çok kararsızım ve korkuyorum acill

Cok karaktersiz erkek tipi ornegi bu adam. Bosta kalinca, beni kenarda bekleyen biri vardi, bari onu kullanayim, sonra yeni asklara yelken acarim kafasinda. Bu adam sizle olmaz. Eninde sonunda sizi birakir birgun. Kisiliksiz. Sizde neden konustunuz sizi aradiginda? Ne b.k oldugu belli degil mi bu adamin, anlamadin mi? Kusura bakma benimde hayatimda biri var diyemedin mi seni aradiginda. Hala onunla gorusme planlari yapiyorsun. Ayrica lisede bile icki icen biriyle( igrenc ve mide bulandirici) ne cesaret gorusuyorsunuz hala. Kendi basinizi yakacaksiniz haberiniz olsun.

Ben katılmıyorum. Erkekler aşklarından ölmediği sürece 2 gün üzülüp 3. gün etraflarına bakınmaya başlıyorlar. Adam karaktersiz değil ortalama bir erkek:KK66:

Benim çok iyi bir kalbim olduğunu söylüyor yani bunu anlamış konuştuğu zaman içinde.
Ve herkesi sevmezmiş filan vs vs:KK53:

İsterdim onunla mutlu olmak ama korkuyorum.

Gitmeliyim sanirim en azindan soz verdiğim için.

İlk cümleler palavra bence ya neyse:)
Lakin söz verdiğin için değil , olasılığı değerlendirmek ve olmazsa bile ilerde keşke dememek için yani kendin için gitmelisin.
Ucunda ölüm yok ya kız altı üstü bir buluşma :)

Çoğunluk boşta kalınca seni aramış,seni kullanıyor vs deyince üzüldüm ve korktum açıkçası.
Gitmek istiyorum ama korkuyorum da.
Bunu sana önce ki davranışlarından çıkarman doğal haklısın ama adamın sevgilisi varmış o zaman. Seninle görüşmek istiyor şimdi sen onunla görüşmeden bu hükmün geçersiz olur görüşmenizde hal ve tavırlarından anlarsın zaten baktın bazı kişilerin düşündüğü gibi bırakırsın herkes yoluna gider açıkça dersinde ama bir kere şansını dene derim.

Bunu sana önce ki davranışlarından çıkarman doğal haklısın ama adamın sevgilisi varmış o zaman. Seninle görüşmek istiyor şimdi sen onunla görüşmeden bu hükmün geçersiz olur görüşmenizde hal ve tavırlarından anlarsın zaten baktın bazı kişilerin düşündüğü gibi bırakırsın herkes yoluna gider açıkça dersinde ama bir kere şansını dene derim.

+1

Ben katılmıyorum. Erkekler aşklarından ölmediği sürece 2 gün üzülüp 3. gün etraflarına bakınmaya başlıyorlar. Adam karaktersiz değil ortalama bir erkek:KK66:

Bence de ama o kızı 2 yil boyunca bırakmadığı,facete vs başka kızlarla konuşmadığı için onu hala seviyor olmasından beni de yara bandi olarak kullanmasından korkuyorum.

Zaten 3 ay oldu onlar ayrılalı..

Lakin söz verdiğin için değil , olasılığı değerlendirmek ve olmazsa bile ilerde keşke dememek için yani kendin için gitmelisin.

Ben yalan söylemeyi sevmem diyor mesela iltifat etmez
Her şeyi pat diye söyleyen bir kişiliği var. Laflarini ve düşüncesini esirgemiyor bu yüzden iyi olduğumu düşündüğüne inanmıştım.

Tabi erkek milleti pek belli olmaz.:KK51:

En cok da keşke dememek için,yıllar sonra evde pineklerken "ahh ahh" dememek için gitmek istiyorum :KK53:

Evet görüşünce hayat hikayesini anlaticakmis.
Büyük ihtimalle o kizla olan ilişkisini de anlatir. Hayatini çok merak ediyorum benim için çok gizemli biriydi çünkü.

Dedikleri gibi çıkarsa da iletişimimi keserim..

Şansımı denicem umarım işler kötü gitmez.

Bence de ama o kızı 2 yil boyunca bırakmadığı,facete vs başka kızlarla konuşmadığı için onu hala seviyor olmasından beni de yara bandi olarak kullanmasından korkuyorum.

Zaten 3 ay oldu onlar ayrılalı..

Valla canımcım bu insandan insana değişir.
Kafasında ilişki sürerken bitirip 1 haftada konuyu kapatan da var, 5 yıl unutmayan da.
3 ay uzun süre. Senin dediğin de olabilir, unutup geçmiş de olabilir.
Burdan konuşarak hangisi olduğunu anlayamayız. Adamın içini burdan göremeyiz.Bu yüzden git bir bak önerisini getirdim, yarabantlığı hissi alırsan kesersin bir daha görüşmezsin.

Evet görüşünce hayat hikayesini anlaticakmis.
Büyük ihtimalle o kizla olan ilişkisini de anlatir. Hayatini çok merak ediyorum benim için çok gizemli biriydi çünkü.

Dedikleri gibi çıkarsa da iletişimimi keserim..

Şansımı denicem umarım işler kötü gitmez.
İyi şanslar güzel haberlerini bekliyoruz. Rabbim yardımcın olsun.

Valla canımcım bu insandan insana değişir.
Kafasında ilişki sürerken bitirip 1 haftada konuyu kapatan da var, 5 yıl unutmayan da.
3 ay uzun süre. Senin dediğin de olabilir, unutup geçmiş de olabilir.
Burdan konuşarak hangisi olduğunu anlayamayız. Bu yüzden git bir bak önerisini getirdim, yarabantlığı hissi alırsan kesersin bir daha görüşmezsin.

5 yıl unutmayan ben oluyorum dimi :KK45:
Doğru soyluyorsun cherry unutmuş da olabilir. Zaten Ben gidince yüz ifadesinden bile anlarım.

En iyisi gitmek..

Ben yalan söylemeyi sevmem diyor mesela iltifat etmez
Her şeyi pat diye söyleyen bir kişiliği var. Laflarini ve düşüncesini esirgemiyor bu yüzden iyi olduğumu düşündüğüne inanmıştım.

Tabi erkek milleti pek belli olmaz.:KK51:

En cok da keşke dememek için,yıllar sonra evde pineklerken "ahh ahh" dememek için gitmek istiyorum :KK53:

Erkekler ilk adımı atan karşı taraf ise ağırdan satmaya bayılıyorlar(çoğunluk)
Ve biz kadınlar (yine çoğumuz)
Beğendiğimiz adamı gözümüzde çok büyütüp tepelere çıkarıyoruz.
Ben olsam içimde bırakmam gider görüşürüm ama kendi tavrımı tarzımı koruyarak özgüvenle.sonuçta bumuymuş diyebileceğin biride çıkabilir ,telefonla konuşmak ,paylaşmak ayrı bi şey gerçek hayat ayrı!
Yara bandı kısmına gelince evet boşluğa düşüp bunu değerlendirmek te istemiş olabilir onun ksraktersizliği, yorumsuz. Bilemeyiz.
Taa liselere dayanan bir içten sevgi var git konuş içine sinmezse güle güle. Net tavrı olan kararı olan siz olun. Sizin seçiminiz olsun için daha çok rahat eder.

Ben de öyle düşünüyorum
Gidip mesafeli davranabilirim. Gerçekleri öğrenmek istiyorum. Ve yalan söylemek istemiyorum artık.
Bence mesafeli davranmanada gerek yokki. Oda seni tanımaya geliyor sonuçta. Rahat ol, kasma. Kendine güvendikten sonra gerisi çok kolay gelir. Belki zamanında yaşayamadığınız ama yaşamanız gereken ilişkiyi yaşayacaksınız bilemezsin ki? Oda anlatsın bi hikayesini bakalım. Hem nice kaç yıllık ilişkilerini bitirenler var belki bu çocukta unutmuştur. Eski ilişki olayına çok bağlanma derim. Kendi hikayene bak :KK66:

İlk cümlelerin palavra olduğunu niye pat diye söylüyosun yavrucum? Kızcağız tecrübesiz belki :p
İnsan alıştıra alıştıra söyler:KK53:

Erkekler ilk adımı atan karşı taraf ise ağırdan satmaya bayılıyorlar(çoğunluk)
Ve biz kadınlar (yine çoğumuz)
Beğendiğimiz adamı gözümüzde çok büyütüp tepelere çıkarıyoruz.
Ben olsam içimde bırakmam gider görüşürüm ama kendi tavrımı tarzımı koruyarak özgüvenle.sonuçta bumuymuş diyebileceğin biride çıkabilir ,telefonla konuşmak ,paylaşmak ayrı bi şey gerçek hayat ayrı!
Yara bandı kısmına gelince evet boşluğa düşüp bunu değerlendirmek te istemiş olabilir onun ksraktersizliği, yorumsuz. Bilemeyiz.
Taa liselere dayanan bir içten sevgi var git konuş içine sinmezse güle güle. Net tavrı olan kararı olan siz olun. Sizin seçiminiz olsun için daha çok rahat eder.

Evet liseden beri sevdigim kişi..
Şu özgüven işini bi becerebilsem. Korkmasam titremesem panik olmasam filan.

Çok isterdim sapasağlam karşısında durmayı..

görüşürsen bişi kaybetmicen ki zaten kazandığın bir şey yok ortada görüşülmeden de yaşanılmaz ki bazı şeyler oldu olacak gerdekte tanışıverin eskiler gibi olur mu hiç gidin tabiki de neden bu kadar eziklediniz kendinizi anlamadım.

Bence mesafeli davranmanada gerek yokki. Oda seni tanımaya geliyor sonuçta. Rahat ol, kasma. Kendine güvendikten sonra gerisi çok kolay gelir. Belki zamanında yaşayamadığınız ama yaşamanız gereken ilişkiyi yaşayacaksınız bilemezsin ki? Oda anlatsın bi hikayesini bakalım. Hem nice kaç yıllık ilişkilerini bitirenler var belki bu çocukta unutmuştur. Eski ilişki olayına çok bağlanma derim. Kendi hikayene bak :KK66:

Keşke öyle olsa.
Zamaninda olmayan şey şimdi olsa filan.

Belki unutmuştur kimbilir..
Kendi hikayeme bakmaliyim doğru..

İlk cümlelerin palavra olduğunu niye pat diye söylüyosun yavrucum? Kızcağız tecrübesiz belki :p
İnsan alıştıra alıştıra söyler:KK53:

Kiz hahahahah o kadar da değil
Ben genelde her duyduğum lafa inanmam
Mesela bana sürekli cok tatlisin der ben de inanmiyorum yalan soyleme artik dedim
Beni tatli bulduguna ve gercekten dedigine dair yeminler etti

Yani öyle her iltifata inanmam bin dereden su getiririm genelde :KK53:

görüşürsen bişi kaybetmicen ki zaten kazandığın bir şey yok ortada görüşülmeden de yaşanılmaz ki bazı şeyler oldu olacak gerdekte tanışıverin eskiler gibi olur mu hiç gidin tabiki de neden bu kadar eziklediniz kendinizi anlamadım.

Hahaha gerdek kismina çok güldüm
Ben de öyle dedim hadi gitsem görüşmek istemese kaybetmis olucam ama gitmesem de kaybedicem zaten.
Eziklememin sebebi ozguven sorunum.

X