çok kötü durumdayım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O değil de kocası da yok galiba yanında, Bebek doğduktan sonra bu kafayla bebekle başbaşa korktum açıkçası, Mune böyle durumlara bişey yapılamıyor mu ya bilmediğimden soruyorum
Söylediğine pişman olmuş sanki ama sağlıklı bir ruh hali yok, uçmuş. Mesajımı silip neyse yazmıştım sayende ifşalandım

Öyle dediniz diye çocuğunuz ölü doğacaksa (Allah korusun) O zaman ben size özelden bir kaç isim vereyim onlar da ölsün diye dua ediverin ne olur.
Tövbe edin. Allah'ın işine karışılmaz, ölsün dediniz diye ölmez. Ancak siz bir psikoterapi alın derim. Neden erkek doğmasını istemediniz bilmiyorum ama belli ki bir sıkıntınız var. Size her şeyin hayırlısını diliyorum. Bu kadar vesveseli olmayın.

Söylediğiniz ya da içinizden geçirdiğiniz sözler için üzülüyorsanız vesvese halk dilinde, okb 'de tıp dilinde geçen bir rahatsızlığınız var demektir..

Bakın siz ruhsal olarak hastalanmışsınız..Bu hamilelikte hormon yükselmeleri ve dalgalanmalarından olabiliyormuş keza basıma temızlıkle alakalı gelmıstı..Allah kimsenin başına vermesin..

Ruhsal hastalıkların kanseri diyorlar okb için...

Sizin hasta oldugunuzu Alemlerin Rabbi bilmeyecek mi? Tövbe edin kendinizi iyi hissedeceksiniz...

Bir de siz gezin hanımefendi...Dışarı çıkın..Çarşı,pazar ya da yürüyüş..Aile,komşu,arkadaş birileriyle vakit gecırın ...

Bu da kafanızı rahatlatacaktır..İmkan yok demişsiniz doktora gitmek için..İmkan sağlamaya çalışın en başta ...

Çocuğunuzuda sağ salim kucağınıza alacaksınız Allah'ın izniyle...

Bu dünya yaşanacak en büyük acı ne diye sorsalar evlat acısıdır derim ...Dilerim ki hiçbir anne baba bunu tatmasın...O yüzden sizde istemsiz düşüncelerinize anlam yüklemeyin ...

Niye bi şeyi on kere yazdın hocadan önce doktora git

Dini konuların neden yasak olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum

Allahim canim cıkti okurken

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…