Çok korkuttun beni annem :(

sevgili arkadaşım ben de bizlere nasıl davranmamız düşünmemiz gerektiği konusunda ders vermeni hoş bulmuyorum desem:dilcikar:

bende aşk olsun estf desem Şeniz canım benim lütfen yanlış anlama ders ne demek olurmu hiç öyle şey sadece söylenenlere cevaben düşüncemi yazdım kırdıysam afedersina.s.

canim,inan simdi gordum konunu,cok uzuldum annecigine...........seni o kadar iyi anliyorumki,benimde babam bi kac ay once zona teshisiyle acillik oldu,ne kadar iyiyim desede,ne kadar iyi deselerde ,uzakta olunca hep kotusunu dusunuyo insan...o kadar agladimki,anlatamam............:çok üzgünüm:

ve anneciginin korkusunu seninle paylastim ve bende korktum,,,,:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Allahim seni annenden ,babanda, ablandan, sevdiklerinden bir an olsun ayirmasin......iyisallah...:Saruboceq::Saruboceq:.
umarim anneciginin bi seyi yoktur,,,,bazen insan korkudanda unutuveriyo herseyi....

ben gecenlerde soyadimi unuttum mesela,kadin bana bakiyo ben kadina ,dusunuyom benim soyadim neydiiii....

iyi haberlerini bekliyorum canim:1hug:

canım çok büyük geçmiş olsun Rabbim anneciğine şifalar versin başından eksik etmesin güzelim bi daha böyle şeyler yaşatmasın
canım nörolog bi mr çektirir ne varsa çıkar inşallah
ne diyeyim tatlım inşallah basit bi vitamin eksikliğidir ve kolayca atlatırsınız seni çok iyi anlıyorum canım bende aileme çok düşkünüm sürekli dua ediyorum Rabbim beni onlardan ayrı koymasın inşallah :Saruboceq:a.s.

canikom ezelciğim, bahsettiğimiz hastalık panik yapılacak bir hastalık değil....tatlım ben öyle düşünüyorum...dediğim gibi ilk evrelerde tespit edilirse tedavisi var...benim bakış açıma göre paniklik bir durum olmadığı için yazdım:mymeka:Şeniz

tmm hayatım anladım zati seni ama kafama vurma lütfen :çok üzgünüm: :1hug:

canim,inan simdi gordum konunu,cok uzuldum annecigine...........seni o kadar iyi anliyorumki,benimde babam bi kac ay once zona teshisiyle acillik oldu,ne kadar iyiyim desede,ne kadar iyi deselerde ,uzakta olunca hep kotusunu dusunuyo insan...o kadar agladimki,anlatamam............:çok üzgünüm:

ve anneciginin korkusunu seninle paylastim ve bende korktum,,,,:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Allahim seni annenden ,babanda, ablandan, sevdiklerinden bir an olsun ayirmasin......iyisallah...:Saruboceq::Saruboceq:.
umarim anneciginin bi seyi yoktur,,,,bazen insan korkudanda unutuveriyo herseyi....

ben gecenlerde soyadimi unuttum mesela,kadin bana bakiyo ben kadina ,dusunuyom benim soyadim neydiiii....

iyi haberlerini bekliyorum canim:1hug:

bitanem benim sizlerede büyük geçmiş olsun çok teşekkür ediyorum canım arkadaşım:1hug:​

tmm hayatım anladım zati seni ama kafama vurma lütfen :çok üzgünüm: :1hug:

:asigim:canım benim konu kapandıŞeniz ŞenizŞeniz

belinaycığım tatlım eminim ki annen den daha çok sen korktun...beklemek daha beterdir bilirim

canım tedavisi olmayan bir rahatsızlığı olduğunu asla düşünmüyorum....bence son derece rahat ol ve anneciğine moral ver :teselli:

tekrar geçmiş olsun a.s.

hihoyyyt
:asigim:canım benim konu kapandıŞeniz ŞenizŞeniz

belinaycığım tatlım eminim ki annen den daha çok sen korktun...beklemek daha beterdir bilirim

canım tedavisi olmayan bir rahatsızlığı olduğunu asla düşünmüyorum....bence son derece rahat ol ve anneciğine moral ver :teselli:

tekrar geçmiş olsun a.s.

çok teşekkür ediyorum birtanem evet dediğin gibi çok korktum çünkü evde benim üsütüme aşırı düşerler ve bende tam bir ana kuzusuyum ilk defa annemi ağlarken ve tirterken şokta görünce bende herşey bitti inan

anneniz çok şanslı sizin gibi ilgili düşünceli evlatları olduğu için,çok üzüldüm,Allah şifalar versin

belinay, yarın yani bugün dr a gitmeden okur musun bilmiyorum ama ben şimdi okuyabildim. lütfen hiç panik olmayın.
1) annen o yaşa kadar özellikle karanlıkta yalnız dışarı çıkmadığı için çok normal yolunu şaşırması. biz bile gündüz geçtiğimiz yolları gece tanıyamayabiliyoruz.
bir de aklıma geldi, dr da yönlendirir belki ama görmeyle ilgili bir sorunu var mı annenin hani hava kararırken bulanık görme oluyor, tavuk karası diyorlardı sanırım.

2) insanın kafasında düşünceler olunca birden kendini hiç bilmediği bir yönde yürür bulması da olağandır. (bknz: ben)

3) 25-26 yaşlarında bir kızda (iş yerimde) eskiden olmayan bir unutma sorunu belirmişti artık işlerini çok kötü etkilemeye başlamıştı, kan tahlili istedi dr ve b12 vitamini eksikliği çıktı. gıdalarına da dikkat ederek ilaçlarını alarak hiç bir şeyciği kalmadı. "babam b12 vitamini verdi" diye yazmıştın galiba, neyse dr'a da danışırsınız zaten.

geçmiş olsun

sen fransada yaşadığın için konuya fransız kaldın herhalde git baş dön tekrar oku yazdıklarımı 53 yaşındaki şeker hastası bir kadından bahsediyorum ben lütfen biraz mantıklı şeyler yaz lütfen
Benim iyice zaten moralim bozuk iyice hassaslaşmışım birde böyle abuk sabuk dalga geçer gibi yazma arkadaşım bak arkadaşım diyorum hala sana inşallah bundan sonraki yorumların usturuplu olur canı yanan kişilerle daha fazla dalga geçmesen iyi olur yok eğer ben dalga geçicem kafam iyi diyorsan geyik bölümüne gir arkadaşım ben burda DOSTLARIMLA BENİ ANLAYAN İNSANLARLA DUYGULARIMI PAYLAŞIYORUM ONLARDA ANLIYORLAR VE BENİ SAKİNLEŞTİRYORLAR Dedim ya fransada yaşadığıni çin konuya fransız kalmış olabilirsin...

Fransiz kaldin ne demek, türkçesini açiklamasini yaparmisin?:nazar: Ne demek oldugunu bilmiyorumda.:nazar: Senin duymak istedigin sözleri yazmak zorunda degilim, içimde ne geçerse onu yazarim. Dalga geçen de yok lülülülülülü Konu burda kapanmistir :1closedeyes:

belinaycım çok geçmiş olsun ,annelerimiz bizim gözümüzün nuru Allah onları başımızdan eksik etmesin ,
Anneciğine acil şifalar dilerim ..

ne garip biz küçükken onlar bizim için endişelenir merak ederlerdi şimdi bizler büyüdük ve onlar için endişe ve korku içindeyiz ya onlara bir şey olursa diye:çok üzgünüm:..

yorgun savaşçının dediği gibi vitamin eksikliği yada bir an dalgınlıkdan kaynaklanan unutkanlıkda olabilir.

benim canım anneciğimde akşam oldumu kızım tersim dönüyor bazen yolu şaşırıyorum der , hatta bir gün akşam gezmeden dönüyoruz normal yoldan eve geliyoruz ,
kızım biz nereye gidiyoruz buralar nereler demişti ,
bende , anne her zamanki yolumuzu hatırlamadın mı diye şaşırmıştım :1shok:..
yani fazla üzülme umarım böyle geçici bir dalgınlıkdır..
Allah yardımcınız olsun ve annelerimizin yokluğunu göstermesin..a.s.

belinaycım çok çok geçmiş olsun, gerçekten çok üzüldüm, röntgende çıkar herşey ciddi bişi yoktur Allah'ın izniyle, zihin yorgunluğu filan olabilir, anneminde başına gelmişti, geçici unutkanlıkmış, çarşıya çıktığımızda arabayı nereye park etmiş olduğumuzu bile hatırlayamadığı oluyordu, bu arada b12 eksikliği olabilir, doktorlar bilir tabi, ben vejeteryanken banada olurdu bazen, üzme canını, acil şifalar canım

belinay, yarın yani bugün dr a gitmeden okur musun bilmiyorum ama ben şimdi okuyabildim. lütfen hiç panik olmayın.
1) annen o yaşa kadar özellikle karanlıkta yalnız dışarı çıkmadığı için çok normal yolunu şaşırması. biz bile gündüz geçtiğimiz yolları gece tanıyamayabiliyoruz.
bir de aklıma geldi, dr da yönlendirir belki ama görmeyle ilgili bir sorunu var mı annenin hani hava kararırken bulanık görme oluyor, tavuk karası diyorlardı sanırım.

2) insanın kafasında düşünceler olunca birden kendini hiç bilmediği bir yönde yürür bulması da olağandır. (bknz: ben)

3) 25-26 yaşlarında bir kızda (iş yerimde) eskiden olmayan bir unutma sorunu belirmişti artık işlerini çok kötü etkilemeye başlamıştı, kan tahlili istedi dr ve b12 vitamini eksikliği çıktı. gıdalarına da dikkat ederek ilaçlarını alarak hiç bir şeyciği kalmadı. "babam b12 vitamini verdi" diye yazmıştın galiba, neyse dr'a da danışırsınız zaten.

geçmiş olsun

canım ssaat 1'de evden çıkıcaz ilk kontrolü dahiliyede 2'de sonra nörolojide 3'de kontrolü var .. bu aradagörme gibi bi sorunu varmı demişssin evet canım annem uzak yakın gözlüğü kullanır ayrıca şeker hastasıdır annem inşallah tavuk karası yadab12 eksikliğidir ilaçla tedavi olan birşeydir ALLAH RAZI OLSUN SENDEN ve sergüzeşt
Sendende:Saruboceq:

belinaycım,gözünü korkutmak kesinlikle değil amacım,yalnız hayat bu herşeye hazırlıklı olmalıyız,zaman ileriye işliyor geriye değil,onlarda yaşlandılartabi artık, bu problem bana alzheimer başlangıcı gibi geldi sanki, ilaçlarla ilerlemesini yavaşlatıyorlar,beyin tomografisi çekilinice detayı çıkıyor ortaya zaten, ben de babamda bu hastalıkla boğuştum senelerce,o yüzden tecrübem var,ama tabi olmaya dabilir,yalnız bu hastalıkta adres kaybetmek belirtiler içerisinde yer alıyor,bi de şöle diyim, eğer mesela anahtarı nereye koyduğunu unutuyorsa atıyorum bu normal,ama anahtar ne işe yarar derse işte bu bir belirti anlatabildimmi,sonuçları bildir olurmu

canım ssaat 1'de evden çıkıcaz ilk kontrolü dahiliyede 2'de sonra nörolojide 3'de kontrolü var .. bu aradagörme gibi bi sorunu varmı demişssin evet canım annem uzak yakın gözlüğü kullanır ayrıca şeker hastasıdır annem inşallah tavuk karası yadab12 eksikliğidir ilaçla tedavi olan birşeydir ALLAH RAZI OLSUN SENDEN ve sergüzeşt

Sendende:Saruboceq:

şeker hastası, b vitamini kullanmıyor mu annen?

sardunya b vitamini pek sıklıkta kullanmıyorda şeker hastalığı içinbirde kolestrol için ilaçlarını kullanıyor

belinaycım,gözünü korkutmak kesinlikle değil amacım,yalnız hayat bu herşeye hazırlıklı olmalıyız,zaman ileriye işliyor geriye değil,onlarda yaşlandılartabi artık, bu problem bana alzheimer başlangıcı gibi geldi sanki, ilaçlarla ilerlemesini yavaşlatıyorlar,beyin tomografisi çekilinice detayı çıkıyor ortaya zaten, ben de babamda bu hastalıkla boğuştum senelerce,o yüzden tecrübem var,ama tabi olmaya dabilir,yalnız bu hastalıkta adres kaybetmek belirtiler içerisinde yer alıyor,bi de şöle diyim, eğer mesela anahtarı nereye koyduğunu unutuyorsa atıyorum bu normal,ama anahtar ne işe yarar derse işte bu bir belirti anlatabildimmi,sonuçları bildir olurmu

canım benim teşekkür ederim ilgin ve bilgilerin için sizede büyük geçmiş olsun, annem anahtarın ne işe yaradığını ve bu tip benzer şeyleri bugüne kadar henüz sormadı bitanem dedim ya kaybolmanın dışında büyük bir şey yaşamadık ondan işte benim bu telaşım ve korkum bugün tabikide doktordan gelince buraya herşeyi tek tek yazıcam canım benima.s.

Canım çok geçmiş olsun..annen aslında henüz çok genç merak etme bir vitamin eksikliğinden kaynaklanıyorsa çabuk toparlanır.Benim ananem 71 yaşında 3 ayda toparladı kendini ki senin ki oooo genç kız sayılır onun yanında :)

sardunya b vitamini pek sıklıkta kullanmıyorda şeker hastalığı içinbirde kolestrol için ilaçlarını kullanıyor

şeker hastalarının düzenli olarak b vitamini kullanmaları gerekiyor

babam da, kayınvalidem de şeker hastası ve düzenli olarak b vitamini kullanıyorlar
hatta babam ilerlemiş şeker hastası olduğundan garip uzun bir adı olan b vitamini iğnesi vardı ben yapardım iğnesi hergün, sonradan piyasan kalktı hapa döndük.

doktorunuz size bu konuda bilgi vermedi mi tatlım?

bu arada annenle ilgili birşey geldi aklıma, metro ilk açıldığı zaman annem metroya biniyor osmanbeyden, 1. levent te inecek...ama şaşırıyor 4. levent sanayi durağında iniyor...tam akşam hava yeni kararmaya başlamış...çıkıyor yukarı bakıyor hiç bir yeri tanımıyor, sonra rastgele yürümeye başlıyor maslak yönüne yürümüş ki binalar seyrekleşti insanlar yokoldu diyor...çok korkmuş bakıyor bakıyor hiç bir yeri tanıyamıyor ...öldüğünü sanmış inanılmaz korkmuş..anne telefonla beni neden aramadın dedim öyle fena oldum ki korkudan aklıma gelmedi dedi...neden sonra yoldan geçen tek tük insan birisine sormuş, teyze sen ters yöne gidiyorsun geriye dön demiş...sonra geriye dönmüş ama hala bir türlü toparlayamıyor...epey yürümüş ancak uzun bir süre sonra toparlayınca taksiye binmiş...uzun bir süre 1 yıl kadar annem metroya binmedi...diyeceğim arada olur böyle şeyler...ama tabiki baktırmakta fayda var...

sabırsızlıkla bekliyoruz tatlım

canım benim hiç korkma bence bi anlık stress ve panikle olan bişeydir diye düşünüyorum. Rabbim sağlıklı güzel ömürler versin anacığına ve analarımıza onları başımızdan eksik etmesin. dilerim herşey güzel çıkar tüm tahlilleri yerinde çıkar. çok çok geçmiş olsun bitanem hiç canını sıkma sende herşey düzelecek inşallah

X