Çok şükür artık bakireyim..

Somuc alinca yazarmisin biri de yaptrdm evet tuttu su dr yazsa keske ya

Merhaba benim kalici yaptrmam lazim cunku nisanlim dugunden once dusunuyor ve suan bni zorluyor yapmiyor aklimda hep 3 gunluk olan bardir. Kanmam oldu yazmisin ameliyattan ne kdr sure sonra iliskiye girmek hakkim oluyor beni aydinltirsan cook sevinecegm

Hamfgi

Bnm mrk ettgm diktirdikten kac gun sonra iliskiye gireblrm en erken? Cubku ne zaman yapacak nisanlim belli dgl

Sende obkdsr arastirmisin turgay beyi dusunuyorsun dimi? Benmki esnek kime soylesem dalga geciyor ama esnek kizlik zari da dikiliyor mu cok mrk edyrm hc bir dr ile henuz horusmedik

Kayseride omer bayrak yapiyor benim arodasim sonucta aldi 2500 verdik ama gecici yapiyor bnm klici yaptrmam lazim dugun gununu beklemicek nisanlim zaten hep supheli bnden acil kalici yaptirmaliyim
Kayserideki omer bey kalici die bisey yok dedi ama kalici yapamadgi icin

Kızlar çok saçma bi şey sorucam belki ama kalıcı tutmuyo kontrolde geçici yapıyo hocalar yazıyo herkes ben geçicide karar kıldım artık ama şu aklıma takıldı mesela düğünden bi gün önce gittik yaptırdık bu dikişler ilişki sırasında ya düşerse böyle bi risk var mı nolur bi yardımcı olun kafam allak bullak

Çooook düşük bi ihtimal hatta yok bile korkma . Hiç olmazsa siyah iç çamaşırı giy

Kanama olmama ihtimalini hiç bi doktor vermiyor kalıcıya göre çok garanti . Siyah çamaşırda dikişler bazen küçükte olsa düşüyor ama kolay kolay düşmüyor bu dikişler çok kalın değil gözükmüyor düşse bile. İlişki sırasında da düşmez diye düşünüyorm bence . Ben kalıcı yaptırdım eğer olmazsa geçici düşüncem bende

Ben de hep kalıcı yaptırup kurtulayım kafam rahat olsun dedim ama burda bi kaç kişi doku tutmadı diye geçici yaptırmış üstüne turgay hocaya yaptırmayı düşünğyorm ben inşallah tutar ya

Ben de hep kalıcı yaptırup kurtulayım kafam rahat olsun dedim ama burda bi kaç kişi doku tutmadı diye geçici yaptırmış üstüne turgay hocaya yaptırmayı düşünğyorm ben inşallah tutar ya
Dikkatli araştırıp forumu güzel okuyunca şunu gördüm kalıcı diktirip tutmayanların tamamı düğünden birkaç gün önce kontrole çağıran doktorlara diktirenler. zaten son kontrole çağırmalarının amacı geçici dikim yapmak için sanırım, yani geçici yapıp kalıcı yaptım diyip son kontrolde bir geçici daha yapıyorlar. Son kontrole çağırmayan ve kalıcı tutmadı şeklinde madur hastaları olmayan çok az doktor var, zaten sende benim seçtiğim doktoru düşünmüşsün merak etme bence.

off ben mecbur gecici yaptırıcam cünkü nişanlım da aynen beraber olmak istedi tam anlamıyla birlesme olmadı ama her seferinde soruyo bana söylemen gerekn bir sey var mı diye bende ısrarla yok diyorum cünkü eminim anlatsam ayrılacak ve o kadar tecrübeli ki gecen gün benden bi miktar kan geldi adetim yeni baslamıstı cok acık pembeydi gördü yok bu kızlık kanı degil eminim adet misin diye sordu bende hayır dedim böyle olmaz kızlık kanı hissetmedim öyle bir sey dedi ve suan daha cok korkmaya basladım cünkü ya dikişlri felan görürse ya hissederse dikiş oldugunu diye cünkü nasıl bozulduugnu bilen diktirme olaynı da bilir diye düsünüyorum bi akıl verin ne yapıcam ben ya

arkadasınla görüsebilir miyim nasıl oldu anlatırmı lütfen cok korkuyorum acır mı kanama olmassa felan diye 3000 dedi bize ömer bey arkadasın ne zmaan yaptrııdı

arkadasınla görüsebilir miyim nasıl oldu anlatırmı lütfen cok korkuyorum acır mı kanama olmassa felan diye 3000 dedi bize ömer bey arkadasın ne zmaan yaptrııdı
Tam anlamıyla birleşme olmayan ilişki yaşama sakin çünkü kizlik zari çok içerde olmadığı için nisanlin anlayabilir herseyi. Dikim yapana kadar bekle her türlü ilişkiden uzak dur derim .Erkekler anlıyorlar özellikle tecrübeli olanlar. Az da olsa geldimi o kısma bile anliyorlar o açıklığı. İzin verme bir daha derim canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…