Çok takipçili giyim sayfası dolandırıcılığı

Tüketici hakem heyetine benzer bir firmaya şikayet etmiştim. Ticari ünvanı yok, adresi yok, fatura yollanmadı bir şirket değil anlayacağınız. Tüketici hakem heyeti karşı tarafı tanımlayan somut bir bilgi yok diye başvuruyu reddetti. Halbuki İnternet sitesini başvuruya eklemiştim. Bu durumda da benzer karar çıkar diye düşünüyorum.

Bu açığı bilerek ona göre davranıyor dolandırıcılar. Herkese ders olsun ticaret ünvanı olmayan hiçbir yerden alışveriş yapmayın.

Ekleme: bazı üyeler adres yerine kargonun geldiği adresi yaz demişler. Onu da yaptım. Fatura yerine dekontu sun demişler onu da yaptım ama yine de başvuru reddedildi. Uyanık bunlar her şeyi kılıfına uyduruyor.

Öncelikle geçmiş olsun.
Tamam artık anlıyorum, instangramda bir satış portalı oldu ama diğer portallar kadar güvenli değil bunu bile isteye o yola girmeliyiz. İkinciside böyle durumlarda "önce" şikayetvara bakılıp sonra alışveriş yapılabilir. Yani alışveriş sonrası şikayete bakmanın anlamı yok kiii.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…