Çok Düşük Karb Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba başlık ilgimi çekti ben de şekeri ve ekmegi tam olarak 2 buçuk yıl önce kestim önceden de ara ara şekeri kestiğim oluyordu ama istikrar saglayamiyordum. Şimdilerde aralarda bazen tatlı felan yiyorum ağzımın tadı bozuluyor. Şeker yemediğim için tarçın kuru üzüm kuru kayısı tüketiyorum. Meyve de pek sevmem erik üzüm vs tuketirim. Ekmeği felan ancak yufka ekmek şeklinde durum vs yiyeceksem kullanırım ki o da çok nadirdir. Kilom 54 .Düzenli spor yapmaya çalışıyorum 2 aydır. Sporun insan vücudu için gerekli olduğunu düşünüyorum. Yorulmak insan bedeni için en güzel şey.

Merhabalar...
Bugün bir ay sonra aletli pilatese dönüş günüm. Çok heyecanlı ve mutluyum. 😍
İlk öğünüm böyle oldu. 😋Kavanozdaki sekersiz fındık ezmesi. Menemen de her zamanki gibi iki yumurtayla yapıldı.

Eklentiler

• IMG20220801103013.jpg
    IMG20220801103013.jpg
    109,6 KB · Görüntüleme: 37
Merhaba başlık ilgimi çekti ben de şekeri ve ekmegi tam olarak 2 buçuk yıl önce kestim önceden de ara ara şekeri kestiğim oluyordu ama istikrar saglayamiyordum. Şimdilerde aralarda bazen tatlı felan yiyorum ağzımın tadı bozuluyor. Şeker yemediğim için tarçın kuru üzüm kuru kayısı tüketiyorum. Meyve de pek sevmem erik üzüm vs tuketirim. Ekmeği felan ancak yufka ekmek şeklinde durum vs yiyeceksem kullanırım ki o da çok nadirdir. Kilom 54 .Düzenli spor yapmaya çalışıyorum 2 aydır. Sporun insan vücudu için gerekli olduğunu düşünüyorum. Yorulmak insan bedeni için en güzel şey.
Merhaba 🙂 süper 💖
Yani korumadasın değil mi 😉

Merhabalar...
Bugün bir ay sonra aletli pilatese dönüş günüm. Çok heyecanlı ve mutluyum. 😍
İlk öğünüm böyle oldu. 😋Kavanozdaki sekersiz fındık ezmesi. Menemen de her zamanki gibi iki yumurtayla yapıldı.
Merhabalar 😎
Braviii 👏👏👏
Afiyet olsun 😘

Kilo korumadasın değil mi 🙂 tabloya ekleyeyim mi canım tartılıyorsan, bize de motivasyon kaynağı olabilirsin 💚

Merhaba 🙂 süper 💖
Yani korumadasın değil mi 😉
Korumadayim sadece alt karinda hafif yağlanma var onu kırmak için karin egzersizi yapıyorum bir de düzenli yürüyüş. Sabah kahvaltısını yaptım 4 saat bir şey yemiyorum leptin hormonu salgılansin diye akşama sarma ve ayran var belki sonrasında maden suyu içerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X