Çok Düşük Karb Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bi bakar mısın

Eklentiler

• B2664714-ECA0-4EB5-B9DE-DCB54A9E0151.png
    B2664714-ECA0-4EB5-B9DE-DCB54A9E0151.png
    74,6 KB · Görüntüleme: 29
Korumadayim sadece alt karinda hafif yağlanma var onu kırmak için karin egzersizi yapıyorum bir de düzenli yürüyüş. Sabah kahvaltısını yaptım 4 saat bir şey yemiyorum leptin hormonu salgılansin diye akşama sarma ve ayran var belki sonrasında maden suyu içerim

Afiyet olsun canım

Merhabalar 😎
Braviii 👏👏👏
Afiyet olsun 😘

Kilo korumadasın değil mi 🙂 tabloya ekleyeyim mi canım tartılıyorsan, bize de motivasyon kaynağı olabilirsin 💚
Evet canım korumadayim. Bu konuya şekersiz arınma gunlerindeyim diye katıldım. Mümkünse free takilayim, o işler beni geriyor...Kilo verirken de takımlarda kendi halimde takılmıştım. 😉

Yeniden merhaba...🙋
Günlük sporlarimi yapmış olsam da, pilates farklı bir alan olduğunu bir kez daha gözüme soktu. Bildiğiniz hamlamisiz. Kızımla birlikte gidiyoruz, o da aynı şeyi hissetti. Üstelik ben kardiyo dışında yoga da yapıyorum. 🙄
Merhaba :) tabii öyle çeşitli kaslar çalışıyor ki 😊

Yeniden merhaba...🙋
Günlük sporlarimi yapmış olsam da, pilates farklı bir alan olduğunu bir kez daha gözüme soktu. Bildiğiniz hamlamisiz. Kızımla birlikte gidiyoruz, o da aynı şeyi hissetti. Üstelik ben kardiyo dışında yoga da yapıyorum. 🙄
Ben de yoga yapmayı çok istiyorum bi başlasam keşke. Sabah erken saatlerde yoga yapan kadınlara çok imreniyorum.

Aksam yemeğim 3 tane domates dolması 1 tane kabak dolması yaklaşık 10 tane sarma ve ayran oldu. Akabinde Türk kahvesi ile kuru üzüm tükettim 2 dilim de elma yedim . Yeme faslı bugunluk benim için bitmiştir belki akşama siyah çay içerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X