Çocuklu cimri erkek bekar kadın

Evet. Annemle tanışmaya geldi ama aramızda geçen bir tartışma ile geri döndü annemi kapıdan 10 dk görüp ben eve gelmeden çıkmış evden sonra benimle buluştu tartıştık ve gitti. Bir gün sonra yine geldi ikna etmeye çalıştı ama üzülerek reddettim. Sakındığı şey arabasının kilometresini yükselmek istememesiymiş bunu da anladım.. ama yüzüne vurunca da ben öyle biri değilim diyip ağladı..

Arkama bakmadan kaçardım. Adam daha kendi çocuklarıyla ilgilenmiyor siz ilgileneceksiniz öz annesi dururken. İleride kendi çocuğunuz olacak mı adam isteyecek mi meçhul. Kimse elin iki çocuğuna bakmak zorunda değil. Kendi hayatınızı yaşayamazsınız. Hele ki cimri biriyle ömür geçmez. Vicdan yapmanız çok yersiz yol yakınken ayrılın.

bergeni izlerken bir kadın nasıl böyle ölüme yürüyebilir bile bile demiştim. sizin de aynı hesap. aklını başına al. erkek olsun yeter ki olsun kafasıyla ilerleme
İnanın ben öyle “erkek buldum aman” kafasında yaşayan biri değilim hiç olmadım. Çevrem tarafından ortalamanın üstünde güzel bulunan biriyim, kariyer yolunda çabalayan hayatla tek başına savaşan biriyim. İsteseydim çok kezler evlenirdim. Neden bilmiyorum. Belki güzel sevmesini sevdim ama uyandım..

Şimdiki aklım olsa kaçardim.Benim ex ile cimrilik konusunda kapisirlar.Siz de sonra benim gibi kahvaltıya gidelim dediğinizde (siz ödeyecek olduğunuz halde) paran varsa onun yerine eve peynir zeytin al önerisini isitirsiniz mesela

Ahh ya neyse ki tek iyi yanı ex olması olmuş. Aslında bana da hali hazırda “azla yetinmeyi öğren” demeye başladı tatlı tatlı. Çok sevdiğim bir yiyeceği 2 tane almak istiyorum ısrarla ama ya kendisi 1 tane alıyor o sevdiğim şeyden yada bana hayır alma bitsin öyle al diyor. Azla yetinmeyen çoğu bulamaz diyor ki o yiyecek benim gerçekten takıntı seviyesinde sevdiğim bir yiyecek:/

Hayatını bile isteye yakmak da bir tercih valla. Evlenin , sizin göreceğiniz çekeceğiniz var, görmeden çekmeden rahata eremeyeceksiniz demek ki.

Bakın hâlâ gün sizde aymamış" güzel sevmesini sevdim" diyorsunuz .
Adam cimri,o yalnızca para harcamamayi sever,siz her şeye tmm dedikçe ,mutlu olmuş mutlu etmiş.Sevgi böyle bir şey değildir.Herseyin en iyisini isteseydiniz,terkedilen siz olurdunuz çünkü adam aşk ,sevgi aramıyor.Calisan ,tutumlu, çocuklarına bakacak kadın arıyor . şartlar sağlanırsa ha siz,ha başkası......

Ben olsam ayrılırım. Çünkü iki kızı var ve sizinle yaşayacaklar bunlar büyük sorumluluk . Erkeğin cimrisi de çekilecek gibi olmaz . Bence kendinize daha denk birini bulun

Arkama bile bakmadan kaçardım başka erkek mi yok hayat geçmez.

Böyle pırlanta koca kaçmaz Ablacım topuklarını vura vura kaç tabiki

Eğer gerçekten kendi ayakları üzerinde duran güçlü bir kadın olsaydınız bu kadar olumsuz özellikleri olan birinden arkanıza bile bakmadan kaçmıştınız. Bu adam sizin çalışmanıza karşı, daha önce evlenip boşanmış, bakmakla yükümlü olduğu 2 çocuk, üstelik size göre baya cimri ayrıca aşırı muhafazakar biri... Merak ettim bu adamın hangi özelliğini sevdiniz bu kadar mı yokluktasınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…