cok canım sıkkın- kizimin kilosu

evet cnm hep bezoyle ve temiz bezli olarak tartiyorum.kakasini yapmamslen daha cok kilosu var gibi oluyor ayrica:) bebek tartisi mi alsam diyorjm hep baska baska gostetyor bu ev tartilari, kucagmda ve yalniz kendimi tarttigm icin farki ölcüyorum.sizin var mi bebek tartiniz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yok canım yaa eşim çok istedi ama ben istemedim çünkü biliyorum kendimi durmadan tartıya koyup kafaya takarım alıp verdiği her gramı 😊 aylık kontrollerde görüyoruz kilosunu ama 1 hafta önceden heyecan basıyo beni

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

1 gün bekleyen bebegin kakasi top top sert sert mi olur peki cnm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bebeğinin kaka problemi hala devam ediyor mu bilmiyorum ama her mamadan önce veya sonra su veriyor musun cocuğuna ? Bir iki çay kaşığı kadar. Mama alan bebeklerde Kaka yapma olayını en çok etkileyen şey su tüketimi. Ayrıca mama böbrek taşı yapar o yüzden mutlaka su vermelisin annesi.

Yok canım yaa eşim çok istedi ama ben istemedim çünkü biliyorum kendimi durmadan tartıya koyup kafaya takarım alıp verdiği her gramı 😊 aylık kontrollerde görüyoruz kilosunu ama 1 hafta önceden heyecan basıyo beni

Ben de kiloya taktım ve tartı aldım, netten ikinci el, daha ulaşmadı, her gün değil de 2-3te bi tarticam

X