Çok kötü şeyler oldu çok çaresizim

Sizin daha çok eliniz ayağınız titrer. Zaten evliliğin basından beri berbat bir evlilik geçiriyorsunuz. Seviye yok hakaretler olaylar gırla. Buna rağmen inatla isteyerek çocuk yapmışsınız o konular da var onları eklemiyorum bile 🙄 zaten kaç kez boşanmaktan dönmüşsünüz. Bosanın da o çocuklar sizin tuhaf ilişkinizden kurtulsun. Eşiniz de siz de bi tuhafsınız. Üyenin konularından BAZILARI:

Eki Görüntüle 2907604 Eki Görüntüle 2907605 Eki Görüntüle 2907606 Eki Görüntüle 2907607 Eki Görüntüle 2907608 Eki Görüntüle 2907609 Eki Görüntüle 2907610 Eki Görüntüle 2907611 Eki Görüntüle 2907612 Eki Görüntüle 2907613 Eki Görüntüle 2907614 Eki Görüntüle 2907615 Eki Görüntüle 2907616 Eki Görüntüle 2907617
Kanal 7 hint dizileri halt etmiş!

Dilinizi tutmaniz gerek. Hakaret etmeyin ve boşanacaksanız bunu yapın. Blöf yaparsaniz ve bunu yapmazsaniz insanlar bir süre sonra sizi önemsemez.

Iki cocugunuz var Allah bağışlasın. Ama bu adam son zamanlarda cok sıkıntılı. Babaevine bosanacagim diye dönüp sonra affetmeyin affedekseniz evinizden hic cikmayin.

Boşanma sözü sihirli bir kelimedir. Bunu bie kez evlilikte dile getiren sallanmaya başlar.

Üstünüze kuma getirme olayi çirkin. Ama sürece baktigimda buna insan kendi izin verir. Unutmayin siz izin verdiginiz ölçüde caninizi yakabilir karşı taraf

Dil belası anlatabildim mi? Mesela ban yedigimde bu benden kaynakli oluyor. Sinirlenmeyebilirim dilimi tutabilirim polemiğe girmeyebilirim.

Bülbülün derdi dil belasi bacım. Bunu bir düşün
Arada kaynadi sanirim yazdiklarim.
Beni bilen bilir uzun yazmam genelde.
Sizin icin destan yazdim.

Ya evet bakın dilim sert ama bana karşı kim nasıl gelirse öyle gidiyorum
Bakin hala birilerine sert cevaplar veriyorsunuz oysa burda baş çavuşun essegi moduna düşürdün

Yorumumu görmezseniz bu kez buyuk harfle yazacagim haaa🤣

sizin boşanmaya filan niyetiniz yok bence. arada sinir krizi geçirip burada rahatlamaya çalışıyorsunuz. şaşırdım arkadaş eski mesajlarınızı buradan yayınlayınca.
kendinizi boşa kandırmayın ,hayatı böyle yaşamak istiyorsanız busizin seçiminiz ama unutmayın çocuklarınızın seçimi böyle ebeveynler değil ne yazık ki.
Napim kardeşim neyi ispatlayan sana istiyorsun annemi aradım herşeyi anlattım ve babamla konuşuyorlar şu an açıp sana naklen yayın mı yapayım ! Hayret birşey

Çocuklara çok üzüldüm bu adam düzelir diyemi ikinciyi yaptınız

Arada kaynadi sanirim yazdiklarim.
Beni bilen bilir uzun yazmam genelde.
Sizin icin destan yazdim.

Bakin hala birilerine sert cevaplar veriyorsunuz oysa burda baş çavuşun essegi moduna düşürdün

Yorumumu görmezseniz bu kez buyuk harfle yazacagim haaa🤣
Gördüm güzelim haklısın ama gerçekten elimde değil. Doğru söylüyorsun dil insanı heryere götürür . Belki sussam böyle olmazdı ama birde şöyle düşünsen bu kavgayla onun içindekileri öğrenmiş oldum

Çocuklarınıza yazık. Biz eşimle birbirimizi boğazlayacak aşamaya gelsek bile olay uzamasın diye susup tuvalete atıyorum kendimi ki çocuklar etkilenmesin.
Eşim o konuda düşüncesiz olduğu için her seferinde haklı ya da haksız susan ben oluyorum. İçimden onu öldürmek gelirken tuvalette ağlayıp "Bu susmaların çocuklarının iyiliği için" deyip kendimi sakinleştiriyorum. Eşime tepkimi ondan uzaklaşarak koyuyorum.
Bağrışlar, çağrışlar, sinir krizleri o çocukları nasıl yaralıyordur. Yazık değil mi onlara.
Ya aile terapisti deneyin ya da boşanın.

Çocuklarınıza yazık. Biz eşimle birbirimizi boğazlayacak aşamaya gelsek bile olay uzamasın diye susup tuvalete atıyorum kendimi ki çocuklar etkilenmesin.
Eşim o konuda düşüncesiz olduğu için her seferinde haklı ya da haksız susan ben oluyorum. İçimden onu öldürmek gelirken tuvalette ağlayıp "Bu susmaların çocuklarının iyiliği için" deyip kendimi sakinleştiriyorum. Eşime tepkimi ondan uzaklaşarak koyuyorum.
Bağrışlar, çağrışlar, sinir krizleri o çocukları nasıl yaralıyordur. Yazık değil mi onlara.
Ya aile terapisti deneyin ya da boşanın.
Boşanıcam bu arada çocuklarım alt katta uyuyordu bişe duymadılar

Karşılıklı sağlıksız bir iletişiminiz var, babaniz kabul etse de kısa sürede tekrar eşinize döneceğinizi düşünüyorum. Umarim öyle olmaz. Çocuklarınız için çok üzüldüm. Psikoloji de yemek, içmek kadar önemli bişey onları daha fazla bu sağlıksız ortamda tutmayın.

Napim kardeşim neyi ispatlayan sana istiyorsun annemi aradım herşeyi anlattım ve babamla konuşuyorlar şu an açıp sana naklen yayın mı yapayım ! Hayret birşey
bakın sadece durumu dışarıdan gören biri olarak yorum yaptım hepsi bu.
yoksa sizin hayatınız ve sizin kararlarınız
arkadaş eski mesajları göndermiş bende buna göre yorumladım
durum sıkıntılı bu bir gerçek
umarım hakkınızda hayırlısı olur
kişisel fikrimdir ; bir evlilik çatırdayınca malasef dikiş tutmuyor
yolunuz açık olsun.

Sizin daha çok eliniz ayağınız titrer. Zaten evliliğin basından beri berbat bir evlilik geçiriyorsunuz. Seviye yok hakaretler olaylar gırla. Buna rağmen inatla isteyerek çocuk yapmışsınız o konular da var onları eklemiyorum bile 🙄 zaten kaç kez boşanmaktan dönmüşsünüz. Bosanın da o çocuklar sizin tuhaf ilişkinizden kurtulsun. Eşiniz de siz de bi tuhafsınız. Üyenin konularından BAZILARI:

Eki Görüntüle 2907604 Eki Görüntüle 2907605 Eki Görüntüle 2907606 Eki Görüntüle 2907607 Eki Görüntüle 2907608 Eki Görüntüle 2907609 Eki Görüntüle 2907610 Eki Görüntüle 2907611 Eki Görüntüle 2907612 Eki Görüntüle 2907613 Eki Görüntüle 2907614 Eki Görüntüle 2907615 Eki Görüntüle 2907616 Eki Görüntüle 2907617
Ben şu an sadece konu sahibinin kullanmadığı telefonda, eşinin yakalamasından korktuğu mesajları merak ettim. 👀

Sunu sormak istiyorum: Sizin diger konunuzda saclarinizin cikmadigini ve esinize evlenince cikacagini söylenmis (tedavi mi görüyorsunuz?). Acaba esiniz kendini kandirilmis hissediyor olabilir mi saglik sorunlariniz la ilgili? Yalnis anlamayin lütfen benim de kronik bir hastaligim var. Bu yüzden saglik konusunun basta konusulmasinin gerektigini biliyorum

X