çok kötü durumdayım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer konu gerçekse ve bebek erkek doğarsa, konu sahibi nasıl bakacak o bebeğe. Allah korusun ya, kanım dondu aklıma gelen ihtimallerden tam şu anda oğlum koynumda uyuyor, Allah bütün bebekleri korusun
Konu gerçekse ben hamileyken de kendine zarar vermesinden korkuyorum. Doğum yapmış olsa lohusa depresyonu falan denirdi ama bu farklı bir şey.

Konu gerçekse ben hamileyken de kendine zarar vermesinden korkuyorum. Doğum yapmış olsa lohusa depresyonu falan denirdi ama bu farklı bir şey.
Doğru o ihtimal de var. Bi yandan da kaç kere aynı cümleyi yazması sanki totem gibi, böyle söyleye söyleye oldurmaya çalışıyor gibi ürkütücü geldi, tüylerim diken diken oldu okurken.

Binnaz sen bu gece kudurdun mu?
Delirdin mi?
Şaşırdın mı?
Binnaz, Binnaz

Ciguli napıyo öldü bılıyoz ama, sağ ise selamlar

Eğer konu gerçekse ve bebek erkek doğarsa, konu sahibi nasıl bakacak o bebeğe. Allah korusun ya, kanım dondu aklıma gelen ihtimallerden tam şu anda oğlum koynumda uyuyor, Allah bütün bebekleri korusun
Çok doğru yazmışsınız aynı şeyleri düşündüm umarım haberlerde görmeyiz

O değil de kocası da yok galiba yanında, Bebek doğduktan sonra bu kafayla bebekle başbaşa korktum açıkçası, Mune böyle durumlara bişey yapılamıyor mu ya bilmediğimden soruyorum
Bizim yapabileceğimiz bir şey yok accessdenied
Şu an tek yapabildiğim kim olduğunu anlamak için üyeliği askıya almak, eğer yazdıklarında ciddiyse, ki tekrarlanmış düşükleri de varmış galiba, psikolojik olarak hiç sağlıklı değil takıntılı bir şekilde tekrarlama sorunu var, acilen uzman desteği alması lazım çevresi ve kendisi bunun bilincinde olan insanlar mı bilemiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…