Çok Düşük Karb Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben aşırı abur cubur bagimlisiydim, esimse hic tuketmiyordu evlendikten sonra bende abur cubur reyonuna ugramamaya basladim şimdi hic yemiyoruz. En onemli vazgecis almamak aslinda :).
Bende geliyorum buraya 😇😇🙋‍♀️

Vazgeçeceğim şekerli gıdalar:
-Tatlılar (aşırı seviyorum sutlu şerbetli fark etmiyor)
- şekerli çay

Günaydın...🥰
Güne 600 ml ev yapımı elma sirkeli suyla başladım.
23 saatlik açlıktan sonraki kahvaltım.
İki yumurtayla cemensiz pastırma+bol sebzeli tabagim...😋
İkinci öğüne kadar bol bol su, yeşil çay ve sade kahve...

Eklentiler

• IMG20220731102535.jpg
    IMG20220731102535.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 40
Ben aşırı abur cubur bagimlisiydim, esimse hic tuketmiyordu evlendikten sonra bende abur cubur reyonuna ugramamaya basladim şimdi hic yemiyoruz. En onemli vazgecis almamak aslinda :).

- şekerli çay
Hoşgeldin canım.
Çöp gıdalardan vazgeciyorsun, ne güzel! 😍

- şekerli çay

Oh ne güzel eşin destek olmuş 💟
Canım neyi az neyi çok tükettiğine bak öncelikle :KK66:
images (24).jpeg

Kendimi iyi hissettiğimde leslie ve birkaç videom var onlardan yapıyorum 🙂
Senin düzenin var mı 😊
Haftanın hemen her günü 1 saat tempolu yürüyüş/Leslie/30-35 dk eliptik. Bu üçünden biri. Bir aydır hocanın rahatsızlığı sebebiyle ara verdiğim haftanın üç günü aletli pilates, gitmedigim günlerde de Çetin Çetintaş'in yoga videolarından yapıyorum...
Bu aralar hava çok sıcak olduğu için kardiyo olarak daha çok eliptige yöneldim.

Aslında o post çok güzel bir hedefmis, hiç umutsuzluk goremedim. Sonuç buram buram sağlık kokuyor...😍

Kuzum %100 sağlıklı bir şey yok 🙂 dünya değişiyor ve bir şeylerin kalıntısı bulaşıyor, besin değeri azalıyor vs
Şeker de bırakılamıyor çünkü meyveyi sebzeyi bırakmak demek sağlığın kötüye gitmesi demek 🙂
Herkes kendine göre sürdürülebilir ve orta derece ve üstü sağlıklı bir düzen bulmalı :KK66:

images (25).jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X