Çok bunaldım... Yardım lütfen

sana böyle bişey söylemek beni üzdü ama yinede söylicem...

uzunnnnn bir süre evin ve eşin için elini cebine atma ..kesinlikle...eğer aç kalacaksanız birlikte aç kalırsınız...evde olanı yaparsın yemeğe..gittikçe menüde eksiklikler olunca eşinde odun değil ya soracaktır niye böyle yaptın diye..sende dersin evde malzeme yok...

ne insanlar var yaww...şahsi fikrimi söylüyorum..eşin seni maddi anlamda kullanıyor canım....sende onu kullan..benneyaptımki

bak dün gece aklıma geldin birden. oturdum düşündüm valla üşenmeden.
belki de eşinin ailesi evlenirken eşinle ufak bi anlaşma yapmış olabilir. bak evi size vericez ama sen bize biraz kira öder gibi para ver bir süre, hem bizim de madden ihtiyacımız var, falan demiş olabilirler mi?
eşin de sana bunu anlatamıyordur belki???

Su paranin gözü kör olsun demek geliyor icimden. am aonsuz da olmuyor iste. Daha evliliginiz bukadar yeniyken olacak is degil.Bastan nasil alisirsa öyle gider. Sana sonuna kadar hak veriyorum arkadasim. Bence birak bütün borclari o ödesin. sen kazandigini kendin icin harca. kendine güzl kiyafetler takilar al. camasirlar al. Sordugunda sen görmüyorsun ama ben bir kadinim benimde ihtiyaclarim var.isine gelmiyorsa herkes kazandigini ortaya koysun ödemeleri yaptiktan sonra kalani beraber harciyalim dersin. Konusmasi kolay ama ne bileyim aklima böyle geliyor. Alah kolaylik versin arkadasim.

canım seni anlıyorum zamanında çalışıyorum diye borçlara yardım etmişsin ama ya çalışmasaydın eşin sana bakmak zorunda ve borçlarıda ödeyecek sana mı güvenip borçyapmış canım.bizde ben eve istersembişeyler alırım ve eşimde hiç karışmaz karışamazda zaten. bende evlenmeden önce biriktirdiğim parayı vermiştim ama şimdi akıllandım beş kuruş yok şimdi.erkekler çoğu kez kıymet bilmiyo bunu unutma

haklısın ne desen haklısın
1kere alıstılar ya ole oluyorlar maleseff
sakın ol konus anlat cıddıyım dıyede belırt

Hayır işi bastan saçma yapmışsınız ne demek ya onun parası benim param??artık siz bizim demelisiniz bence...para gelince ortaya koyun ödeyin borcunuzu faturanızı..sonra da gidin markete alın evin ihtiyacını bir aylık..sonra da artan parayı acıp bir ortak hesap az da olsa yatırın işte bankaya..senin benim meselesi cok ayıp..ayrıca siz de ona hediye almayın madem o size küçük sürprizler yapmamış almayın..üstelik kırk defa çiçek al demiş acıkca istemişsiniz yine de almamış gönlünüzü ilginç geldi bana..

X