Çok şükür artık bakireyim..

haklısın sevgilim degil nisanlım suan ve bu konu hakkında da nisan yaptıktan sonrakonustugumuz için geri dönemedim bir de söyle düsün bittigi zaman aileme nasıl acıklama yapıcam bakire degilim bu yuzden ayrıldık mı demeliyim pismanlık konusuna da gelince inan beni anlaman mümkün degil anlamanı da beklemiyorum sadece su kadarını söyleyim rabbim kimseye yasatıp böyle zor durumda bırakmasın
Amin canım ama ne bilim ya çok garip geliyor bana benimde zamanında eski sevgililerim oldu ama hiç bi zaman benden böyle bişey isteme cesaretinde bulunmadılar bulunamazlarda şuan evliyim eşimlede sevgililik dönemim oldu çok şükür asla böyle bişey olmadı...

Bu birazda erkeğin karakteriyle ilgili bi durum..
Adam zaten seninle evlenmeyi düşünse niye erkenden seninle birlikte olsun ki??

Sevdim kendime engel olamadım diyeceksin biliyorum ama o adam senden ayrıldıktan sonra kendi gibi gevşek karaktersiz arkadaşlarıyla dedikodunu konuşuyor....

Tabi seni de kınayamam Allah'ım kimsenin başına böyle bi dert vermesin...

İş işten geçmiş artık ama yapacak bişey yok bol bol tövbe et inşaallah sorunsuz bi evliliğin olur...

Yaptığınız şeyin zina olduğunu bilmeyip hersey olup bittikten sonra ayyy Rabbim yaşatmasin filan cok komiksiniz iyi ki Rabbinizi biliyorsunuz yine
dediğim kadın ve erkek için geçerli tek taraflı bi düşünce değil içinizdeki pismanliği anlıyorum ama yapmayacaksiniz bu gibi zor islere de girip piskolojinizi bozmayacaksiniz
Allah ıslah etsin ne diyelim evimizden ailemizden de uzak etsin

Yaptığınız şeyin zina olduğunu bilmeyip hersey olup bittikten sonra ayyy Rabbim yaşatmasin filan cok komiksiniz iyi ki Rabbinizi biliyorsunuz yine
dediğim kadın ve erkek için geçerli tek taraflı bi düşünce değil içinizdeki pismanliği anlıyorum ama yapmayacaksiniz bu gibi zor islere de girip piskolojinizi bozmayacaksiniz
Bende senin gibi düşünüyorum ama bu kadar ağır konuşma canım ya Allah korusun kimseyi kınamamak lazım...

Bende senin gibi düşünüyorum ama bu kadar ağır konuşma canım ya Allah korusun kimseyi kınamamak lazım...

Ben çok düşündüm evliliğe günler kala geçici diktirme riskine giremem , bir sorun oldumu düzeltme için vakit kalmaz diye tahmin ediyorum, istanbulda gerçek flep yöntemi uygulayan turgay beyden randevu aldım yarın kalıcı flep + vajina daraltma yaptıracağım , sonuç garantisi aldım , inşallah başarılı olur.
Turgay beyden herkes meminubmus canım ne zaman evliliğin lütfen sonucu bize bilgilendir lütfen bazı arkadaşlar iyileşme süreci ni anlatıyor fakat sonuçtan bahsetmisimdir kanaman olursa bizi olumlu etkiler en azından geçmiş olsun

Allah ima şükürler olsun biz allah a layık kullar değiliz ama Dinimizin gerektiği gibi yaşamaya çalışıyoruz ailem de öyle es olarak seçtiğim adam ve ailesi de öyle evimizden irak dediğim gibi ağır konusmadim bu arada
Yaparken hos güzel zevkli oluyorda ya sonra ??
Rabbini bilen Rabbinin emrettiği gibi evlenir çocukları olur kadını da erkeği de kimse kusura bakmasın
Buna karşı çıkacak var mı?

Bazen dertleri kendimiz ayagimiza getiririz ve deriz dayanamıyorum yapamıyorum öldürücem kendimi isyan eder dururuz dimi şu an bu durumu yaşayanların çooook pişman olduğunu biliyorum olmasalar burda care aramazlar ama bu yanlış hemde affedilecek yani yok kadın in belli olur da erkeğin belli olmaz diye en çok da kadınlar yanıyor bu ateşte
Bu lafım hemcinslerime erkekleri baş tacı etmeyin herkes sevgili olur sever aşık olur ama sınırları vardır bu dediğim sevgililik için değil evlilik için de geçerli herkes eşit dir kimse kimseden üstün değildir
Eger ki yaptınız bi hata bu hatanın sonuçlarına bakın baştan çürük temeller atıyorsunuz hayatiniza ne yazık ki en çok da kadınlar yara alıyor
Bunu dert bilip yaşamayın o zaman Rabbimiz der al kulum sana başka bi dert otur birazda bunla uğraş
Tövbe edin ve hayatıniza tertemiz bi sayfa açarak devam edin başka insanları kandırarak değil benim kızdıgim mevzu sadece bu
Empati kur ve kandırılip öyle hayatiniza devam ettiğinizi düşünün....gerçekten çok aci

Hesabımı kapatıyor um gerçekten kandırilıp bu duruma düşen veya ciddi anlamda istemeyerek bu duruma düşen herkesin Allah yardımcısi olsun . Zevk için yapanlara da bişey demiyorum. Her insan hata eder Allah cümlemizi ıslah etsin . Allah in verdiği bu güzel hayatı kimsenin mahvetmeye hakkı yok . İnşaallah benim gibi sizlerinde herşey i güzel olur . Bbu duruma kimseyi düşürmesin Allah .bir ben bir Allah biliyor neler çektiğimi . Nasuh tevbesini ile yoluma bakacağım insaAllah.hayirli yuvalar kurup sağlıklı bir nesil ile devam ederiz . Allah a emanet olun hoscakalin

Allah ima şükürler olsun biz allah a layık kullar değiliz ama Dinimizin gerektiği gibi yaşamaya çalışıyoruz ailem de öyle es olarak seçtiğim adam ve ailesi de öyle evimizden irak dediğim gibi ağır konusmadim bu arada
Yaparken hos güzel zevkli oluyorda ya sonra ??
Rabbini bilen Rabbinin emrettiği gibi evlenir çocukları olur kadını da erkeği de kimse kusura bakmasın
Buna karşı çıkacak var mı?
Çok şükür benimde geçmişimde böyle kötü bi olayım olmadı ama olanları da artık kınamıyorum..

Aşk meşk diyorlar herşeyi yaşıyorlar Allah korusun..
Ama işte suç bizim kadınlarımızda "bu adam beni seviyorsa namusuma göz dikmez nede olsa evlenecez o güne kadar beklemeli" diye düşünemiyor...
Biz böyle düşündüğümüz için taviz vermedik ama bazıları bilmiyorum çok saf mı oluyorlar yoksa önemsemiyorlar mı anlamadım ama ciddi düşünen adam gibi adam çıktıklarında karşılarına ozaman işte o adam böyle kızları kötü biliyor diye düşünüyorlar işte tam ozaman dank ediyor kafalarına...

Keşke biraz mantıklı akıllıca düşünebilse bütün kadınlar...
Kendilerini kullandırmasalar:KK43:

Allah'ım affetsin...

Çok şükür benimde geçmişimde böyle kötü bi olayım olmadı ama olanları da artık kınamıyorum..

Aşk meşk diyorlar herşeyi yaşıyorlar Allah korusun..
Ama işte suç bizim kadınlarımızda "bu adam beni seviyorsa namusuma göz dikmez nede olsa evlenecez o güne kadar beklemeli" diye düşünemiyor...
Biz böyle düşündüğümüz için taviz vermedik ama bazıları bilmiyorum çok saf mı oluyorlar yoksa önemsemiyorlar mı anlamadım ama ciddi düşünen adam gibi adam çıktıklarında karşılarına ozaman işte o adam böyle kızları kötü biliyor diye düşünüyorlar işte tam ozaman dank ediyor kafalarına...

Keşke biraz mantıklı akıllıca düşünebilse bütün kadınlar...
Kendilerini kullandırmasalar:KK43:

Allah'ım affetsin...
Aynen öyle kisacasi aptal olmayacaksin

Kızlar bende kalıcı yaptırmıştım ama garanti olmasi açısından ilişkimi düğün öncesi planlicam bu sayede rahat kontrole gidip bir geçici daha yapmasını isticem başka yolu yok yoksa maddi manevi bir kaç yıl daha kaybım olcak :KK43: umarim hersey yolunda gider size haber ederim fikir olur hem

Ben çok düşündüm evliliğe günler kala geçici diktirme riskine giremem , bir sorun oldumu düzeltme için vakit kalmaz diye tahmin ediyorum, istanbulda gerçek flep yöntemi uygulayan turgay beyden randevu aldım yarın kalıcı flep + vajina daraltma yaptıracağım , sonuç garantisi aldım , inşallah başarılı olur.
Vajina daraltma olayını takipteyim değişik gelişmeleri yaz bize

Kızlar şuan evlilik falan yok dikim düşünüyorum ama uzun süre geçtikten sonra hala sonuç alır mıyım diye korkuyorum aranızda diktirip yıllar sonra evlenen varmı yardımcı olur Musunuz?

beni yargılayıp biz nefsimize sahip cıkıyoruz kimse bir sey istemez isteyemez diyenlere bu lafım kimse kimin ne yasadıgını bilemez kendim için söylüyorum 16 yasında calıstıgım yerde patronumun tecavüzüne ugradım cocuk aklımla nein oldugunu bile anlamadım daha sen zevkten bahsediyosun benim ilk ilişkim nasıl zevk alınır onu bile bilmezken ben bunu yasadım ki dinime de gelince beni yargılayamassın

beni yargılayıp biz nefsimize sahip cıkıyoruz kimse bir sey istemez isteyemez diyenlere bu lafım kimse kimin ne yasadıgını bilemez kendim için söylüyorum 16 yasında calıstıgım yerde patronumun tecavüzüne ugradım cocuk aklımla nein oldugunu bile anlamadım daha sen zevkten bahsediyosun benim ilk ilişkim nasıl zevk alınır onu bile bilmezken ben bunu yasadım ki dinime de gelince beni yargılayamassın
Boşver canım öyle konuşanları hiç dinleme bile kimse kimsenin ne yaşadığını bilmiyor. Eleştirmeye gelince herkes herkeste eleştirecek yargılayacak bişey bulabilir. Aslolan hoşgörü empati ama çoğu insanımız bundan yoksun maalesef. Neler yaşadığını çok iyi anlıyorum anlamayana sakın açıklama yapmak zorunda hissetme kendini.

birilerini kandırmak ne kadar kolay bide hepsi inşallah maşallah diye yazmış yaptığınız pisliğe Allahı karıştırmayın bari mutlu olacağınızı falan zannediyorsunuz hiç bir yalan yokki insan kadar uzun yaşasın 3 5 güzel söz söyleyene herşeyi verin sonra bir ahmak bulup kendinizi yalanlarınızla kalalayın

birilerini kandırmak ne kadar kolay bide hepsi inşallah maşallah diye yazmış yaptığınız pisliğe Allahı karıştırmayın bari mutlu olacağınızı falan zannediyorsunuz hiç bir yalan yokki insan kadar uzun yaşasın 3 5 güzel söz söyleyene herşeyi verin sonra bir ahmak bulup kendinizi yalanlarınızla kalalayın
Başına gelmeyen bilmez böyle şeyleri bikaç sene önce bende senin gibi düşünüyordum ama şu anda diktirmek için burdayım

Dogru söluyorsun canım ya ayakta alkışlıyorum senısenı gidi erkek üye senıinsanlar istedigi seyı yapar bundan sanane

X