Çok takipçili giyim sayfası dolandırıcılığı

14 gün içinde iade yasal haktır bir kere. Bunu diyen firma ucuza elmas verse koşarak uzaklaşın bir şeyler dönüyordur mutlaka.
Ben 10 sene olacak neredeyse trendyol vs bu kadar yaygın değilken bir kere bir şey aldım sonra onu da almaktan vazgeçtim kargodan kabul etmedim diye başladılar mesaj atmaya. Pardon dedim almak zorunda mıyım tüketici hiçbir şey olmasa bile vazgeçebilir yasal süresi içinde.

Ben paylaştırdım. Engellemişler. Bana da gerçekten ders oldu. Ama arkasını bırakmayacağım.

Aynı site mi yoksa?

Hazmedemiyorum ya. Bir çok insanı dolandırıp, bu şekilde rahatça hayatlarına devam etmelerini. Elbiseler ucuz da değil. Kimbilir günlük ne kadar kazanıyorlar. Bu kadar şikayete rağmen nasıl birşey olmuyor bu nlara anlamıyorum. Sahiplerine baksanız modern, vizyonlu vs dersiniz. Kadınlar üçkağıtçıymış.

Bakın yazdım size bankaya charge back yapın. Kredi kartıyla almışsınız madem, hizmet alamadığınızi ibraz ederseniz paranızı geri alırsınız. Bırakın banka uğraşsın.

15 gün içinde iade hakkınız vardı tüketici gakem heyetine gidip bilgi alın

Size gönderilen kargonun içinde fatura varsa e devlet üzerinden tüketici hakem heyetine şikayet edin. Hemen ilgileniyorlar. Benim de başıma gelmişti. Kargo parasını kendim ödediğim halde elbisenin ücretinden kesip göndermişlerdi heyet yine arayıp paranızı yatırdılar mı diye sorunca eksik gönderdiler dedim onu bile tekrar yatırdılar. Ama burada faturalı ise bunu yapabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…