çok kararsızım ve korkuyorum acill

Sizle hiç bir ilgisi yok
Çocuk ne hatırlıyor ne ilgi duyuyor boşta kalınca dönmüş ve havaya girmiş gibi geldi bana

Bana da oyle geldi.
Yine de gidip bir konuşmam mi gerekiyor ki geliyormus çünkü iki gün sonra.
En iyisi orada karar vermek.

Asıl şuna takıldım ben.
Başta sevgilim var diye tersleyip ayrıldığı gibi seni aramış.
Seninle boşluk doldurmaya mı çalışacak?

Evet basta beni aradi
Ama sonra uzun bir sure konuşmadık (kavga etmiştik)
Bir ay kadar konuşmadık ardindan benden özür diledi bir gun
Sonra çıktı hayatımdan özür dileyip.. On gün sonra filan ben mesaj attim senden hiç mesaj beklemiyordum cok sasirdim filan dedi sevinmiş gibiydi
Öyle öyle konuşmaya başladık.

Yani aradan baya zaman geçti.

Anladım.
O zaman bir görüş bakalım.
Ama özgüvensiz de davranma.
İnsanın değeri kilosuyla, boyuyla, güzelliğiyle ölçülmüyor.
Sen kendin olduğun için değerlisin.

Anladım.
O zaman bir görüş bakalım.
Ama özgüvensiz de davranma.
İnsanın değeri kilosuyla, boyuyla, güzelliğiyle ölçülmüyor.
Sen kendin olduğun için değerlisin.

Doğru.
Aslinda hemen hemen herkesin söyledikleri çok doğru seyler.
İş insanin kendisinde bitiyor tabi de ben bir türlü iç sesimi duyamiyorum.

Neyse ben begenmese bile gidicem ve açık açık konusucam galiba.

Cok karaktersiz erkek tipi ornegi bu adam. Bosta kalinca, beni kenarda bekleyen biri vardi, bari onu kullanayim, sonra yeni asklara yelken acarim kafasinda. Bu adam sizle olmaz. Eninde sonunda sizi birakir birgun. Kisiliksiz. Sizde neden konustunuz sizi aradiginda? Ne b.k oldugu belli degil mi bu adamin, anlamadin mi? Kusura bakma benimde hayatimda biri var diyemedin mi seni aradiginda. Hala onunla gorusme planlari yapiyorsun. Ayrica lisede bile icki icen biriyle( igrenc ve mide bulandirici) ne cesaret gorusuyorsunuz hala. Kendi basinizi yakacaksiniz haberiniz olsun.

Güzel görüşleriniz için teşekkür ederim.
Ben de dediğiniz gibi düşündüm ve kendisine de söyledim. Görüşmeye gidince de diyecektim zaten eski sevgilisini unutmak için mi benimle ilgilendiğini soracaktim.

İçki mevzusuna gelirsek öyle biriydi evet. Ama pişman olmuş ve bırakmış artik içki icmiyorum icmem de diyor. Tabi Allah bilir.

Beni aradığında sevgilim var demedim çünkü onun aradigini bilmiyordum. Beni aradiginda alo bilmem kimle mi görüşüyorum bu numara bende kayitli da tanıyamadım aradim filan dedi ben de o niyetle aradigini bilmedigim icin nazikce konustum. Yani bana bi sans ver seni seviyorum falan demedi arayip.

Git görüş pişman olma insanın ayağına aşk kaç defa geliyor pozitif ol biraz. Eninde sonunda görüşmeyecek misiniz?

görüş gitsin bence, ben olsam öyle yapardım, yelkenleri indirmeyerek tedbir alabilirsin,
belki bir daha görüşmeyeceksin belki de amaaan bu muymuş diyeceksin, yaşa ve gör bence

Git görüş pişman olma insanın ayağına aşk kaç defa geliyor pozitif ol biraz. Eninde sonunda görüşmeyecek misiniz?

Çoğunluk boşta kalınca seni aramış,seni kullanıyor vs deyince üzüldüm ve korktum açıkçası.
Gitmek istiyorum ama korkuyorum da.

görüş gitsin bence, ben olsam öyle yapardım, yelkenleri indirmeyerek tedbir alabilirsin,
belki bir daha görüşmeyeceksin belki de amaaan bu muymuş diyeceksin, yaşa ve gör bence

Ben de öyle düşünüyorum
Gidip mesafeli davranabilirim. Gerçekleri öğrenmek istiyorum. Ve yalan söylemek istemiyorum artık.

Katılıyorum. Aşk kolay bulunmuyor, ufak bir olasılık varsa bile değerlendirmek gerek.
Konu sahibesi git bak beğenmezsen almazsın olur biter

Benim çok iyi bir kalbim olduğunu söylüyor yani bunu anlamış konuştuğu zaman içinde.
Ve herkesi sevmezmiş filan vs vs
Ufak bir olasılık var gibi ama belki o begenmez

İsterdim onunla mutlu olmak ama korkuyorum.

Gitmeliyim sanirim en azindan soz verdiğim için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…