Çok takipçili giyim sayfası dolandırıcılığı

Savcılığa direk şikayet oluşturulmaz diye biliyorum. Tüketici hakem heyetine başvurun. Karakolla da bir görüşğn 100-200 olsa boş verin derim nitelikli dolandırıcı resmen.

Daha önce koltuk örtüsü aldım instagramda bi sayfadan malesef aynı şekilde hiç alakası olmayan saçma sapan bi şey geldi. Bende paramı alamadım. Şikayetvarda yazdım, sayfasına yazdım beni engellediler bende diğer hesabımdan o sayfada fiyat/ bilgi soran herkese tek tek özelden yazdım, günlerce üşenmeden yazdım herkese anlattım. Elimden başka bir şey gelmedi o vakit, aklıma gelen tek buydu

Yani şimdi o kadar şikayete rağman böyle bir dolandırıcılığı nasıl yapıyorlar? Devlet buna nasıl izin veriyor anlamıyorum.

Hep derim Instagram'dan bir şey satın ALMAYIN. Oradaki sayfalar hep değişim/iade yok diye satış yaparlar bu bile başlı başına bir sorun. Niye yani. Mis gibi Trendyol vb var gidin oradan güvenli güvenli yapın alışverişinizi.

Şikayet için şansınızı deneyin ama bir şey çıkacağını sanmıyorum maalesef.

of giden paraya canım aşırı sıkılıyor. Yazamam artık engellediler. Yprumda yok.

Dekont ile tüketiciye başvurun. Aynı zamanda şikayet sayfasına da yazın. Suç duyurusunda da bulunun.

Zaten dolandırıcıdır. Parayı kurtarmak zor...

Fatura kesmedilerse maliyeye de şikayet edebilirsiniz. Daha önce arkadaşımın da başına böyle bişey geldi. Faturasız alışveriş yaptığı için az daha kendisi de suçlu oluyodu. Önce fatura kesip göndermediler diye maliyeye şikayet edin. Sonra o dokümanla birlikte tüketici hakem heyetine gidin derim. Eğer bir vergi levhası yoksa zaten savcılığa yönlendirirler

Arkadaşlar dolapta 2. el ürünlerini bile pahalıya satıyor insanlar. Anlamıyorum yani bu nasıl oluyor. Şikayet var da o kadar şikayet var bir de.
Dolap farklı bir mecra, satıcı doğrulaması yapılıyor, adresinizden kimlik bilgilerine kadar doğrulama alıyorlar aksi takdirde satış yapamazsınız. Dolapta iade de var, sattım bitti gibi bir durum yok yani
İnstagram alış veriş yapılmaması gereken bir yer, dikiş işlerimle ilgili bir hesabım var, sadece katalog gibi kullanıyorum, onlarca insan yazıyor ama tekine bile ürün satmadım. Kimin ne olduğu belli olmayan sosyal medya platformunda alış veriş her zaman başınızı ağrıtır. Bilindik yerlerden alın ihtiyaçlarınızı, şikayette bulunun tabi ama sonuç alabileceğinizi sanmıyorum

Bu markanın ürünlerini satıyor insanlar. O şalırtıcı. Bir daha asla yapmam.

Orasi da mis gibi degil ki cok guzel cok begendim diye gelen urunleri giyip foto koymuslar bazi kullanicilar insan icinde giyilecek yeri yok hic birinin incecik kalitesiz oldugu belli olan kumaslar. Satisa koyulan gorseldeki ürünlerin cakmalarini dikip veriyorlar modelleri ama kumaş dikim kalitesi kotu bagiriyor resmen. ucuz mu ucuz o ayri.

ben böyle bir sayfayı cimere, şikayet var sayfasına falan şikayet etmiştim seneler evvel, 2 sene sonra paramı iade etmişlerdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…