Instagram alisveris ....yardimci olun lutfen.

Şu sitelere güvenmemek gerek gercekten. Olduğum yerde instInstada çok meşhur olan bı butik var. Düşünün 500 bin e yakın takipçisi olan bi yer. Videolarını izliyorum bide butige gidip bakiyorum yanından bile gecmiyor. O kadar adı duruyor dusunun.

Instagram dan asla alisveris yapmam asla guvenemem.faturasiz geliyo urunler cogu sitede.instagramdan alışveriş yapmak parayi cope atmak bana gore.onun yerine trendyol markafoni 1v1y veya markalarin kendi sitelerinden alisveris yapin.bunlar guvenilir siteler.ve dunya kadar güzel urun elbise ayakkabi canta aradigin ne varsa var.ne gerek var ki instagrama

Merhaba kizlar.arkadasim instagramda bir steden elbise almisti.bende cok begendim.arkadasimin elbisesinin resmini cekip attim whatsaptan ....bu urun elinizde varmi diye.evt var diyip onlarda gorseli attilar.sparis olusturuldu elbsem geldi...
Gelmez olaydi.arkadasimin kumasi incecikkkkkk triko...benimki ise switshort penyesinden. Yazdim siteye bana diyorkiben size gorsel attim.gordunz aldiniz.....hyr ilk gorseliben attim.o zmn dogruyu siz gorup yollasaydinz....resmden ne biliyim penyemi degilmi.sonucta elimde urun var gorerek aldm ben.yiksa sorarim penyemi nedir kumas...
Iade 15 gun icinde yerine urun alckmusim.benim begendgmhic bir sey yok sitede ayrica guvenim de yik.
Tuketici haklarim varmi...sikayet edebilirmiyim.kargo piseti uzerinde gelen adres adim ve bilgiler mevcut...fatura yok....kinuyla ilgili bilginiz arsa paylasirmisiniz.
Fatura yoksa tüketici hakem heyetine başvuramazsınız.
Ama şunu yapın faturasız satış yasak, başbakanliga mail atın müfettiş göndersinler de gorsunler günlerini.
Birde maliye bakanlığına faturasız satıştan şikayet edin cezaları bı güzel yerler.

X