Çok kötü şeyler oldu çok çaresizim

Evlenince saç mı çıkıyormuş? Benim aksine, döküldü de.

Bu kadar yorgunluğa değer mi?
Mükemmeliyetten ziyade, bunca kargaşa kavga dövüş asla tek taraflı olmaz, bunu unutmayın.
Bir kavgada her iki taraf suçludur.
Ben suçsuzm demiyorum ki zaten neyse olan oldu artık konuşmanın gerçekten bir faydası yok. Boşanmak ikimiz içinde iyi olur. Oda gitsin rahatça evlensin artık

Evet tedavi olduğum sıralar doktor çıkacağını söylemişti ama tedavim yanıt vermedi bu benim suçum degilki şu an bir tedavi görüyorum ve %80 iyileşme ihtimali olan

Ben suçsuzm demiyorum ki zaten neyse olan oldu artık konuşmanın gerçekten bir faydası yok. Boşanmak ikimiz içinde iyi olur. Oda gitsin rahatça evlensin artık
Kesinlikle öyle.
Bu kadar kaosun içinde mutlu, huzurlu olmanızın imkanı yok.
Onun rahatı için değil, sizin dingin bir hayatı karşılayabilmeniz için boşanmanız gerekiyor.

Sagolun malesef öyle annem aradı ve babamın beni alacagını söyledi bitti bu iş zaten .

Kesinlikle öyle.
Bu kadar kaosun içinde mutlu, huzurlu olmanızın imkanı yok.
Onun rahatı için değil, sizin dingin bir hayatı karşılayabilmeniz için boşanmanız gerekiyor.
Aynen öyle babam beni almaya geliyormuş zor olacak ama bitti artık üstüne konuşulup yapılacak birşey kalmadı.

Adam içindekini dışındakini her tartışmanızda size haykırıyor..üstüne şiddet uyguluyor (bunların bazılarında hamileymişsiniz de ) kocanızın içinden geçenleri şimdi mi öğrendiniz?! siz hala birlikteliğinizi sürdürüyor "geri gelme seni istemiyorum...sen evlenirken beni kandırdın..eşyalarını al git evi satacağız " diyen adama geri dönüyorsunuz .Hakkınızda hayırlısı olsun

Sagolun malesef öyle annem aradı ve babamın beni alacagını söyledi bitti bu iş zaten .
hayırlısı artık.önünüze bakın
zaten bu devirde evlilikler hep çatırdıyor merak etmeyin bir mutsuz siz değilsiniz
herkes sosyal medyada ne kadar şahane hayatım var ve mutlu evliliğim var gösterişinin peşinde
yani çokta kayıp değil.(çocukların durumu hariç)

Aynen öyle babam beni almaya geliyormuş zor olacak ama bitti artık üstüne konuşulup yapılacak birşey kalmadı.
Emin olun en iyisi bu.
Kendinize ettiğiniz zulmü, birkaç zaman geçince anlayacak ve neden daha önce yapmamışım diyeceksiniz.
Ama bu hemen 2 aya olmaz, kendinize hayatınızı yoluna koymak adına en az 18 ay tanıyın.

Evet tedavi olduğum sıralar doktor çıkacağını söylemişti ama tedavim yanıt vermedi bu benim suçum degilki şu an bir tedavi görüyorum ve %80 iyileşme ihtimali olan

Cok gecmis olsun öncelikle. Sizin sucunuz degil tabi ki de. Esin hasta olmasi diger esi de strese sokuyor ve ona iyilesmeniz söylenmisse belki durumu su anda kabul edemiyordur. Bence bosanma konusu bir kenara böyle durumlarda psikolojik destek almakta fayda var. Cünkü hastalikla ugrasmak kolay degil. Diger sorunlarinizi bilmiyorum ama esinizin dediklerine bakarsak (sectigi sözler kesinlikle kabul edilir degil) bu süreci kabul edemiyor veya kaldiramiyor. Bosanmak istiyorsaniz bile yinede destek alin. Belli ki ikinizde yipranmissiniz

Ben şu an sadece konu sahibinin kullanmadığı telefonda, eşinin yakalamasından korktuğu mesajları merak ettim.
O msjlar bir arkadaşım eşiyle kavga etmişti bende etmiştim o bana anlattı kavgasını bende ona eşim pek hoşlanmıyordu o arkadaşımdan o yüzdemin ve görmüştüde msjları ozaman

Şu an tedavi görüyorum tedavim çok moral isteyen birşey o yüzden destekte alıyorum

O msjlar bir arkadaşım eşiyle kavga etmişti bende etmiştim o bana anlattı kavgasını bende ona eşim pek hoşlanmıyordu o arkadaşımdan o yüzdemin ve görmüştüde msjları ozaman
Neden hoşlanmıyordu o arkadaşınızdan eşiniz? Çok mu dişli, çok mu dilli, size akıl vereceğinden mi korkmuş?

ya kaynana çok hasta olduğunuzu bilse ne bilmese ne boş yere ağzınızın tadını kacirmissiniz sabah sabah. Bu arada çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum
Bende günlerdir hastayım kayınvalidem bildiği halde arayıp sormadı bile hiçte eşime birşey demedim konu sahibini anlıyorum ama biraz fazla olmuş keşke başkası için evine huzursuzluk koymasaydi

Üstünüze "karı" almadan boşanın diyecektim ki sanırım boşanıyorsunuz.
Hakkınızda hayırlısı olsun.
Ama bir günde bu hale gelmemiş herhalde evliliğiniz. Açtığınız konular hep yoğun problemler içeriyor. Keşke buraya varmadan bu kararı alsaydınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…