çok mutluyum kızımın kistleri kaybolmuş

çok sevindim geçmişler olsun. dilerim tüm bebek bekleyenler sağlıkla alsınlar bebeklerini kucaklarına.

canımm
çok sevindim güzel haberine
hani derler ya allah sevdiği kuluna eşeğini kaybettirip sonra buldurup sevindirirmiş diye

böyle tehlikeleri atlattıkça daha bir kıymetli oluyor insanın yavrusu ve sevinci daha da büyük oluyor
inş. bundan sonra da hep güzel haberler alırız

canım çok sevindim gözünüz aydın .Allah kimseyi evladıyla sevdiğiyle sınamasın .Her gecenin sabahı vardır diye boşuna dememişler . Tekrar çok büyük geçmiş olsun . Sağlıcakla kucağına almak nasip etsin

Ben biliyordum bu guzel haberi alacagimizi cunku icim ilk duydugumdan beri rahatti bu kadar dua eden varken kotu sonuc olurmu hic :)

Cok sevindim canim arkadasim hayirlisiyla sglikla kucaginada alirsin insallah.a.s
.

ben de çokkkk sevindim. inş. sorunsuz bi şekilde meleklerimizi kucağımıza alırız

inanın içim öyle rahatladıki her gün ağlıyordum ALLAH kimseyi sevdiğiyle sınamasın dualarınız için teşekkür ederim

şükürler olsun yarabbim sana..dualarımızı geri çevirmedin..canım gözünüz aydın..allahımıza şükürler olsunki anlattı güzel kuzun...allah kuzunuzu size bagıslasın...allah bütün bebişlerimizi korusun...

Çok sevindimm kaydirigubbakcemile5 Allahım sağLıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

gözün aydın canım
çok sevindim ya ağlattın beni allahım inşallah bütün bebişlere sağlık sıhat nasip eder
hayırlısıyla alırız kucaklarımıza:Saruboceq:

X