Çok kilolu hamile kalan Ocak ve Şubat 2013 anneleri

Ayın 14'ünde kontrole gittiğimkese ile beraber kalp atışı da aldık. Bir önceki gebeliğimde de kalp atışı almış 1 hafta sonra kalbin durduğunu öğrenmiştik.25'inde tekrar kontrolüm var o kadar korkuyorumki. Her tuvalet kağıdına kan görürürüm diye korku ile bakıyorum. Bir önceki gebeliğimde kanamanın hemen öncesi sık tavalet gitme ve göğüslerimdeki acı kesilmişti. Şu an kriterlerim tuvalet ve göğüs acısı. Bunlar yine kesilecek, bebeğim yine ölecek diye acayip korkuyorum

Bende evlenir evlenmez hamile kaldım fakat 12 haftalık kontrollerine gittiğimde bebeğimin 7.haftalikken kalbinin durduğunu öğrendim, hemen doktor kürtajla aldı bebeği, doktorum sorunun nedeni siz degilsiniz demisti, ben aglayip sorunca nedenini, vucut ilk 3 ay icinde ozurlu dogabilecek bebegi atarmis, çevremde en yakınlarım (annem ve ablalarım) cok kilolusun ondan bebek oksijen alamamistir,olmuştur deyince insan bı kasık suda boğası geliyo , hamile oldugumu söylediğimde bile cok sevinmmemislerdi sanki, benden bı büyük ablama aynı anda hamile kaldık öyle denk geldi, onun ilk bebegi olacakti, annem dediki: sıra ablaminmis, ben sıramı beklemeliymisim, ikimizin cocuğuna da annem nasıl bakacakmış, bunları annem söyledi yani, sanki ben gel cocuğuma bak demişmiş gibi, En büyük ablam sürekli kilolarimdan dolayı : bu kiloyla dogum yapamazsın, masada kalırsın diyodu bana, hepsi sınırımı bozuyordu, sonunda bebeğimi kaybettim rahatlamislardir herhalde, boyum 1.60, kilom 84 dü o zamanlar ve öyle cok kilolusun durmuyorum vücut yapımdan dolayı, kürtajdan sonra cok iştahım açıldı hem psikolojik olarak hırsımı yemekten aldım ve birkaç ay icinde tok karnına 99,9 U gördüm yani, Nisan ayından beri yürüyüş yapıp cocuk çalısmalarına başladık ve şükürler olsun şimdi 94 kilosum ve hamileliğimiz 6. Haftası bitti sayılır annelere söylemedim hala, söylemeyi de düşünmüyorum , göbeğim çıkana kadarve kendileri anlayana kadar soylemiycem, cok canımı sıkarlar yoksa, ohhhhh baya rahatladım yaa anlatınca :).

canım benim yaa hadi kaynanayı anlarımda insanın kendi annesinin sölemeside bi garip dahada üzücü olmalı.neyseki bencede şimdiden söleme.bebeğinin sağlıklı güzel haberlerini öğrenirsin ondan sonra sölersin.hem ilk aylarda herkes için çok tehlikeli.benimde düşük riskim vardı çok şükür atlattım.hem sölememen nazar açısındanda iyi öle kem gözler varki.ALLAH korusun bizi ve bebişlerimizi

Arkadaşlar,
Hamile pantalonunu nereden alıyorsunuz?

canım ben bi tane lcw aldım çok istediğim gibi olmadı ama anca son 3 ayımda tam üstüme olucak.yani alacaksan ordan kendi bedeninden bi beden küçüğünü al.yada tabi deneyerek al.kalıpları çok büyük

lcw daki hamile pantolonlari bana olmuyor. beden buyuk olunca. bir esofman alabildim sadece. baska bir fikir yer tavsiye edecek olan var mi?

lcw daki hamile pantolonlari bana olmuyor. beden buyuk olunca. bir esofman alabildim sadece. baska bir fikir yer tavsiye edecek olan var mi?

Arkadaşlar,
Ben ben bir önceki hamileliğimde hep LCW'den aldım ve çok rahat kullandım.Ancak bu seferkine hayli kilolu başlayınca bedenler olmuyor.48 beden bulmam lazım benim en küçüğü.

Kendi annesi olunca daha cok üzülüyor insan evet, senin icin sevindim canım tehlikeyi atlattigin icin, düşük yapınca cok zor oluyo çünkü, sadece gorumcEm biliyo, hemen hayırli dualar etti, anladı :) âmin Rabbim hepimizi korusun insalah

ben de özeniyorum top gibi karınlara ama aralar dolmayacak sanki, kat kat rulo kat şeklinde gidicem sanırım:)
şaka bir yana, sağol paylaşımın için. şu an 5. aya girdim, kalça ve bel ağrılarım dışında sıkıntım yok,onlar da idare edilmeyecek gibi değil (maşallah).
sezaryende, yağlardan dolayı dikişlerde sorun olabilir mi ?

selam kızlar,topiğinize kg olarak uygunum ama ekim annesi olacağım inşallah. 90 la hamile kaldım şuan 102 falanım..allahıma şükür bir problem yaşamadım..şekerden korkuyorduk,normal çıktı.. kontroller de iyi..fakat benim kilomdan kaynaklı bebeğim de kilolu,onda şeker sıkıntısı olmaz inşallah.. bu arada kilolular normal veya sezeryan olur diye bi ayrım yok..gidişat nasılsa öyle.. doktorum en son ay sez. olabilir dedi,çünkü bebek bu gidişle 4 kiloyu geçer dedi.. bakalım artık. sezeryanda dikişlerle ilgili sorunlar yaşanabiliyormuş,,bunu nette okudum.doktorum rahatlatıcı konuşuyor sürekli..sormak istedikleriniz olursa yardımcı olabilirim.

merhaba inşş bebeğinizi sağsağlım kucağınıza alırsınız .. size bi sorum olcak boyunuz kaç? benım boyum 150 yada 55 kilomda 72 bacak bölgem ince göbeğim midem var gerisi normal sizce ben hamile kalabilirmiyim bu kiloda?

merhaba ben de 90 kiloyla 6. haftamdayım.10 gün sonra diyetisyene başlamayı düşünüyorum,ilk 3 ay kilo verdirip sonra kontrollü gderiz demişti.inşallah daha fazla almadan hayırlısıyla doğum yaparız..

Son düzenleme:
selamm kızlaarrr ben malesef henuz hmıle deılım ama topıgı bastan sona okudum cok hosuma gıttı dayanamadım yazıyombende fazla kılolarla bası belada olan bırıyım malesefşuan yaşım 21 boyum 1.78 civarı ve bu aksam tartıda rekoru gordum tam 93.9 ramazanda tam 9 kılo almısım kahroldum resmen
:84::84:15 yaşımdayken sara tedavisi gördüm bi kaç yıl tabi onun yanında agır psıkolojık cökuntuyle bırlıkte şizofreni tedavisi gördüm yok yere ve ilk 3 ayda 25-30 kılo aldım ılaclarla ve veremedım daha sonra kaldı hepsi..
1 yıllık evlıyım ve hala bende tık yok bebekte olmuyo bende oldu olcak derken çay içmeyi hep erteledim çok moralim bozuk evlendıgımden beride sureklı kılo alıyom 75 kıloydum evlendıgımde...
cok kafaya takmaya basladım napcam ben kızlar

tatlım bu yolda beraberizzzzz:))) her yerde oldugu gıbı:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…