum butikleri daha da olumsuz durum yaşamadım ama sizin ki az uz değilmiş

İsim yazdığım için suçlu oluyorum sanırım o kısmı siler misiniz?

Arkadaşlar alıntılama yaptığınız için, ilk başta ismi söylemişim. O kısmı yorumlardan ailermisiniz. Bilmek isteyene özelden yazarım. Başım belaya girmesin bir de bu yüzden.

Sefa Merve mi?

Konuyu ilk açtığımda marka ismi yazmısımda. Sizde alıntılamıssınız. Ordaki marka ismini siler misiniz? Karşı şikayette bulunurlar falan diye. Yasakmış sanırım
Site kurallarını bilmiyorsunuz sanırım. Burada mesajlar silinmiyor. Belli bir dakika sonra da mesajda düzenleme yapamıyoruz.
Mune

Benim baktığım instagram sayfasıysa çok şaşırdım 6 arkadaşım takip ediyor. Uluslararası websitesi de var? Sizinki başka hesap mı acaba?

Bilinmeyen yerden alışveriş yaparken önce googleda şikayet var mı diye bakarak almak gerek. Geçmiş olsun.

Marka ismi vermek yasakmış. Ama baktım. Yurtdışı hesabı ile aynı yer bencede. Çünkü 300 küsür takipçisi var. Bizimde bir butiğimiz var. Marka ismi vermek konusunda hassiyetiniz için teşekkürler.

D domdom12 rica ederim, ne demek. 354 bin takipçi di mi? Valla kaliteli duruyor sayfa, bilemedim. İnternet siteleri de var. Hayret ettim. Acaba bir karışıklık mı oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…