çok kötü durumdayım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sksjsj

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2023
34
17
20
hamileyim hastaneye gidiyordum arabayla bilerek isteyerek dilimle sesli bir şekilde vesvese değil Allah'a dedimki bebeğim erkek olursa ölsün erkek olsun ölü doğsun dedim yolcuların duaları kabul oluyor böyle dedim Allah'a hasteneye gitim cinsiyeti erkek dedi doktor yani erkek bebeğim ölücek mi ölü mü doğacak böyle dedim diye ne yapmam gerekiyor

yukarıda yazmışım ya ben balkona çıktım bilerek isteyerek bebeğim erkek olursa ölsün erkek olsun ölü doğsun dedim ya yukarıda yazmışım zaten balkona çıktım bunları aklıma getirdim bilerek isteyerek içimden samimi dilimle sesli bir şekilde Allah'ım dedim Allah'a hocam böyle dedim diye Allah'a bebeğim erkek olucak ölür mü ölü mü doğacak hocam böyle dedim diye

ben yine bilerek isteyerek vesvese değil yukarda yazmışım ya bebeğim erkek olursa ölsün erkek olsun ölü doğsun dedim ya hocam şimdi de bilerek isteyerek içimden samimi dilimle sesli bir şekilde Allah'a öyle dedim Allah'ım dedim böyle olsun dedim hocam böyle dua ettim hocam ben böyle dedim diye Allah'a böyle dua etim diye bebeğim zaten erkek olucak ölür mü ölü mü doğacak çocuğum hocam ne yapmam gerekiyor böyle dua etim

ben az öncede yukarıda yazmışım ya bebeğim erkek olursa ölsün erkek olsun ölü doğsun böyle olsun dedim bilerek isteyerek dün bunu söyledim Allah'ım dedim böyle olsun dedim bebeğim erkek böyle mi olucak az öncede bilerek isteyerek içimden samimi dilimle sesli bir şekilde bunu düşündüm Allah'a dedimki vesvese değil hocam bilerek isteyerek içimden samimi dilimle sesli Allah'a dedimki bebeğim ölü doğsun bebeğim ölü doğsun dedim bir kaç defa bilerek isteyerek Allah'a böyle söyledim bunu söyledim Allah'a böyle dua etim bebeğim ölü mü doğacak böyle dua etim diye ne yapacam ben

ben hani yukarıda yazmışım ya bilerek isteyerek içimden samimi dilimle sesli böyle dediğime amin dedim Allah'a böyle dedim diye bebeğim ölü mü doğacak en çok bu sorum kafama takılıyor

Neden erkek olursa ölsün dediniz peki? Valla böyle şeyler çok riskli. İnşallah bir şey olmaz tövbe edin derim. Sadaka falan verin

Ne oluyo niye aynı şeyleri birkaç kez yazıyorsunuz

İyi misiniz ya tövbe tövbe, bi psikiyatriye gidin siz. Vesvese değil bile isteye dediyseniz ölürse umrunuzda olmayacak demek ki, niye şimdi hoca derdine düştünüz ki
Öyle deme ya en çok benim canım acır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…