Çok şükür artık bakireyim..

Geçici düşünüyordun degilmi
evet kalıcı için cok güvenemedim aklım karsıtı ilk kalıcı istiyodum ben parayı ayarlayana kadar arastırdım ettim gecici tavsiye ettiler bi de gittigm doktorlar da gecici diyince gecici yaptırcam mecburum artık zaten dügünüme 1 ay kaldı

Peki ya bu sevdiğin adam senin gerçekten sevdiğin değilse????

Mesela bu adamla birlikte oldun çok kötü bir şekilde ayrıldın ve aylar sonra yeni biri girdi hayatına ve şimdiye kadar hiç kimseyi bu kadar çok sevmediğini farkedeceksin. Ozaman ne yapacaksın????
Zamanında çok sevdiğimi sandığım adamla ilk heyecanımı paylaştım ama o gerçek sevgi değilmiş diye düşünmez misin????

Seni gerçekten seven bir erkek asla seni böyle çok zor duruma sokacak şekilde davranmaz.....

Çok seviyorsa her şey zamanında güzeldir ben seni eğlendiğimiz ilk gün o heyecanla istiyorum derdi......

Erkek milletine güven olmuyorsa madem ozaman kendinizi küçük duruma düşürmeyin lütfen....

Canım hangi doktara ameliyatı oldun geçmiş olsun ve gelişmeleri bizimle paylaş lütfen
Slm cnm turgay karakayaya yaptırdım dün, Allaha şükür herşey iyi geçti, başka başlıklarda diğer arkadaşlara ayrıntıları yazdım.

Bi kızın sevgilisi olmasına bile tahammülü olmayan bi erkek sizin aslında sevgiliniz değil mi?

Çok saçma bi durum ya ve bu insana kendinizi inandırmak için diktiriyorsunuz....
Pişman olsanız bi hatadır BELKİ derdim..
Ama sizinki pişmanlık veya hata değil bildiğin adamı kandırmak...

Üstelik sizi bu konularda sıkıştıran ve size güvenmeyen insan için.......

Merhaba kızlar daha önce geçen ay yazmıştım okuduysaniz bilirsiniz . Planladığım gibi olmadi strsden adet dönemim o zaman denk geldiği için bi şekilde erteledim. Sonuç olarak yarın randevum var . Cumartesi gece de ilişki olacak pazartesi günü yazarsam hayattayim yok yazmazsam bir Fatiha okuyun Allah affetsin . Herkes in Allah yardımcısi olsun. Ebru hanım a olacağım .

Guzel haberini bekliyoruz canım hakkinda hayırlısı olsun

Profil resmine bayıldım bu arada. su hâlimde tebessüm ettim aynen biri sol ayak biri sağ yoksa ne bu hale düşüren haysiyetsiz yanında ne de bu hale açıklık getirememene sebep olan aptal toplu m ahlakı
Guzel haberini bekliyoruz canım hakkinda hayırlısı olsun

Terminalde beni bu hale düşüren mahlukla karşılaşmak da kaderin bir cilvesi miydi aceba

Diktirme olayını eleştiren arkadaşları hoşgörüye davet ediyorum, mantıklı sebebi olmayan zaten diktirmez, dayanışma tartışma çok önemli

Kızlar ebru hanıma gittim bugün işlem en fazla on dk surdu terapi yaptı resmen psikolojik olarak sizi aşırı rahatlatıyor . Korkmayın kesinlikle tek başına gittim ben çok rahat buldum dönerken de terminale taksi ile geçip otobüse bindim . Uç saat
Teşekkürler yolculuk yaptım . Ufak kanamalar var normal dedi doktor . Yarın ilişki olacak inşallah dua edin bana

Geçmiş olsun sonucunu bizlerede bildir lütfen

Geçmiş olsun sonucunu bizlerede bildir lütfen
Kizlarrr Allah a şükür herşey çok iyiydi. Kanamam da baya oldu . amaç ordan gelen kanamayi erkeğin gormesi zaten o da oldu . Canım çok yandı tam olarak girmeden bile baya geldi kan . İyice girse akardı herhalde . Darısı sizlere olsun .Lütfen hayatınızı buna bağlı yaşamayı n bakın bunun da çaresi varmış . üzülmeyin önemli olan canınız sizin. Sonucu yaznak istedim gerçekten ihtiyacı olan bir çok kardeş var biliyorum. Çünkü bende yüzlerce sayfa okudum burda okudukça umutlandim bazen ölümü düşündüm ama şu an azmim sayesinde mutluyum. Hayat adil değil siz başarılı olmak zorundasınız sormak isteyen olursa seve seve yanıtlarım düne kadar sizden biriydimm :) ;*

Öncelikle sizin adınıza çok sevindim... Neden geçici tercih ettiniz daha garanti olduğu için mi? Çok ağrı oluyor mu gerçekten?ameliyat sonrası çok ağrı sızı oluyor mu?

Öncelikle sizin adınıza çok sevindim... Neden geçici tercih ettiniz daha garanti olduğu için mi? Çok ağrı oluyor mu gerçekten?ameliyat sonrası çok ağrı sızı oluyor mu?
Ameliyat sonrası ağrı sızı çok az oldu zaten ilk kalktım o masadan Allah ım hayatımı bu kadar küçük bişey için mı mahvettim ben depresyon Lara girdim isyana gittim ohhh çok şükür dedim.ufak bi uyuşturucu yaptı sanırım genital bölgeye kalkarken hiç mi hiç hissetmedim zaten on beş dk sonra yolda gayet rahat yürürken hafif bir batma olmaya başladı anladım ki uyuşukluk geçtikçe hafif batma oldu minik minik de kanamalar oldu sonuçta et parçasına dikiş atıldı öyle düşün. Ordan üç satgkkk bı otobüs yolculuğu yaptım tam üstüne oturmamaya çalıştım yan oturdum biraz .ordan gelince gittim yemek yedim gezdim akşam yattım ertesi günde kuaföre gittim saçını yaptırdım alışveriş yaptım yemwk yedik akşam da birlikte olduk. Acı yoktu yani o işlemden asla korkmayın .

Kalıcı yaptırmak icin tam flep yöntemi diye bişey var onu yapan biri yoktu bu çevrede . Ayrıca iyileşmek için zamanjm da yoktu iki aydan az kaldı düğünume . Hem okuduğum yüzlerce sayfadan geçici nin 100de 100 olduğu kanaatine vardım kalıcı daha dikkatli ve acılı bir süreç istiyor ben ise hareketli biriyim ev taşıma onu al bunu yap bi sürü şey içinde dikkat edip kendimi koruyamaz dim. Ebru hanım a oldum ben. Ama onun da kalıcı yapmadığını
Biliyorum çünkü geçici mi kalicimi diye bile sormadı bana düğün tarihini sordu sadece flep yöntemi uygulamıyor Ebru hanım normal dikiş atıyor bi sene dayanabilir mi o dikiş bilmiyorum o yüzden en garanti geçici.

Ben çok düşündüm evliliğe günler kala geçici diktirme riskine giremem , bir sorun oldumu düzeltme için vakit kalmaz diye tahmin ediyorum, istanbulda gerçek flep yöntemi uygulayan turgay beyden randevu aldım yarın kalıcı flep + vajina daraltma yaptıracağım , sonuç garantisi aldım , inşallah başarılı olur.

haklısın sevgilim degil nisanlım suan ve bu konu hakkında da nisan yaptıktan sonrakonustugumuz için geri dönemedim bir de söyle düsün bittigi zaman aileme nasıl acıklama yapıcam bakire degilim bu yuzden ayrıldık mı demeliyim pismanlık konusuna da gelince inan beni anlaman mümkün degil anlamanı da beklemiyorum sadece su kadarını söyleyim rabbim kimseye yasatıp böyle zor durumda bırakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…