Çok şükür artık bakireyim..

Utanc verıcı Allah yardımcın olsun neden aılene anlatmdn

Canım daraltma ve flepi aynı andamı uygulayacak?
ikisine ücret olarak ne ödeyeceksin. Birde neden yarım flepi tercih ettin

Kizlar buraya yazanlarin butun mesajlarina bakarsaniz sahte olup olmadimlarini anlayabilirsiniz.samimikiza bi bakayim dedim bi yerde yaptirdim kanamam oldu demis bi yerde de doktor ariyorum demis en son mesajinda dikkatli olalim bu tur insanlara karsi

Canım doktor ismini verince reklam diyorlar o yüzden yazmadım akın beyden aldım. Ama reklam falan yapmıyorum çok araştırdım akın bey kafama daha çok yattı.

Anlıyorum canım haklısın Benim de kafama Turgay Karakaya yatmıştı ancak böyle sahte hesaplarla insanları kandırmaya çalıştığı için burada vazgeçtim. Yakında düğün var mı sonucu bildirebilir misiniz?

aynen sahte hesapların olması kötü benimde kafamı çok kurcaladı bu durum bu sene düğünüm var tam gün veremem ve sonucu kesinlikle yazacağım. Inşallah doktora sordum kalıcı mı önerirsiniz geçici mi kesin sonuç hangisi verir dedim kalıcı yı öneririm dedi zamanınız varsa dedi geçici de hem düğüne yakın gitmem imkansız gibi bişey zor yani geçicide hareket kısıtlaması var oynamaman gerekiyor o yüzden kalıcı eğer tutmazsa da geçici yaptırmak zorunda kalabilirim..

Bence de kalıcı daha rahat olur diye düşünüyorum geçicide stres olur inşallah bir sorun yaşamadan atlatırsın güzel haberlerini alırız

Randevu günüme çok az kaldı kizlar günü tam söyleyemem belki benim ki buralar falan bakar o yüzden :) ama umutluyum kalıcı 2100 yaptırcam olduktan sonra da her detayını yazacağım...
nerde yaptırıcaksın

nerde yaptırıcaksın
İst. Akın bey demiştim canım ama kesinlikle reklamını yazmak için yazmıyorum neden akın bey dersen kurumsal bir yer oda gibi yer değil büyük kurumsal kimliği olduğu için tercih ettim.. Turgay beye korkut bey güven vermedi bana bir de bir kadın doktor vardı ismini unuttum telefon da sert konuştuğu için onu da sildim en güvenilir akın bey geldi o kadar çok Aradım ki doktoru yılmadan her soruma cevap verdi sağolsun yaptırdığım zamqn yazacağım.

Kızlar randevu günümde iki yada üç gün sonra adet olabilirim o güne denk geliyor zaten bunu o gün doktora da soracağım belki buradan da bir cevap alabilirim diye soruyorum dikişten adet olması dikilen yere zarar verirmi yoksa geciktirici mi kullanayım.

Kızlar ilişkiden sonra dikislerim elime geliyor idrar yaparken yani yıkarken elimde hissediyorum düşmüyor da ne yapacağım ben düğünün var 20 Gune

Kızlar ilişkiden sonra dikislerim elime geliyor idrar yaparken yani yıkarken elimde hissediyorum düşmüyor da ne yapacağım ben düğünün var 20 Gune
İşlemi yaptırdıgın doktor yakınındaysa git alsın ipleri ya da başka bi doktordan rica et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…