çok mutluyum kızımın kistleri kaybolmuş

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
916
2
arkadaşlar hepinize dualarınız için ve yanımda bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederima.s. içim öyle rahatladıki öyle mutlu oldukki.:1hug:ALLAHIM binlerce şükür ALLAH kimseyi böyle üzmesin benimle aynı sıkıntıyı yaşayanlarada bol bol dua ediyorum :Saruboceq:

Canım....
Bak gördün mü herşey nasıl da yoluna giriyo....
Sen iyi ol, mutlu ol yeter ki...
Allah bebeğini sağlıklı kucağın alamayı nasip eder inşallah canım...

Elhamdülillah..çok güzel bir haber bu..
Çok üzülmüştüm duyduğum zaman..Allah hayırlısıyla sağlıkla tamamına erdirsin inşallah..
Hayırlı sağlıklı evlat olsun..
Çok sevindim gerçekten..Allah'tan ümit kesilmez..

gözün aydın ertesigün!:teytey::dance:kaydirigubbakcemile5

KK'da son günlerde fark ettim, ilaç gibi hani her akşam bir güzel haber alıp günlük moral ihtiyacımı karşılamış oluyorum. dilerim her akşam en az bir güzel haber alabilirim :Saruboceq:

şükürler olsun canım..:nazar: :nazar:
gözümüz aydın :teytey: :teytey:
inanki çok sevindim canım ..rabbim dualarımızı kabul eyledi...

vallaha hepiniz çok sağolun teşekkür ederim yarın evime gidicem takip edemeyebilirim destek olduğunuz için çok teşekkürler :):):):):):)

ahh canım benim...
çok sevindim..zaten böyle olacağını tahmin etmiştik de seni ikna edememiştik..
şükür herşey yolunda.:teselli:
Allahım tamamına erdirsin inşallah:Saruboceq:

bak biz sana demiştik, boşyere üzülüp stres yaptın, ama olsun başka anneler örnek olmuş oldun, demekki böyle kistleri çok takmamak gerekiyormuş, Allah korusun meleklerimizi, hayırlı uğurlu olsun canım...üzüntünü nasıl yürekten paylaştıysam, sevincini de o kadar yürekten paylaşıyorum..

canım benim çok geçmiş olsun allah tekrar yaşatmasın inşallah sağsalim kucağına almak nasip etsin :eek:
darısı oğluşumun başına inşallah......

arkadaşlar hepinize dualarınız için ve yanımda bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederima.s. içim öyle rahatladıki öyle mutlu oldukki.:1hug:ALLAHIM binlerce şükür ALLAH kimseyi böyle üzmesin benimle aynı sıkıntıyı yaşayanlarada bol bol dua ediyorum :Saruboceq:

ah canım benimmm hadi geçmiş olsun. rabbim sonuna kadar sağlıkla kucağına almayı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah. çok sevindim.a.s.:1hug::nazar:

Canım çok geçmiş olsun, çok sevindim allahım herkesin meleğini korsun (amin):Saruboceq:

canım gözün aydın ahyatım çok mutlu oldumm.allahım sağlıkla bebişlerimizi kucaklarımıza versin inşallah.....

gözünaydın canım allah bebeğine sağlık versin

canım benim yaa nasıl sevindim anlatamam senden bu haberi duymak çok güzel Allaha çok sükür mutlu haberi verdin bizede,çok güzel bie haber bu yaa Allahım saglıklı sıhatli bebegini kucagına almayıda nasip etsin inş....çok sevindim çokkkk....:teytey::teytey:

ohhh çok sevindim canım okuyunca..
inşallah bundan sonra sorunsuz atlatırız son aylarımızı..

insanın takmamak düşünmemek elinden gelmiyor işte dediğiniz gibi inşallah sağ salim kucaklarımıza alırız bebeklerimizi:):):)vallaha hepiniz çok sğolun

X