Çok çaresizim nolur bana bir yol gösterin

Ben de özel okul diyenlerdenim bence eşinle aynı evde yasamaya devam edip birikim yapabilirsin anladığım kadarıyla aile yanında da çok mutlu olamayacaksiniz
Tekbasina ev tutsanız kira aidat fatura su anlik en makul sabredip para biriktirmek

Evlilik hayatımız yok gibi bir şey zaten. Akşam 8’de işten gelir 9-10’da koltukta sızar uyur. İlgi alaka sevgi saygı birlikte bir şeyler yapmak birlikte vakit geçirmek cinsellik hiç bir şey yok. Aynı evin içinde 2 yabancıdan farksızız. Ailemin evine de dönemem malesef babam istemez.
Bu durum kötü ama esimi gormek istemiyorum deyip çocuk bakiciligi dusundurcek kaadar kotu bi durum yok. Lehinize kullaanin esiniz eve de cok gelmiyo başlaa kpss ye atanma saansiniz varsaa mevcut yenizide sinvaa verin kendinizi. Atanamadin mesela ozman özel okul düşünün ama cocuk başka bi dur hele de yatili kalmak tercih etmezdim.

Bu durum kötü ama esimi gormek istemiyorum deyip çocuk bakiciligi dusundurcek kaadar kotu bi durum yok. Lehinize kullaanin esiniz eve de cok gelmiyo başlaa kpss ye atanma saansiniz varsaa mevcut yenizide sinvaa verin kendinizi. Atanamadin mesela ozman özel okul düşünün ama cocuk başka bi dur hele de yatili kalmak tercih etmezdim.
İnanın benim için hiç bir durum bu adamla aynı evde yaşamaktan daha kötü olamaz. Kendimi inanılmaz değersiz hissediyorum duygularımı isteklerimi asla önemsemiyor evde ben yokmuşum gibi davranıyor. Nefret ettim artık yüzünü dahi görmeye tahammül edemiyorum

İnanın benim için hiç bir durum bu adamla aynı evde yaşamaktan daha kötü olamaz. Kendimi inanılmaz değersiz hissediyorum duygularımı isteklerimi asla önemsemiyor evde ben yokmuşum gibi davranıyor. Nefret ettim artık yüzünü dahi görmeye tahammül edemiyorum
Bu seviyeye gelmesi icin ne olmus olabilir?

KPSS süreci sizi oyalayacak o yüzden özel bir kuruma girebilmeye bakın, tabi onlar da tecrübe, torpil vs istiyor bir tanıdık vs bulup işinizi şansa bırakmayın..
Hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Ben olsam o evden ayrılmam üç maymunu oynar kpss ye hazırlanır şansımı denerim. Olmazsa o zaman o evden ayrılır b planını devreye sokarım özel okul ev arkaşı.
Baba evi olsa çok iyi olurmuş ama maalesef.

X