çok çaresizim

lila.vera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2008
53
0
37
5 aydır korunmamamıza ragmen hamile kalamıyorum..defalarce doktora gitmeme rağmen adetiğm düzene giirmedi...bu ay progestan başladım.16.gün 25.gün arası bu gün ilacın son günü..dayanamadım gebelik tesi yaptım.çok açık pembe belli belirsiz bi çizgi var..çok sık tuvalete çıkıyorum ayrıca..ama bu gün sabah idrarımdan kan geldi....bu ne olabilir sizce...çok korkuyorum....

canım 5 ay atres yapmak ıcın erken bence hıcbı seyden olamasada psıkolojık olarak olmaz boyle telaslanırsan en garantısı kan testı
ya bu arada kusura bakamada medenı hal bekar dıyo?????

5 aydır korunmamamıza ragmen hamile kalamıyorum..defalarce doktora gitmeme rağmen adetiğm düzene giirmedi...bu ay progestan başladım.16.gün 25.gün arası bu gün ilacın son günü..dayanamadım gebelik tesi yaptım.çok açık pembe belli belirsiz bi çizgi var..çok sık tuvalete çıkıyorum ayrıca..ama bu gün sabah idrarımdan kan geldi....bu ne olabilir sizce...çok korkuyorum....

canım midye arkadaşında dediği gibi 5 ay cok erken endişenlenmen için..:umursamaz:
testte ikinci cizgi silik cıktı demişsin evet bu testler cok hassas hamişsen kesin cıkıyor..ama senin kullanmış olduğun ilaçın etkisindede olabilir...kesin sonuc almak için kan testi yaptır.:emir_bebek:
.ben 14 aydır korunmuyorum ama hala hamile kalamadım..:gitme:klomen tedaviside gördüm olmadı şimdi akışına bıraktım.boshayallersmile
kendine cok stres yapma stres yaptıkca bebeğin senden daha fazla uzaklaşır..
gerci ssöylemesi kolay uygulamak önemli kendine uğraş bul ve unutmaya çalış.:nazar:.

Arkadaşların da dediği gibi endişelenmen için erken..Yanlız idararından kan gelmesi iyi bir durum değil. En kısa zamanda doktora gitmeni öneririm.

canım kanın nedeni bi enfeksiyon olabilir idrar tahlili yaptırmalısın doktora gidip.teste gelince adetinin en az 1 hafta geçmesini bekle kullandığın ilaç etki etmiş olabilir.en kısa zamanda bi doktora gitmelisin ldrar içn

X