Çok Düşük Karb Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öğle yemeğim

Eklentiler

• 93EBFD9A-84A1-41F6-901C-0DFC47B836A4.jpeg
    93EBFD9A-84A1-41F6-901C-0DFC47B836A4.jpeg
    154,4 KB · Görüntüleme: 32
Merhaba 🙋‍♀️
Şekersiz/tatlandırıcısız ve sağlıklı öğünlerinizi paylaşmak ister misiniz? 🙂

Adı25-31 temmuz1-7 ağustos8-14 ağustos15-21 ağustos22-28 ağustos29 ağu-4 eyIüI
Diyet Salata Diyet Salata 74,072,3
britneyyyyy britneyyyyy 63,060,4
pokuhantes pokuhantes 66,2
@caroline84

Eki Görüntüle 3105375
l
Merhaba bende buraya diyette olup canı tatlı isteyenlerin gönül rahatlığı ile yiyebilecekleri, aynı zamanda çok lezzetli hemen hazırlanacak bir tarif bırakayım.
Ananası lokmalık doğrayıp buzdolabı poşeti içine koyun ve kakao ekleyin , Ağzını bağlayıp sallayın iyice karışsın.Biraz bekletin Ananasın suyu ile kakao çok güzel çikolatamsı bir kıvama geliyor.Tabağa koyun dilerseniz fındık vb gibi birşeyler dökün.
Kilo sorunum yok ama ben çok seviyorum ve benim için sade halı ( kakao ve ananas ) çok ideal bir tatlı

Merhaba bende buraya diyette olup canı tatlı isteyenlerin gönül rahatlığı ile yiyebilecekleri, aynı zamanda çok lezzetli hemen hazırlanacak bir tarif bırakayım.
Ananası lokmalık doğrayıp buzdolabı poşeti içine koyun ve kakao ekleyin , Ağzını bağlayıp sallayın iyice karışsın.Biraz bekletin Ananasın suyu ile kakao çok güzel çikolatamsı bir kıvama geliyor.Tabağa koyun dilerseniz fındık vb gibi birşeyler dökün.
Kilo sorunum yok ama ben çok seviyorum ve benim için sade halı ( kakao ve ananas ) çok ideal bir tatlı

Merhaba çok teşekkür ederiz :super:

Bana diyor ki kv sen 1 aya bile erimezsin boşuna aç kaliyorsjn yok biz yiyoruz sen kendine eziyet edip nefsinin günahını aliyorsun blablabla

Vallahi okadar şey söylüyor ki he diyorum tamam diyorum çünkü polemiğe girsem bilmiyorum hakliyken haksız olucam o yüzden tartismiyorum bile he tamam diyorum
İyi yapıyorsun kuzum mantığın bittiği yerde tartışabilecek birşey yok ,inşallah seni anlar zamanla 🙂

Bana diyor ki kv sen 1 aya bile erimezsin boşuna aç kaliyorsjn yok biz yiyoruz sen kendine eziyet edip nefsinin günahını aliyorsun blablabla

1 ayda kimse eriyemez ki zamana yayılcak tabi canım
Kendisi zayıf mı

Süper duruyor, afiyet olsun
Aynen, bazı insanlar mantıksız konuşuyor düşününce bulamıyorsun 😂 he deyip geçmek daha rahat
Noluyo😳
Tuzlu domates iyi geldi canım üstünede 10 tane çiğ badem yedim
Ohh yarasın . Benim de çig bademim var cekmecemde😍

Diyet Salata Diyet Salata aysti sen züber yiyordun dimi, a101 de gördüm.nettekinden en uygunu diye hesapladim. Bi sürü aldım. Sen de bakabilirsin, hesaplarsin. Daha uyguna alamiyorsan kaçırma.

Noluyo😳

Diyet Salata Diyet Salata aysti sen züber yiyordun dimi, a101 de gördüm.nettekinden en uygunu diye hesapladim. Bi sürü aldım. Sen de bakabilirsin, hesaplarsin. Daha uyguna alamiyorsan kaçırma.
teşekkür ederimmm şimdi 2. kahvemi içiyorum

Noluyo😳

Canım kv si öyleymiş de 😂
Bayağı hurmalı top cant curt aldım cnm bitmeye yakın bir zaman bakarım sağol 😍

tabikide 1 ayda boyle birsey olmasi imkansiz, zaten olmasinda 1 ayda almadikki bu kilolari biz, sacma sapan su oruclari yapip evet bir ayda erinir ama o zamanda sagliktan olunur. Bir ay diye kucumsemek sacma hic sikmayin siz caninizi istanbulda bir gunde feth edilmedi :) zaman alicak ama olucak siz lutfen moralinizi motivasyonunuzu bozmayin :) biz bburdayiz yapariz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X